Zarada na netu - GRAFICKI DIZAJN

upravo sretoh jednog operisanog CH od lepog dizajna... uradis mu logo kako je trazio u opisu i posaljes pre mesec dana i nakon mesec dana neinformisanja sa njegove strane i komentara, dodje pre 4h i kaze: not liked... ee ea mi se ubili (burazer i ja) da mu nacrtamo, sredimo mockups sve kako treba! sramota
 
kod mene isto - lik 4. put ponovo otvara finale - konkurs traje vec 40 dana ne verujem...
https://99designs.com/logo-design/contests/create-next-logo-bendix-king-182493

a evo mijih radova na njemu:
1.2.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Light Reflection style - H.jpg
 
Poslednja izmena:
Skrill. kako da otvorim neki od ovih, jel postji uopste nazin otvoriti ovo iz srbistana?

Prvo otvoris DEVIZNI RACUN u banci (ja imam u Intesi, nista ne kosta otvaranje i odrzavanje) i trazis Visa electron ili Visa internet karticu (i to je besplatno). Posle moras da verifikujes nalog na Skrillu da bi mogao da prebacujes novac na racun - dodas bank account na skrillu; da bi verifikovao i racun i nalog na skrilu, posaljes im Ticket Email support>My profile>General 'My Account' enquiriest> i objasnis im da mi iz Srbije ne mozemo verifikovati preko kartice i bankovnog racuna, te trazis da ti oni rucno verifikuju. Oni ce ti u odgovoru na mail zatraziti da posaljes neke skenirane dokumente - licnu kartu i pasos i sl.; ti im posaljes to kad skeniras na ]Email support>Account/SecurityYou have requested information and/or documents from me i uploadujes dokumenta koja si skenirao.
Trebalo bi u roku od par dana da si verifikovao, i onda na isti nacin dodajes bankovni racun.
 
Fino deluje, nadam se da nisi "skinuo" ovaj brod sa nekih stockphotos ili slicno.
PS probaj ovo "properties" da razvuces da bude iste sirine kao jobo beach, ali ubacivanjem "space"-a, ne prostim razvlacenjem fonta, dobije ozbiljnost, nekako ispadne iz fokusa ali je opet tu
 
probao sam ilustrator i ne moze da mi se poredi sa corelom... ilustrator ima vise efekata, ali nije mi seft da kliknem i tamo mi nacrtano nesto tipa klip art, volim od pocetka sam da nacrtam... kakvi su vasi utisci sa corelom, a kakvi sa ilustratorom?
 

Back
Top