Zahtevi danasnjih devojaka

911s [SK];14656850:
Znači Overkillu ti si dobra riba. :rotf::lol:
naravno da jesam. Jesi vido moju sliku na profilu? Bas sam sexy!:per:
Mislis da je bolje da imas devojku koja izgleda kao top model,a zapravo joj je bitno samo da li imas auto,stan ili dovoljno para da ispunis njene zahteve?Znam da muski,ili vecina njih,govori o tome da oni preferiraju fizicka u odnosu na 'intelektualna' zadovoljstva,da se tako izrazim,ali verujem da i njima nekad treba da ih neko slusa i razume,a to moze samo devojka koja ne gleda novcanik vec zeli da slusa jer joj je stalo.

pa ako se izjadas kad se porokate garant ce ti reci da si pitchka i otici ce i reci sve sto si njoj rekao tvojim najboljim ortacima. Rekao ja onako bzvze za jednog drugara da me nervira i kad sam se posvadjao sa devojkom,ona ode i sve mu kaze. A ako joj se izjadas odmah si pichka,uvek ce ti to reci ili ce to da isprica drugima. Tu prijateljstva,utehe i poveravanja tajni nema,samo sex! Mrs u *****!
 
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!

*ebo te Dali, zbog njega necu da citam.

(ne zato sto ga ne volim, nego zato sto nema veze sa ovom temom) ;)
 
Poslednja izmena:
n
pa ako se izjadas kad se porokate garant ce ti reci da si pitchka i otici ce i reci sve sto si njoj rekao tvojim najboljim ortacima. Rekao ja onako bzvze za jednog drugara da me nervira i kad sam se posvadjao sa devojkom,ona ode i sve mu kaze. A ako joj se izjadas odmah si pichka,uvek ce ti to reci ili ce to da isprica drugima. Tu prijateljstva,utehe i poveravanja tajni nema,samo sex! Mrs u *****!

To zavisi od osobe do osobe i od toga da li si(ne konkretno-ti,nego uopsteno) kreten prema njoj,narocito ako je ona sujetna,pa ne moze da 'ostane duzna'.Ako si sa nekom devojkom i toliko si opusten da mozes da joj se poveravas i kazes sve,to te ne cini slabim,niti ce ona tvoju "ispovest" da iskoristi,osim ukoliko nije bitch.....Zato ja govorim o NORMALNIM devojkama.
 
Nemoj na ulici da se upoznas upoznaj se na fejsu

- Nisam to mislila! Mislila sam da sazna nesto o njoj preko fejsa.

Znam ja sta si ti curko mislila ali nisam hteo da budem eksplicitniji. To sto se ti imas odbojnost nit znaci da nece da upali kod tebe nit se to moze primeniti na veci primerak.

Vi deco mora da naucite da pravilno procenite svoje znanje i da nemate previse stavova. Normalno je da nemas stav ili da ne znas odgovor ili da nemas misljenje, niko te ne tera da imas.

Mislim, stvarno ne znam sto su klinci tolko retardirani.

kome se obracas?
ako je ovo bilo namenjeno meni zaobidji me bolje...pricam na osnovu svog iskustva,i iskustva iz mog okruzenja...i smem da imam stav!
 
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!

Jednog dana ces imati kola, para i biti nabildan, ali ako te devojke ne vole sad nece ni tad. To je jednostavno tako. Ne mozes sve imati u zivotu. Nemoj se nervirati zbog onog sto nikad neces imati. Uzivaj u onom sto imas.
 
To zavisi od osobe do osobe i od toga da li si(ne konkretno-ti,nego uopsteno) kreten prema njoj,narocito ako je ona sujetna,pa ne moze da 'ostane duzna'.Ako si sa nekom devojkom i toliko si opusten da mozes da joj se poveravas i kazes sve,to te ne cini slabim,niti ce ona tvoju "ispovest" da iskoristi,osim ukoliko nije bitch.....Zato ja govorim o NORMALNIM devojkama.
E,da li ti ja licim na nekog ko ume da cita misli? Svaka zena ima jaku sujetu! Ako vam neko kaze imas male sise,ugojila si se,koliko ti je dupe i ako je u sali taj vise nece biti medju zivima!
Zene su misterija,ali zato smo zanimljive ;)
P.S.Kazi drugu da ne odustaje.....

este,zanimljive ste u qrcu! Stojite ko kokosi oko jednog stola vas 10,terate narod u **** jer vam se moze,a ako vam se neko svidi onda cutite ko kipovi jer kao muskarac mora da ima pricu! Jos ni onu muku nam ne date.:besna: Sram vas bilo!:lol:
 
E,da li ti ja licim na nekog ko ume da cita misli? Svaka zena ima jaku sujetu! Ako vam neko kaze imas male sise,ugojila si se,koliko ti je dupe i ako je u sali taj vise nece biti medju zivima!


este,zanimljive ste u qrcu! Stojite ko kokosi oko jednog stola vas 10,terate narod u **** jer vam se moze,a ako vam se neko svidi onda cutite ko kipovi jer kao muskarac mora da ima pricu! Jos ni onu muku nam ne date.:besna: Sram vas bilo!:lol:

:rotf::rotf::rotf::rotf: evo rep
 
rekao sam ja jednom, posle trijeste godine vishe i nije bitno, svi gledaju da se pozhene/poudaju da ne bi sami ostali, nabasace na neku.

pa ako ce u 30 da ima zensku ono,vise nije ni bitno. kakva je to roba koju neko upotrebi od 100-1000 puta? Kad je piletina tad valja i tada je najbolje,posle se sve raspadne i ode u ****,vise nije ni bitno,tada to svi mogu da imaju!
 
Ja zahtevam da je good in bed... :rotf: šalim se...
evo sad ozbiljno:

Zar stvarno misliš da devojke traže da je momak obavezno zgodan, bogat ili nešto slično...
Mislim.. imaš 20 godina, a tako razmišljaš. Moj brat od 13 godina tako razmišlja, ali znam da će kad bude tvog uzrasta videti realnost. Istina, ima takvih devojaka, ali ne možeš da kažeš da su sve takve... Ako joj se ne sviđa, logično da će ga odbiti. Nebitno da li je prosečan ili ko zna šta. :lol:
 
Treba ti hitno jedna devojka.
Misli o tome. Delaj, jos bolje.

znam. *** juce sam se unakazijo ziletom,skratio sam jednu stranu kose na glavi vise od druge i sam sam upropascen! :sad2: Nema nista do sledece nedelje. Mada mene ebe ne poznajem nikog ko ima jako zemsko drustvo! Sve neki gejevi,svi se samo druzu sa muskarcima a da bi nesto smuvao moraju zemke da znaju ko si i da imas zajednicke ortake sa njima! Ma glupos ziva.:dash:
 
Znaš kako Overkillu, ja sam iz baš puno izvora čuo sledeću priču:
"slušaj mali, kad budeš taslačio neku matorku koja ima 30-35 godina tad ćeš naučiti šta je najbolje, i posle ti nikad neće više pasti na pamet da juriš klinkice mladje od 25, njih jure samo nesposobni a i kod njih nije ništa zanimljivo niti išta znaju"
:D
Nije to kao sundjer koji možeš da baciš posle 20 upotreba, ova roba o kojoj pričamo se ne kvari s upotrebom. ;)
 
E,da li ti ja licim na nekog ko ume da cita misli? Svaka zena ima jaku sujetu! Ako vam neko kaze imas male sise,ugojila si se,koliko ti je dupe i ako je u sali taj vise nece biti medju zivima!


este,zanimljive ste u qrcu! Stojite ko kokosi oko jednog stola vas 10,terate narod u **** jer vam se moze,a ako vam se neko svidi onda cutite ko kipovi jer kao muskarac mora da ima pricu! Jos ni onu muku nam ne date.:besna: Sram vas bilo!:lol:

To je zbog toga sto ce bilo koja devojka,ukoliko joj neko nesto tako taze,ukapirati da je on plitak i da ima inteligenciju ravnu amebinoj,tj.-nema je.....
Genije,nisu sve bitches.....
 
pa...npr upoznavanje kao splet okolnosti :D (gde naravno icestvuje tvoj naj frend..ili neka druga osoba ),ponudis joj sto u nekom klubu ukoliko stoji vani XD ...ili da slucajno ostanete sami,ili ti treba pomoc oko matematike isl :D
a ujedno spontanost je prirodnost :D

moj naj drugar je takodje ne poznaje
stolovi se zakazuju tj placaju(1000din pa nadalje) znaci 1000 za sto,pice,taxi..............
a desavalo mi se x puta da izbegavaju sve, na sve nacine samo da izbegnu razgovor,okrecu glavu,prave se da ne cuju,nemam vremena,nemogu sad itd. mom drugaru se 2 puta desilo da cura iz cista mira kaze, ma okani me se a nije je ni pogledao(cekali drugara da dodje i neka opajdara stoji pored nas) iz cista mira poce da *****...nzm ali ima ludaca..
skolska drugarica (nismo se videli 3god) sretnem je u jednoim klubu,krenuli nas 4 u drugi klub, i pricamo 1-2minuta,kaze idu i one u taj klub.rekoh hoces da vas povezemo,i mi idemo tamo,ma jok, polako cemo pesice ne zuri nam se.mora da se boji za drugarice...ali skolska...mislim ***
prosle godine situacija:
idem ja kuci sa posla, sretnem neku devojku,par puta sam je video. isli smo u istom pravcu,ubrzam ja da je stignem :) kad sam joj prisao,kazem cao...ona uzvrati i pita me u koju skolu idem,koliko godina imam.kazem da sam zavrsio skolu a godina imam dovoljno.ucutala je nije ni progovorila nijednu,skrenula je u ulicicu pre moje...od tad me nikad nije pozdravila kad seta s nekim/nekom vec samo kad ide sama a i to 1x pozdravi 3x ne...nzm jesam li sta pogresio..
 
Poslednja izmena:
moj naj drugar je takodje ne poznaje
stolovi se zakazuju tj placaju(1000din pa nadalje) znaci 1000 za sto,pice,taxi..............
a desavalo mi se x puta da izbegavaju sve, na sve nacine samo da izbegnu razgovor,okrecu glavu,prave se da ne cuju,nemam vremena,nemogu sad itd. mom drugaru se 2 puta desilo da cura iz cista mira kaze, ma okani me se a nije je ni pogledao(cekali drugara da dodje i neka opajdara stoji pored nas) iz cista mira poce da *****...nzm ali ima ludaca..
skolska drugarica (nismo se videli 3god) sretnem je u jednoim klubu,krenuli nas 4 u drugi klub, i pricamo 1-2minuta,kaze idu i one u taj klub.rekoh hoces da vas povezemo,i mi idemo tamo,ma jok, polako cemo pesice ne zuri nam se.mora da se boji za drugarice...ali skolska...mislim ***
prosle godine situacija:
idem ja kuci sa posla, sretnem neku devojku,par puta sam je video. isli smo u istom pravcu,ubrzam ja da je stignem :) kad sam joj prisao,kazem cao...ona uzvrati i pita me u koju skolu idem,koliko godina imam.kazem da sam zavrsio skolu a godina imam dovoljno.ucutala je nije ni progovorila nijednu,skrenula je u ulicicu pre moje...od tad me nikad nije pozdravila kad seta s nekim/nekom vec samo kad ide sama a i to 1x pozdravi 3x ne...nzm jesam li sta pogresio..

***, al znas kako kazu i nad popom ima pop, tako da sve te sto misle da su ribetine, imaju i jos bolje , tako da treba neko da im izbaci iz glave da su bogom dane, a ta vrv. nece da se javi, mozda je sramota pred nekim
 
znam. *** juce sam se unakazijo ziletom,skratio sam jednu stranu kose na glavi vise od druge i sam sam upropascen! :sad2: Nema nista do sledece nedelje. Mada mene ebe ne poznajem nikog ko ima jako zemsko drustvo! Sve neki gejevi,svi se samo druzu sa muskarcima a da bi nesto smuvao moraju zemke da znaju ko si i da imas zajednicke ortake sa njima! Ma glupos ziva.:dash:

pa kad se ne družiš sa mnom
ja se samo družim s pičkama
a ne *****
znači sve free
 

Back
Top