Zar to postoji?

Lavica:
Savrsen muskarac ne postoji, jer mora mnogo vise da radi na sebi i da tezi tome!
po toj logici ne postoji ni savremena zena.Te podele na savremene i ne savremene je totalna glupost .U svemu treba biti prirodan i normalan , a to da li sam savremen , pa to samo diktira trenutna moda i vreme u kome zivimo .Da li sam ja savremen sada ? neznam , to zavisi od gomile nekih gluposti.Pravo pitanje da li sam ja covek sa kojim moze lepo da se zivi ? Po meni je to pravo pitanje .Da li je neko dobar covek ili ne , a da li je savremen , pa to su ciste gluposti.Savremnena zena je ona koja se ponasa u skladu sa sadasnjim modnim kretanjima i vremenom.JA LICNO I DALJE VOLIM DEVOJKE KOJE NOSE OBICAN DZINS I VODE RACUNA O SEBI. A da li one imaju neke pomodne krpice na sebi me u opste ne zanima, mogu da ih imaju ali i bez njih a i sa njima moze biti prazna i beskrajno dosadna.SUSTINA:
SAVREMEN MUSKARAC JE DEFINICIJA SVAKOG VREMENA KOJE DOLAZI ILI JE PROSLO(pri tom mislim na vreme u kome covek zivi)
IZABERITE I NADJITE PRAVOG MUSKARCA KOJI CE ZNATI DA VAS CENI KAO DEVOJKU I MAJKU , A DA LI JE SAVREMEN TOTALNO JE NEVAZNO.BITNO JE DA JE ON MR.PRAVI A SVAKA MODA DODJE I PRODJE TAKO I POJAM -SAVREMEN-
 
Stari Lisac:
Lavica:
Savrsen muskarac ne postoji, jer mora mnogo vise da radi na sebi i da tezi tome!
po toj logici ne postoji ni savremena zena.Te podele na savremene i ne savremene je totalna glupost .U svemu treba biti prirodan i normalan , a to da li sam savremen , pa to samo diktira trenutna moda i vreme u kome zivimo .Da li sam ja savremen sada ? neznam , to zavisi od gomile nekih gluposti.Pravo pitanje da li sam ja covek sa kojim moze lepo da se zivi ? Po meni je to pravo pitanje .Da li je neko dobar covek ili ne , a da li je savremen , pa to su ciste gluposti.Savremnena zena je ona koja se ponasa u skladu sa sadasnjim modnim kretanjima i vremenom.JA LICNO I DALJE VOLIM DEVOJKE KOJE NOSE

OBICAN DZINS I VODE RACUNA O SEBI. A da li one imaju neke pomodne krpice na sebi me u opste ne zanima, mogu da ih imaju ali i bez njih a i sa njima moze biti prazna i beskrajno dosadna.SUSTINA:
SAVREMEN MUSKARAC JE DEFINICIJA SVAKOG VREMENA KOJE DOLAZI ILI JE PROSLO(pri tom mislim na vreme u kome covek zivi)
IZABERITE I NADJITE PRAVOG MUSKARCA KOJI CE ZNATI DA VAS CENI KAO DEVOJKU I MAJKU , A DA LI JE SAVREMEN TOTALNO JE NEVAZNO.BITNO JE DA JE ON MR.PRAVI A SVAKA MODA DODJE I PRODJE TAKO I POJAM -SAVREMEN-


[color=green]ovo je jedno vrlo zdravo razmisljanje. koliko ti imas godina. ovo mi ne lici na neke klinacke varijante [/color]
 
Sta znaci biti savremen? Pretiti modu? Razumeti se u tehniku? Mozda biti licemer? Materijalista? Piti rakiju i tuci zenu? ili nesto drugo? Postoje vrednosti koje su vecne i koje nikada nece nestati, bilo da su trenutno u modi ili ne 8)
 
Jos uvijek postoje prave vrijednosti, samo ih treba znati uvidjeti i naravno imati ih u sebi...
Znaci, treba biti mudar, imati mozga u glavi, cvrsto stajati nogama na tlo a ne "nosom" parati oblake, biti dosljedan sebi. A sve sto je danas ultramodreno i savremeno, sutra ce biti zastrajelo, to je sve prolazno, a prave vrijednosti ostaju. :!:
 

Back
Top