Quantcast

Zabranjuje pecenje rakije Srbima?

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Господин Вучић неће увести Србију у евробску унију.

Ракија ће се и даље пећи.

Опустите се људи.

Ска пробљем.

- - - - - - - - - -

Мислим да Србска ракија има шансу да се пробије на свецком тржишту.

То би нас, уз идеју о Србским ћевабџиницама, извадило из буле.

Али мора да је добра, домаћа.

Можда би колега Милан Гружанин бијо изврстан технолог.

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Пиво је боље од ракије. Реално.

Нема ништа лебше од ладног пива по летњој врућини.

А ракија није добра јер се човек напије и прави проблеме.

- - - - - - - - - -

Ma jok nema to veye sa poreyom. To je na;in da odvrate Srbina od korenasvojih. Ynaju oni da je {qiva utkana u glavu Srbina,...te dok ne isteraju [qivu iy glave, ne'e mo'i da se iybore sa wim.

Шта причаш буразере?

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
76.911
Ma jok nema to veye sa poreyom. To je na;in da odvrate Srbina od korenasvojih. Ynaju oni da je {qiva utkana u glavu Srbina,...te dok ne isteraju [qivu iy glave, ne'e mo'i da se iybore sa wim.

Видим да ти дајеш чврст отпор, и ту флашу зозоваче ти могу само из мртве, хладне руке одузети!

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
45.118
Mislim da treba da oporezuju i zimnicu i to moze da se prodaje na crno.Lepo neka drzava uvede norme 5 teglica ajvara,5pekmeza,5kiselih krastavaca,paprika 30 kila kiselog kupusa,svako ko ima vise da plati porez 85 % po teglici............

Tako ispada. Pa gde to ima?

Lakse malo s tom rakijom, eto opet ti se Sloba prividja :mrgreen:

Lakse malo ti sa tom rakijom, ako se secas jedino smo za vreme Slobe imali inflaciju.....priseti se ujutru ako ti je sada tesko. :mrgreen:

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Много је боље узмеш узо или мастику, и помешаш са спрајтом. Ставиш пола пола, у зависности од преференција. Ја стављам више акохола, две трећине једна трећина. То је битно да се добро охлади, да буде у фрижидеру или негде.

То је набример много боље од ракије.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
45.118
Много је боље узмеш узо или мастику, и помешаш са спрајтом. Ставиш пола пола, у зависности од преференција. Ја стављам више акохола, две трећине једна трећина. То је битно да се добро охлади, да буде у фрижидеру или негде.

- - - - - - - - - -

Znao sam da ces pasti na mene kad tad

Evo ti kita cveca :cvet:

Zadrzi to za sebe, trebace ti. :aha:

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
76.911

Ух ја бих се од тог смрада аниса избљувао.

Дај онда боље ту џибру колеге УНУКа, па ако смрдимо бар да смрдимо к'о Срби а не к'о Грци.

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Ух ја бих се од тог смрада аниса избљувао.

Дај онда боље ту џибру колеге УНУКа, па ако смрдимо бар да смрдимо к'о Срби а не к'о Грци.

Сажваћеш два орбита с времена на време и у реду си.

А што се тиче Србске ракије, има жена којима је тај мирис моћан афродизијак. Ако је домаћа. Ракија, не жена.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.