Zašto bosanski Muslimani i Hrvati vise po srpskim medijima?

Autorska

Ono što se da primetiti ispod svakog videa na jutjubu antisrpskog narativa / kritikovanja srpskog društva jeste komentari profila sa imenima Bosanskih Muslimana i Hrvata, koji kritikuju neke situacije iz srpskog društva.

Očit primer ovoga je Kesićev tolk šou, Insajder Video o mafijaškim obračunima i BN Televizija koja oštro kritikuje režim u Republici Srpskoj.

Evo, takođe i na forumu vidimo primer raznih forumaša tih nacionalnosti koji takođe potvrđuju datu tezu.

Koja je pozadina ovolike opsednutosti naših komšijama ljudima protiv kojih su se borili da se otcepe? Da li je u pitanje Stokholmski sindrom ili nekontrolisani PTSP?
Samo @Jugoslav Čvarak hvali :hahaha:

Isto zbog čega i Srbi vise na hrvatskim i bosanskim. Idu na forume jer vole polemiku, radi učenja, zabave itd. lokacija foruma je sekundarna stvar. Jezik i zajednički interesi (posebno teme o politici, istoriiji genetici i kulturi) tu igraju veliku ulogu.
Kakva polemika, nisam nikad krocio na njihove forume niti me interesuje.

Autorska

Ono što se da primetiti ispod svakog videa na jutjubu antisrpskog narativa / kritikovanja srpskog društva jeste komentari profila sa imenima Bosanskih Muslimana i Hrvata, koji kritikuju neke situacije iz srpskog društva.

Očit primer ovoga je Kesićev tolk šou, Insajder Video o mafijaškim obračunima i BN Televizija koja oštro kritikuje režim u Republici Srpskoj.

Evo, takođe i na forumu vidimo primer raznih forumaša tih nacionalnosti koji takođe potvrđuju datu tezu.

Koja je pozadina ovolike opsednutosti naših komšijama ljudima protiv kojih su se borili da se otcepe? Da li je u pitanje Stokholmski sindrom ili nekontrolisani PTSP?
opsednutost dolarima..............koje su primili da bi bili opsednuti nama.
Zdrav mozak ne bi to cinio dzaba.
Daj i meni 1000 dolara pa ce celu godinu pljujem po rusima ovde na forum.

Vidi ja tebe jako cenim i volim da čitam šta pišeš.
Evo najkraći odgovor.
Zato što je prostor današnje BiH životni prostor Srba.
Gavrilo Princip nije ubio austrijskog prestolonaslednika za džabe.
U sadašnjem vremenu skoro pola stanovništva te BiH čini srpski narod na 49% teritorije i taj narod i ta teritorija su konstantno ugroženi velikomuslimanskom politikom koja se krije iza maske građanstva.
A ja mislim da je Gavrilo Princip bio samo igračka u rukama halapljivih i bzvz upropastio svoj život.

Зато што бумери из Босне и Хрватске и даље воле Југославију и жале за њом, и стално јој се враћају у нади да су се Срби унормалили.

Али нису.
Ово је одличан одговор, даје тачан увид због чега сте овде. Опет би да збуњеним Србима продате рог за свећу.
Из вашег писања овде јасно се осећа љубав према српству, брррр, да се најежиш.

A ja mislim da je Gavrilo Princip bio samo igračka u rukama halapljivih i bzvz upropastio svoj život.
Није Гаврило први који је заложио главу за отаџбину.
Та екипа је имала читаву плејаду мученика за слободу, само што су они скапавали на бошњачким кочевима
уместо аустроугарским вешалима. Инспирацију су црпели из родољубивих листова а неретко и сами су писали
поезију и прозу за исте. Требали су можда као ви да певају о хедонизму и јастучењу док их јастуче уздуж и попреко.
Знаш ли можда како је настала реч 'тинтара' за главу?

Autorska

Ljudi rade za pare....mi ostali treba samo da znamo kako te pare da uzmemo i oplodimo...i naravno da antisrpski govor ponekad opalimo istinom...
Uostalom, reklama je dobra i kada je loša....dok nas pljuju svi znaju da nas mrze, a rijaliti je pokazao da mase uvek vole one koji su napadani....glupe muslije i ustaše to još nisu naučili...
Inače to se zove sindrom jadnika, moraju da dokazuju da nisu Srbi, pa se onda ističu u mržnji....znači treba da si glup i za sitne pare da prodaš svoj rod pored očigledne potrebe neprijatelja, čitaj engleza, da posvadja i vlada.

Зато што бумери из Босне и Хрватске и даље воле Југославију и жале за њом, и стално јој се враћају у нади да су се Срби унормалили.

Али нису.
A normalno je slušati ubice i ubijati svoj rod za interes engleskih gospodara?
Misliš da su glupi nemci, uporedi sa glupi hrvati i srbi muslimani, sami "unormalili" početkom prošlog veka?
Uslov za normalnost njima je bio da se upregnu i napadnu ruse, pa su nacisti finansirani, kao i muslije i ustaše, iz štampanja para po osnovu zajma engleske monarhije, ali i danske i ostalih....

A normalno je slušati ubice i ubijati svoj rod za interes engleskih gospodara?
Misliš da su glupi nemci, uporedi sa glupi hrvati i srbi muslimani, sami "unormalili" početkom prošlog veka?
Uslov za normalnost njima je bio da se upregnu i napadnu ruse, pa su nacisti finansirani, kao i muslije i ustaše, iz štampanja para po osnovu zajma engleske monarhije, ali i danske i ostalih....

Svoj rod? Znaci random ljudi na tramvaju su ti rod?

Ja sumnjam da li se snalazite…mozda zato hrvati i bosnjaci vise na vasim portalima, oce da gledaju cirkus
Pa ne mogu na vašim portalima, vi i makedonci ste svoju kuću prodali, pa čak i rezervnu kuću na kosovu....i opet mislite da ste pametni jer obraza nemate i brukate nas po svetu...
Ko vam brani da ližete blatnjave cipele svojih gospodara? Niko....

Nisam, ali mislim da Srbi mnogo manje vise po njihovim forumima, nego što oni vise po našim.
Obratno. Srbi su kao krpelji u hrvatskom medijskom prostoru kad god mogu nešto reći, patološki su opsjednuti svakim hrvatskim prdcem, dok Hrvati, generalno, nemaju pojma ni o čem srpskom.
To se vidi u nizu primjera, no dostajat će jedan.

Godinama postoji natječaj za najbolju novu skovanu hrvatsku riječ. Osim kandidata, svake godine je dolazilo na adresu natječaja 10-20 porugljivih i karikaturalnih riječi iz Srbije- recimo Kragujevca i Čačka.

Koliko opsjednut morat biti da napišeš pismo, zalijepiš marku (prije jače uporabe interneta u tom, dakle prvih 10ak godina 21. stoljeća) i pošalješ ju s takvim idiotarijama.

I naravno, ruganje i sprdnja je završilo na očekivani način: godinu dvije u Srbiji postoji natječaj za najbolju novu srpsku reč. Kao i dosta toga, jednostavno maznuli iz "komšiluka".

Poslednja izmena:

Back