Zaljubljen sam u drugaricu

Poznajem tu drugaricu godinu dana i pre možda više od 2-3 meseca sam skontao da sam se zaljubio u nju. Svidja mi se sve u vezi nje, volim da pričam sa njom, ali stvar je ta što ona ne oseća isto prema meni, pogotovo što ima dečka, medjutim ne vidja se sa njim toliko često (više se mi družimo kao grupa nego ona sa njim). Ne mogu da vidim sebe sa njom nikako jer mislim da je ona predobra da bude samnom. Ne mogu da joj kažem šta osećam prema njoj jer se vrlo često vidjamo. Nikad nisam pre imao devojku, pretpostavljam da ni do sad ne bi imao želju da se nisam zaljubio toliko u tu osobu. Sad se osećam loše što nikad nisam bio u vezi i imam izrazitu želju da osetim kako je to biti voljen. Pričao sam sa prijateljima o tome i skontao da se i mom prijatelju isto svidja ista devojka i da isti problem delimo. S obzirom da sam 100% siguran da neću imati ništa više sa njom, pokušavam da je gledam više kao prijatelja, medjutim ne znam na koji način, da li da se odvojim od nje neko vreme da je ne vidjam, ali mnogo volim da pričam sa njom i mnogo mi je teško što moram to da uradim. Imam 17 godina.
Ne treba da se lozis na zauzetu curu.
 

Back
Top