zamislite deco.....

Imam dvoje sa mojom dragom. Ogromnu zelju smo imali i za prvom bebom i za drugom. Pored toga sto su zivi i zdravi, sto je najvaznije, Bog mi je ispunio i posebnu zelju da prvo bude devojcica a drugo decak.
Trenutno nije nista u planu sto se prinova tice.

@neizreciva: polako, bre, mojne se zaleces. ;)
 
Imam dvoje sa mojom dragom. Ogromnu zelju smo imali i za prvom bebom i za drugom. Pored toga sto su zivi i zdravi, sto je najvaznije, Bog mi je ispunio i posebnu zelju da prvo bude devojcica a drugo decak.
Trenutno nije nista u planu sto se prinova tice.

@neizreciva: polako, bre, mojne se zaleces. ;)

ma ne mogu da se zalecem kad koristim tablete....moja beba ce da bude zeljena i planirana.....nema kod mene slucajno....:).....ali, sama ideja da sa njim imam bebu je vrh....
 
ma ne mogu da se zalecem kad koristim tablete....moja beba ce da bude zeljena i planirana.....nema kod mene slucajno....:).....ali, sama ideja da sa njim imam bebu je vrh....

I da mozes - nemoj da se zaleces. Tvoja veza je jos jako mlada. A ti nemas (jos :mrgreen:) 45 godina, pa da ti vreme bezi. Lagano...
Znam taj osecaj na tu pomisao da imas decu sa voljenom osobom. Vrh, sto ti kazes. ;)
 
:D hvala na savetu....od maste glava ne boli....jos nista od realizacije nismo odradili....vredno vezbamo za finale......

Samo ne mislite o tome, kod vas je sex zarad finala, a to je najlepše, mislim neba lepšeg ako u isto vreme možete da dožete do 'kraja'.... a tek posle izvesnog vremena kad nešto maleno izgovori moja mama ili moj tata .... kupljeni ste za navek... meni se bar ništa lepše nije dogodilo.
 
Samo ne mislite o tome, kod vas je sex zarad finala, a to je najlepše, mislim neba lepšeg ako u isto vreme možete da dožete do 'kraja'.... a tek posle izvesnog vremena kad nešto maleno izgovori moja mama ili moj tata .... kupljeni ste za navek... meni se bar ništa lepše nije dogodilo.

Pa nema niceg lepseg od rodjenja deteta. To ovi "anti-deca" likovi nece nikada shvatiti. ;)
Ne znaju sta propustaju.
 

Back
Top