Zabranjuje pecenje rakije Srbima?

Smrde i narkomani na "travu". ;)

E pa to je vama nekima krivo, sto se na srpskim slavama pije rakija, pa ste zato za njeno ukidanje, ali nema nista od toga, zato je rakije bilo i bice na slavama i drugim svetkovinama koje odlikuju srpsku tradiciju, veselje i druzenje.;)

Ne bih znao reci, ali vidim da ste upoznati sa mirisima raznih muskaraca pod uticajem raznih opijata, masala. :mrgreen:
 
Јесте у опасности је.

Вучић хоће да развеже огромне порезе и наплати титанске лиценце за казане, како би а) напунио државну касу и б) уништио српску традицију једним ударцем.

Ми се овде против тога бунимо и буну дижемо.
 
Јесте у опасности је.

Вучић хоће да развеже огромне порезе и наплати титанске лиценце за казане, како би а) напунио државну касу и б) уништио српску традицију једним ударцем.

Ми се овде против тога бунимо и буну дижемо.

Шта треба да урадим?
 
:mrgreen:
eacde56c3e68461e9e07c683b916091asuperposteri-8.jpg
 
Ракија је добра ако је домаћа.

И лепо ако имаш неко мезе постављено.

Сир, качкаваљ, кајмак, сухомеснато, парадајз, маслине.

И ако пичи музика и у друштву си, по могућству женском.

Пичи хрватски поп, најбоље Јелена Розга, дере се к'o да је набијају на колац.
 
Жута Оса је боља од било ког вискија. Без претеривања.

Али ако је ракија лоша онда је баш лоша.

Ја например ону симексову што је 200 кинти пластична флаша пола литра не пијем. Ако сам негде у неком друштву и понуде ме ја љубазно одбијем.

Оно ко пије у континуитету 6 месеци умире гарантовано.
 
Чему толико назадаовање у нашим животима?

Није ствар у ракији мислим јесте али није то предусно него шта ЕУ боли дупе за нашу ракију и за било шта ко је бре пита?
ЕУ је тамница народа треба је запалити да изгори у жестоком пламену!
 
Жута Оса је боља од било ког вискија. Без претеривања.

Али ако је ракија лоша онда је баш лоша.

Ја например ону симексову што је 200 кинти пластична флаша пола литра не пијем. Ако сам негде у неком друштву и понуде ме ја љубазно одбијем.

Оно ко пије у континуитету 6 месеци умире гарантовано.

Безбедније је попити Мистер Мускуло него симексовачу.
 

Back
Top