Quantcast

zaljubiti se preko neta

N

najtuznija

Gost
:roll: E i meni se desilo nesto takvo.Pre dva meseca sasvim slucajno na chatu upoznam tipa i pocnemo tako pricu...
Kako smo dublje zalazili u razgovro, previse stvari se poklapalo...da li je to sudbina uplela svoje prste ne znam, ali mislim da nam je bilo sudjeno da se upoznamo...Razmenili smo brojeve te.i ti su razgovori trajali po celu noc.Jednostavno smo bili stvoreni jedno za drugo...Odlucili smo da se vidimo..Dosao je i taj dan...Kao hipnotisana sam mu prisla, se je bilo ok...Zavolila sam ga svim srcem i dusom...Trajalo je dva meseca ta nasa veza...Ali od pocetka sam znala da ima devojku sa kojom nema bas anjbolje odnose i da ga vara...Kleo se da me voli svim najdrazim i najmilijim i verovala sam mu..Nije mogao toliko glumiti.Ali ipak jedan dan mi je treako da mu je devojka trudna i da ne moze da je ostavi na cedilu.Tako on se sada zeni a ja lijem suze jer sam izgubila coveka kojeg volim najvise na svetu ....

Gost
izvini ali ako ces da se ponashash tako u gradu i postavljao gloopa pitanja jer po tebi to znaci da ces na netu biti pametniji?????
ne razmishljash o.k shto se toga tiche!!!!
mozda bih te u gradu odbila zato shto te ne poznajen ,ne znam tvoje unutrashnje kvalitete i nishta me ne vezuje za tebe....nije sve u izgledu ipak....
pozdrav i josh malo razmishljaj o tome

Gost
uf mene je to proshlo. zadnje druzhenje je trajalo oko mesec dana ili vishe. svaki drugi dan smo se chuli i nemam pojma shta me je tu vuklo ali chuli smo se i chuli i kuckali a skroz nebulozno niti smo imali neshto zajednicko i na kraju odem ja da se upoznam u 5 ujutru i bude ok i posle toga vishe ne znam sta da pricam i smarali smo se i ne pricamo vishe i eto a susret je bio vishe nego ok i bila sam opsednuta neko vreme ali vishe nisam i slala redove nebulozne i vishe ni to ne radim i sve je sad ok ali mozhda mi malo nedostaje. valjda je nasho neku ribu.. rekla bih da je bilo fizicke privlachnosti, eh. ali imam josh takvih druzenja mada su realnija i vishe se druzimo. mrzim da sam pod necijim uticajem

Gost
Preko neta ili uživo, sasvim je svejedno. Zaljubljivanje se uvek svede na iluzije, neko im je sklon više, neko manje. Verujem da je apsolutno moguće upoznati pravu osobu preko neta. Mnogo je lakše zaljubiti se. Isto kao i u "stvarnom životu".
Volela bih da sam ranije odgovorila na ovu temu, jer bih sigurno iz sve snage pokušavala da vas ubedim kako je zaljubljivanje preko neta nešto najbolje. Najjače. Sada, posle svega, shvatam da je samo pitanje vremena kada će iluzije da se sruše. Više sreće i opreza svima želim.

Saint

Obećava
Poruka
81
Svako ko je na pragu zaljubljivanja u doticnu osobu na netu neka pod hitno nabavi kamericu (1.200din) i skine programcic Paltalk sa neta i kaze 'izabraniku srca svog' da uradi isto. Ipak nije sve u cudnom sklopu mozdanih vijuga koje se poklapaju kod oboje...ima neceg i u spoljasnjem izgledu. Ne vredi zaljubljivati se bez toga. Jasno je da ce kamera dati verniju sliku od obicne fotke koja na kraju krajeva i ne mora da bude prava (njegova/njena).

Gost
ideja zaljubljivanja preko neta je i losa i dobra.Ponekad ima mnogo lazi a ponekad i previse istine.Ja sam sa svojim deckom preko neta vec 3 meseca u vezi.Videli smo se jednom u zivotu ali znam da me voli i da me nikada ne bi prevario kao ni ja njega.E sada moja najbolja drugarica ugledavsi se na mene nasla je isto tako decka preko neta ali na kraju se ispostavilo da je slagao za sve pogotovo za godine i sto je najgore na kraju se ispostavilo da je on prijatelj njenih roditelja.Tako da je najbolje da trazis da se upoznate pa makar on bio na drugom kraju sveta.Ovom mom nije bilo tesko da iz np dolazi u bg da bi me video :lol: tako da sve je na tebi!

black-devil

Primećen član
Poruka
578
sve se to slucajno desilo malo nam je vremena trebalo da se upoznamo a jos manje da se zaljubimo
hm...
ne znam da li cu ikada moci ponovo tako da se zaljubim , ponovo da volim u jednom dahu...sve se moze dogoditi i uvek mozda jos bolje, vece i jace,
samo treba vremena, a kada prodje vreme tada je najlakse sagledati stvari iz proslosti i shvatiti sta se stvarno tada desilo? za neke je tada kasno za neke ne

ja sam tu ljubav dozivela, postoji na Internetu, postoji jos uvek u meni... :evil: :evil: :evil:

N

no name

Gost
Hmm ovo je diskutabilna tema.Ja na net nikada nisam isla kako bih upoznala nekoga.To mi se cinilo jako rizicno.Medjutim srela sam jednog decka koji je bio super.I nakraju smo se upoznali i zajedno smo iako mu je trebalo 3 meseca da me nagovori.Sad mi je drago sto smo se upoznali ali neznam da li bih to uradila ponovo sa nekim drugim

Z

zaljubljena

Gost
dena:
Chatujem sa jednim deckom i cini mi se da ga poznajem ceo zivot,i da se zaljubljujem u njega.Ne znam ni kako izgleda.Ima li neko slicna iskustva.Koliko je dobro zaljubiti se preko neta?
Ih bre ljudi...nije to toliko lose samo treba imati dovoljno mozga i proceniti osobu sto bolje. Nikad ne bih ni pomislila da budem sa nekim ako ga nisam videla i komunicirala sa njim bar 3 puta u zivotu. Dva puta sam se zaljubila u decka koga sam upoznala na netu, i nije mi uopste zao zbog toga. Sa prvim deckom sam bila 2 meseca pa smo dosadili jedno drugome, rasskinuli, ali on mi je i dalje jedan od najboljih drugova.:) A sad drugim sam vise od godinu dana. Nisam ga toliko volela na pocetku, al sad ne mogu bez njega. Ne znam...ili imam dobru intuiciju ili sam vrlo srecna osoba:P Dugo vec chatujem(4 god) nikad nisam trazila decka ali mora i to da se desi:)
pa srecno svima.....

D

Daijana

Gost
Ljudi moji,ja sam u vezi vec tri godine sa tipom ,sa kojim sam se upoznala na net-u.Bilo je u pocetku laganja,foliranja,ispravljanja krivih Drina i to tada kada smo oboje shvatili da smo se zagrejali.Pa nije bilo vise izlaza nego reci istinu o sebi.Dosao je dan susreta.Mislim kada se i sada toga setim ,sve mi noge klecaju.Hocu mu se svideti bas kao sa slike koju sam mu slala.Da li je on bas takav kakav je na fotki?Mogu vam reci:COOLLLLLL...Nakon ''zivog upoznavanja,otisli smo to vece u cafe,i analizirali vreme koje smo proveli zajedno chatujuci.Bilo je i smeha do suza,ko je koga vise muvao,lagao,folirao.I na kraju se ispostavilo da smo se toliko zagrejali jedno za drugo da evo tako veza i dan danas traje. :P ...Pozdrav svima iz Canade!!!

S

sunjamSe

Gost
Daijana:
Ljudi moji,ja sam u vezi vec tri godine sa tipom ,sa kojim sam se upoznala na net-u.Bilo je u pocetku laganja,foliranja,ispravljanja krivih Drina i to tada kada smo oboje shvatili da smo se zagrejali.Pa nije bilo vise izlaza nego reci istinu o sebi.Dosao je dan susreta.Mislim kada se i sada toga setim ,sve mi noge klecaju.Hocu mu se svideti bas kao sa slike koju sam mu slala.Da li je on bas takav kakav je na fotki?Mogu vam reci:COOLLLLLL...Nakon ''zivog upoznavanja,otisli smo to vece u cafe,i analizirali vreme koje smo proveli zajedno chatujuci.Bilo je i smeha do suza,ko je koga vise muvao,lagao,folirao.I na kraju se ispostavilo da smo se toliko zagrejali jedno za drugo da evo tako veza i dan danas traje. :P ...Pozdrav svima iz Canade!!!
to je bas sweeeeeeeeeeeeetttttttttttt:)))

Olga

Početnik
Poruka
2
Ja sam svog decka upoznala na netu, i za 3 nedelje bice godinu dana od kako smo zajedno. Samo treba biti pazljiv i oprezan, i ne verovati svima. Inace, moj decko je jedna jedina osoba sa kojom sam se upoznala od 127 njih sa kojima sam kontaktirala preo ICQ-a. Dakle, od svakog pravila postoji izuzetak... Ne bih primenjivala ovakav nacin upoznavanja nikada i ni sa kim drugim, ali moj decko je izuzetna osoba, tako da je prosto bilo sudjeno da se ovako upoznamo...