Quantcast

zaljubiti se preko neta

Gost
E ovo je vec STATIVA! :wink:

Te dve razlicite slike nastaju jer se svi mi malo ulepsavamo na netu, tj. malo lagimo :wink: nenamerno ali ipak lagimo :oops:[/quote]

па понекад и намерно... :oops:

п.с.
је л` и ово статива? :wink:[/quote]

Nije stativa sad si ceo gol promasio :P :wink: .

E

El Grande Bitcho

Gost
фигхтер:
El Grande Bitcho:
фигхтер:
отишла лопта небу под облаке...

:wink:
Otislaaaaaaaaaaaa, ali nista ne brini sve je stvar treninga :lol: :lol: :lol: mozda ti jednom i das taj gol :shock: :wink:
мораћу више да тренирам...
ОК, вечерас дефинитивно излазим у град! 8) :lol:
Opa, zujanje veceras :shock: e, pa onda.... :) :) :) <<==ovo ti se smesi taj "gol", :lol: :lol: :lol: <==ovde vec umire od smeha :wink:

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.529
Na netu svako moze da prica sta hoce, da glumi nekog drugog, sto ne znaci da to vazi i u tvom slucaju.

Ako je zaista iskren, i ako si pocela da se zaljubljujes pricajuci sa njim, to je jako dobar start, jer se zaljubljujes u njega (njega kao bice).

U slucajevima kada si jako zaljubljena desava se i to da fizicki izgled osobe prestaje da bude najbitniji...

фигхтер

Primećen član
Poruka
729
а шта онда live да се баци у воду??!!

па људи, искрено - колика је вероватноћа наћи девојку/дечка преко нета, а колика уживо? :roll:
толико људи шета градом, а ви их јурите по нету...дајте мало акције... :wink:

Gost
meni se sve ovo desilo kada sam vec p[omislila da vishe i ne mogu da volim kada je kao vec odmakao preiod zivota koji kaze necesh vishe sresti ono shto si zaista zelela i eto desilo mi se stvarno shto je najlepshe obostrano je u secundu volimo se jako i to vec traje nekih 7 meseci intezivno ali ima neshto shto me malo zbunjuje evo procitajte pa mi ako imate slicno iskustvo odgovorite
Da li se vidjate nekim sa net-a sa kim pishete dugo ,znaci pishette vidjate se i to traje i jako se volite i sve je super kada se vidite medjutim kada se vratite kuci opet vam je sve kao san i opet pishete i vidjate se i opet tako .Mene licno zanima shta je nama da li je tako svima koji se upoznaju ovako ovim putem ili je to zato shto se mi jako volimo i jako nam je lepo kada smo zajedno?Meni je ovo jedino iskustvo sa net-a mislim da je Bog hteo da se bash ovde nadjemo ali me jako brine zashto sve gledam kao film ?Molim vas da mi kazete da li imate slicno iskustvo?

A

anakin

Gost
eh...
jedan tip sa kojim sam chatovala...ispostavilo se da je manijak koji me je zaista proganjao. tip sa dijagnozom, sadista, psihoticar, nije hteo da mi se skine s vrata mesecima dok mi jednom nije prekipelo pa sam bukvalno krenula da ga ubijem (gurnem niz stepenice) i zaustavila se u poslednjem momentu. mislim da je shvatio poruku ali me i dalje povremeno zove i postavlja najidijotskija moguca pitanja. a kako je izgledalo preko neta - ah, pa tako drugacije od svega u stvarnosti!!! :twisted:
slusaj dalje!!!!!!! onda opet preko neta upoznam tipa i sta bude!! tip je covek mog zivota!! zajedno smo dugo i ja sam najsrecnija zena na svetu!!
a sad....ta dva tipa su rodjena samo dan razlike (al je horoskop gadno omanuo ovaj put!)
nema pravila! ali naucila sam da slusam intuiciju! dok sam chatovala sa onim gadom, ma koliko mi zanimljivo bilo, nisam se osecala bezbedno. nesto je tu smrdelo na opasnost koja me je mozda i privukla.
sa ovim divnim tipom od pocetka je bilo toplo i iskreno. e pa yebiga, mislim da se ipak sami uvalimo!! preko neta ili ne :shock:

фигхтер

Primećen član
Poruka
729
anakin:
eh...
jedan tip sa kojim sam chatovala...ispostavilo se da je manijak koji me je zaista proganjao. tip sa dijagnozom, sadista, psihoticar, nije hteo da mi se skine s vrata mesecima dok mi jednom nije prekipelo pa sam bukvalno krenula da ga ubijem (gurnem niz stepenice) i zaustavila se u poslednjem momentu. mislim da je shvatio poruku ali me i dalje povremeno zove i postavlja najidijotskija moguca pitanja. a kako je izgledalo preko neta - ah, pa tako drugacije od svega u stvarnosti!!! :twisted:
slusaj dalje!!!!!!! onda opet preko neta upoznam tipa i sta bude!! tip je covek mog zivota!! zajedno smo dugo i ja sam najsrecnija zena na svetu!!
a sad....ta dva tipa su rodjena samo dan razlike (al je horoskop gadno omanuo ovaj put!)
nema pravila! ali naucila sam da slusam intuiciju! dok sam chatovala sa onim gadom, ma koliko mi zanimljivo bilo, nisam se osecala bezbedno. nesto je tu smrdelo na opasnost koja me je mozda i privukla.
sa ovim divnim tipom od pocetka je bilo toplo i iskreno. e pa yebiga, mislim da se ipak sami uvalimo!! preko neta ili ne :shock:
хороскоп УВЕК омане, само што се сви ви и даље палите на то сујеверје... :wink:

L

Lilit

Gost
Anonymous:
meni se sve ovo desilo kada sam vec p[omislila da vishe i ne mogu da volim kada je kao vec odmakao preiod zivota koji kaze necesh vishe sresti ono shto si zaista zelela i eto desilo mi se stvarno shto je najlepshe obostrano je u secundu volimo se jako i to vec traje nekih 7 meseci intezivno ali ima neshto shto me malo zbunjuje evo procitajte pa mi ako imate slicno iskustvo odgovorite
Da li se vidjate nekim sa net-a sa kim pishete dugo ,znaci pishette vidjate se i to traje i jako se volite i sve je super kada se vidite medjutim kada se vratite kuci opet vam je sve kao san i opet pishete i vidjate se i opet tako .Mene licno zanima shta je nama da li je tako svima koji se upoznaju ovako ovim putem ili je to zato shto se mi jako volimo i jako nam je lepo kada smo zajedno?Meni je ovo jedino iskustvo sa net-a mislim da je Bog hteo da se bash ovde nadjemo ali me jako brine zashto sve gledam kao film ?Molim vas da mi kazete da li imate slicno iskustvo?
Znas i ja sam imala utisak da ne mogu da volim...vise...I onda dodjem na chat ..onako besciljno ...kao ..hajde da pricam sa nekim..I....naidjem na lika koji je isto toliko razocaran kao i ja i pocnemo pricu o njegovim bivsim cicama i ja ga tesim ,on tuzan i razocaran..I on mene tesi i odjednom ...Dobijemo utisak da smo ne znam ni sama kako nas dvoje predodredjeni da se tu kao sretnemo...I ceo razgovor pocne da zvuci isuvise "sudbinski" ...ja se uplasim i pobegnem..Prodje par meseci ...meni oped dosadno...dojem na chat, vidim njega i ...cimnem ga .ali sa drugim nickom .Pricam sa njim iskreno samo lazem za ime ...i on opet nemoze da veruje ..i opet isti "sudbinski " trip...i zapita se on da li sam ja "ta devojka od pre par meseci" ..i ..ja mu priznam da jesam.I tako mi svako vece na chatu...blablabla ..prici nikad kraja..I :!: odlucimo mi da se upoznamo ...I prvi susret bese kao san ....sve onako kako sam osmislila ..i jos lepse od toga ...I ja luda za njim...I on lud zamnom..I ...slusaj sada ovo: Vidjali se redje posto je on iz drugog grada...uzivali u magiji koja bese beskrajna...sve kao u najlepsoj bajci...Nikada nista lepse nisam dozivela...I dodje tako trenutak kada je trebalo da vodimo ljubav.... :oops: I ja shvatim ...nije bilo savrseno :( ,in ima drugacije fantazije od mene :? bezveze.A sledeci put..shvatim da ne mogu da spavam sa njim... :( bedak...Shvatim da na njega gledam kao na neku viziju...kao na caroliju ...kao na san...na nevinog decaka.. :roll: I izbedacim se...i ne znam sta da radim.....sada... :?:

M

malaMU

Gost
MOJ SLUCAJ
ja sam takodje catovala sa jednim deckom ,sve je bilo super cak smo razmjenili brojeve mobilnog,poklapamo se u svim stvarima cini se idealna osoba za mene.Dosli smo na ideju da razmjenimo slike.Ja sam ostala razocarana a on se zaljubio jos vise.NE VEZUJ SE PREKO NETA

Gost
Anonymous:
Meni je ovo jedino iskustvo sa net-a mislim da je Bog hteo da se bash ovde nadjemo ali me jako brine zashto sve gledam kao film ?Molim vas da mi kazete da li imate slicno iskustvo?
zato stho to nisu ljudi iz klasicnog okruzenja pogotovo ako se stvori odnos koji se verovatno ne bi stvorio da nije bilo price preko interneta! (npr ti s nekim preko neta pricas o nekim intimnim temama ali to ti ne bi palo na pamet da pricas uzivo s njim)

ali kako misils kao san bas ne razumem?

Gost
anakin:
kako je vuklo na opasnost, sta se desavalo?
e tacno posle kad premotas film setish se intuicije i osecaja dok ne poznajes nekog, kao, eto znao sam i tad nego nisam registrovao

Gost
lepo kao san jednostavno ne mogu da verujem da je moguce da sa nekim budesh uzivo na telefonu na net-u i da je sve super da se skroz kapirate tako da smatram da je ovo velika sreca shto se meni desilo ali eto htela sam da cujem da li josh neko imam tako neko slicno iskustvo hvala:))