Zashto se mushkarci zene?

E padose mi na pamet neki djeciji biseri koje sam nasla na netu! Neka anketa radjena sa djecom:

KAD SE ODLUČUJE KAD TREBA STUPITI U BRAK ?

Prvo moraš da nađeš nekoga ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primer ti voliš fudbal onda i njoj mora da se sviđa to da ti voliš fudbal i onda da donosi čips i pivo.

Marko, 10 godina

Ti u svari ne odlučuješ sam kad treba da stupiš u brak. Bog to odlučuje odavno unapred i ti onda na kraju vidiš šta ti se dogodilo.

Jovana, 10 godina (tu ima nečeg)

DA LI JE BOLJE BITI OŽENJEN ILI NE ?

Ja neznam šta je bolje ali ja nikad ne bih vodio ljubav sa mojom ženom. Ja ne želim da ona postane debella.

Mirko, 8 godina (stvarno biser)

Za devojčice je bolje da se ne udaju ali dečacima treba neko ko će da čisti.

Marija, 9 godina (već zna u čemu je fora)


ŠTA TREBA DA SE URADI DA BI BRAK BIO USPEŠAN?

Muž treba uvek da kaže ženi da je lepa pa čak i ako ona izgleda kao autobus!

Stanko, 10 godina

:lol: :lol: :lol:
 
napomena:trenutno sam i ja pod dejstvom 5x0,5l piva.

muškarci se žene (i žene udaju) iz istog razloga iz kojeg se:
-ide u školu (iako kod većine ne uspeva),
-navija za neki klub (iako sport odavno počiva na mržnji a ne na viteštvu),
-fura se neka moda (iako je možda neudobno i neopravdano skupo),
-"poštuje" religija (iako se ne veruje, a o poštovanju 10 zapovesti da i ne pričam),
-slavi slava (mada retki znaju šta je to uradio njihov svetac),
-ide se u vojsku (i daje se zakletva...bolje da ne počinjem o tome...)
-ide se na posao (a plata nije dovoljna)
-živi se na jednom mestu (a planeta je tako raznovrsna)

ukratko - muškarci se žene iz istog razloga iz kojeg većina ljudi radi
sve ostalo u životu - zato što svi drugi to rade.

odvratna, ponižavajuća, kukavička inercija.

i ja sam inertan, mrzim se zbog toga.






iz puke inercije
 
dosta muškaraca se ženi zbog toga što im je devojka ostala trudna, a oni smatraju da je u toj situaciji najbolje da se ožene. e, sad to što bi se neki svejedno pre ili kasnije oženili tom istom devojkom, a neki ne baš, a neki ni u ludilu, to je već druga priča...
 
becejka:
Sinoc sam saznala od svog muza posle 4,5,6 piva da se u stvari ozenio sa mnom jer su ga naterali(nisu `teli da mu preu gace).Da li je to bilo ``in PIVO veritas`` ili ..?
Ne znam da li je tema uopstena ili se tice samo tvog muza.
Odgovoricu na oba. Muskarci se zene iz istih razloga kao zene, ne postoje razlike ni nacini da se napravi realan sablon. Ima ih raznih, isto kao i zena. Vazno je da nadjes partnera koji ima iste motive za brak kao i ti.

Nemam pojma da li se tvoj muz ozenio zbog gaca. Mozda mu je to bio samo izgovor u nekom maco tripu: ne zelim da se zenim, fuy, fuy to! Ima ih i takvih, videla sam... nisam verovala, ali eto... postoje i takvi primeri. Kao da ih boze moj neko primorava da se zene, pa se oni kao opiru. Ako zelis da testiras muza, nemoj mu vise prati gace, pa ako te ostavi onda ces znati da su mu motivi bili tako cudni.
 
Čuj nev, ja iskreno rekla venčaćemo se zbog bebčeta - 7 godina se lepo volimo i bez braka
Al ta tvoja opaska je tačna isto, al se na svadbu odnosi... pravićemo i to, valja se...
treba da se uzmu neke pare od rodbine, al tako nekako ,,legalno'' :lol:
 
Da ste vi živi i zdravi, živeli mladunci! Beba je najgenijalnija stvar na svetu kad se ljudi vole : o))

Opljačkajte rodbinu, tražite keš, šta će vam umetničke slike i deset mikrotalasnih, Zepter i engleski servis za čaj.. Uostalom, i vi ćete da puknete za svadbu kad oni zatrudne, sve je to prirodni red stvari ...sve je to brak - da se vidi šta će strina da pokloni i ko će muziku da plati, eeee Srbija, bato!
 
HeBePoBaTaH_:
Da ste vi živi i zdravi, živeli mladunci! Beba je najgenijalnija stvar na svetu kad se ljudi vole : o))

Opljačkajte rodbinu, tražite keš, šta će vam umetničke slike i deset mikrotalasnih, Zepter i engleski servis za čaj.. Uostalom, i vi ćete da puknete za svadbu kad oni zatrudne, sve je to prirodni red stvari ...sve je to brak - da se vidi šta će strina da pokloni i ko će muziku da plati, eeee Srbija, bato!

Hvala A. :D
Ja sam planirala 19. novembar, sledeće nedelje idem da zakažem u crkvi i opštini...
I idem ja sama da zakažem - nećem da to radi neko drugi... valjda nije kasno, valjda ću da ulovim termin, posle 19. pa do posle Božića ne mogu da se prave svadbe zbog posta a ako i to sačekam da prođe biću veeeeelika mlada :lol:
 
Ja sam bio kum na jednoj februarskoj svadbi, beba je isto bila prisutna, a oni su sve organizovali za 5 dana ..došli ljudi iz emigracije u Bg. da se venčaju.
Sećam se ..sneg do kolena, Saborna crkva, sve po redu, a svadba u Hajatu, švedski astal, ja na počasnom mestu, držao govor i dobio aplauz, bila dva orkestra: jedan narodnjački i jedan "zabavni"..

Meni je bilo super : o )))
Volim ja svadbe i brak, ali tuđe..to je pozorište ..
 
Proces a?
I mislila sam da će da me cimaju za državljanstvo, izvod, uplatnice i tu još po nešto - pojma nemam, šta već treba... I u crkvi isto, načula sam nešto da je tarifa 4000 :lol:
A prezime - ne znam. Dodala bih al' je mnogo dugačko onda, pojma ne znam :wink:
 
HeBePoBaTaH_:
Ja sam bio kum na jednoj februarskoj svadbi, beba je isto bila prisutna, a oni su sve organizovali za 5 dana ..došli ljudi iz emigracije u Bg. da se venčaju.
Sećam se ..sneg do kolena, Saborna crkva, sve po redu, a svadba u Hajatu, švedski astal, ja na počasnom mestu, držao govor i dobio aplauz, bila dva orkestra: jedan narodnjački i jedan "zabavni"..

Meni je bilo super : o )))
Volim ja svadbe i brak, ali tuđe..to je pozorište ..

Ajd ne s. da su za 5 dana sve organizovali!
Meni je novembar tu odma iza đoška - da su mi rekli 5 dana bilo bi - važi ali drugi put :lol:
Ima bre puno toga da se uradi, ajd. crkva opština ok lagano - ali treba da se nađe mesto, da se dovuku prasići, jagnjići, piće, mjuzika, trubači... treba da se naruče stvari, ono kao neka venčanica, da se pišu pozivnice, da se pravi ruzmarin i izveze srpsko platno za devera, jel tako? :lol:

A što samo tuđe samo?
Jeste pozorište.
 

Back
Top