zamislite situaciju.....

Emily_Bg:
.....da sretnete osocu koju ste voleli i sa kojom ste bili u vezi,a veza je pukla zbog neke trece osobe i patili ste zbog toga.Posle nekog vremena,sasvim slucajno sretnete nju/njega sa tom osobom zbog koje ste se rastali,i doticni vam pridju u nameri da se pozdrave sa vama.Kako reagujete?
Nije mi se desilo, ali ako bi se desilo, i ja bih kao i colle razgovarao samo
sa njom, i flertovao bih neviđeno, pomalo čak i bezobrazno, ako njih nije bio
blam da čine da se ja osećam loše, zašto bi mene bio blam za flertić...?
Njemu bih naravno rekao zdravo, što da ne...ne mogu da ga krivim (mnogo),
pa i ja ponekad volim tuđe :)
the grass is allways greener on the other side - beše jedna tema
 
Neznam tacno kako bi reagovo, ali znam ako mi je bila vazna i ako sam je volio nebi sa njom pricao, razlog je bolje to onda sa uvjek zaboravit nego opet se posecati na to i na neke lepe stvari koje su bile sa tom osobom !!
Nebi dao sansu sa jedan razgovor, nego bi proso poret nje bez da je uopste pogledam!!
 
U zavisnosti od toga u kom sam stanju tog dana, tog časa, postoje dva rešenja:
1. Bio bih pogubljen i gledao da se što pre maknem iz te situacije;
2. Ponašao bih se savršeno normalno, kao da sam sreo neke druge ljude koje poznajem, ali bih ipak gledao da se opet što pre izvučem iz te situacije.

Možda je gubitnički fazon, ali mi stvarno ne trebaju takve scene.

Čak i u slučaju kada je došlo do raskida koji sam želeo i posle toga bio euforično srećan, i tada bih se slično ponašao.
 
Emily_Bg:
.....da sretnete osocu koju ste voleli i sa kojom ste bili u vezi,a veza je pukla zbog neke trece osobe i patili ste zbog toga.Posle nekog vremena,sasvim slucajno sretnete nju/njega sa tom osobom zbog koje ste se rastali,i doticni vam pridju u nameri da se pozdrave sa vama.Kako reagujete?

"...nisi valjda luda da se stidis... sto si me prognala istocno od Raja...
... bar se nasmesi kada me vidis... ostani djubre do kraja..."

Lepo covek otpeva, jos u proslom veku...
 
Nema opcija - razgovarate sa tom njegovom/njenim... ja bih njemu okrenula leđa i sa njom kao sa drugaricom..... ustvari to mi se već dešavalo :|
El, ipak bi bilo logično da je bes/ljutnja usmerena na njega..... pa neka se on zbuni.
 
Emily_Bg:
.....da sretnete osocu koju ste voleli i sa kojom ste bili u vezi,a veza je pukla zbog neke trece osobe i patili ste zbog toga.Posle nekog vremena,sasvim slucajno sretnete nju/njega sa tom osobom zbog koje ste se rastali,i doticni vam pridju u nameri da se pozdrave sa vama.Kako reagujete?
vadim giju i lupam ih po tintarama,otimam im mobilne,zlato i pare 8)
 
Emily_Bg:
.....da sretnete osocu koju ste voleli i sa kojom ste bili u vezi,a veza je pukla zbog neke trece osobe i patili ste zbog toga.Posle nekog vremena,sasvim slucajno sretnete nju/njega sa tom osobom zbog koje ste se rastali,i doticni vam pridju u nameri da se pozdrave sa vama.Kako reagujete?
nikad na svu srecu nisam bio u takvoj situaciji
 
S obzirom na to da umem da se kontrolisem i da "nacrtam" osmeh od uha do uha cak i kada bih najradije plakala, osmehnula bih se kao da mi je zaista drago sto je on sada srecan i slicne ljige. Razgovarala bih i sa njom, potrudila se da je upoznam (mada bih je najradije ubila) i uz uobicajeni izgovor "zurim" dodala bih da mi je drago sto sam je upoznala.

P.S. vec mi se desila takva situacija, on je hteo da crkne sto nisam bila besna, cak me je i zvao da me pita kako sam uspela da ga prebolim toliko brzo. Posle par dana su raskinuli i on me je molio da se pomirimo (naravno da nisam prihvatila :twisted: )
 
Prilazim upoznajem se sa jelte osobom moje bivse sa njom skroz iskulirano razgovaram a sa njim sam jos bolji....Zezam se kao da se znamo sto godina....pozovem na pivo....heheheh...ili sok....
NJOJ U INAT ukoliko je ona zasrala u vezi....ako ne onda sam skroz ne zainteresovan...samo zdravo zdravo...par reci i tjt....
 
Emily_Bg:
.....da sretnete osocu koju ste voleli i sa kojom ste bili u vezi,a veza je pukla zbog neke trece osobe i patili ste zbog toga.Posle nekog vremena,sasvim slucajno sretnete nju/njega sa tom osobom zbog koje ste se rastali,i doticni vam pridju u nameri da se pozdrave sa vama.Kako reagujete?

Ne moram bash mnogo da zamishljam! :(
Situacija mi je poznata.. Zapravo, varijacija ove
situacije.
 
Episkop:
U zavisnosti od toga u kom sam stanju tog dana, tog časa, postoje dva rešenja:
1. Bio bih pogubljen i gledao da se što pre maknem iz te situacije;
2. Ponašao bih se savršeno normalno, kao da sam sreo neke druge ljude koje poznajem, ali bih ipak gledao da se opet što pre izvučem iz te situacije.

Možda je gubitnički fazon, ali mi stvarno ne trebaju takve scene.

Čak i u slučaju kada je došlo do raskida koji sam želeo i posle toga bio euforično srećan, i tada bih se slično ponašao.

pravio bi se da si normalan :D
 
Emily_Bg:
.....da sretnete osocu koju ste voleli i sa kojom ste bili u vezi,a veza je pukla zbog neke trece osobe i patili ste zbog toga.Posle nekog vremena,sasvim slucajno sretnete nju/njega sa tom osobom zbog koje ste se rastali,i doticni vam pridju u nameri da se pozdrave sa vama.Kako reagujete?
Pristojno se pozdravim sa njim i kurtoazno razmijenim nekoliko rijeci...
 
parka:
Ja sam tako bila u ulozi te treće osobe. I nikom nije bilo prijatno, ali smo svi bili maksimalno civilizovani. I posle se pitaš čemu sve to, što nije moglo lepo da prođe sa zdravo-zdravo i nikom ništa.
sram te bilo rasturacice veza! tiii, treca osobo jedna!!!!

meni se svidja ovo sa pustanjem buve
moze i crvic da bude
kazes, odes, a crvic gricka, gricka, gricka...
 

Back
Top