Zabrana SRS

Zar Šešelj ima "dostojanstvo ličnosti"?!?! :eek: Pa on je sam izgovarao najrazličitije budalaštine, vadio pištolj na studente na sred ulice i sebi stvorio takav imidž.

A to da se neko "šali da će klati zarđalim viljuškama", pa to je baš čudan smisao za humor, zar ne?!?

To isto dokaži, zna se tačno šta se pod tim podrazumeva, a pošto je čovek sa visokim integritetom i stručnim zvanjem, povreda takve dostojanstvenosti košta više nego povreda tvoje i moje.

Opet si izneo neistinu, za koju opet možeš da odgovaraš, on nije vadio nikakav pištolj na studente, već je iskoristio institut koji mu po zakonu stoji na raspolaganju a koji se zove "Nužna odbrana" i to u trenutku kada je razjarena rulja htela da ga linčuje, u tom smislu imaš i sudsku presudu i sve je jasno.

čudan smisao za humor nije osnov da nekog nazoveš monstrumom, pogotovo što bi na svaki treći vic koji se priča mogla da se prikači ista etiketa.
 
Iskreno, vrlo je moguće da si u pravu. Da li su i oni umešani, ili bolje reći KO je od njih umešan. Vidi, Srbiji neće svanuti sve dok se ne otkriju svi oni koji su učestvovali u ovako monstruoznom ubistvu, bez obrira kojoj stranci pripadali i bez obzira na to da li su u vlasti ili u opoziciji. Neko ko učestvuje u takvom činu ne može biti ni političar, ni vlast, ni opozicija, već jedino i samo KRIMINALAC. Nažalost, nisam optimista u pogledu rasvetljavanja toga.

Posledica svega toga je da opet imamo pretnje atentatnom....

Слажем се да сви починиоци овог дела морају бити приведени правди и адекватно кажњени.Оно што је проблем у свему томе то је да постоји могућност да иза атентата стоје одређене стране службе,па претпостављам да из тог разлога није покретан поступак расветљавања позадине атентата.
 
Čoveče, izgleda da devedesetih uopšte nije bilo kriminala i kriminalaca?!?! :confused: :eek: Izgleda da su svi stvoreni posle 5. oktobra?!? :eek:

Reci mi jednog kriminalca 90tih koji je imao toliko bogatstvo kao zemunski klan ?
ko je to mogao da otima ljude po srbiji, ubije 300 i nešto ljudi, pali diskoteke , minira građevinske mašine i diže ih u vazduh ?

Kojeg je to kriminalca 90tih obilazio podpredsednik vlade u zatvoru ?

ovi bre 90tih su bili sitne lopuže za ekipu od 5 oktobra.
 
Дакле, за зло ЗЕС-овске Србије је крив човек који седи у Шевенингену седам и по година.

И његова кашика је крива. И то што не зна да каже 'р'.

Па то је јасна ствар.
 
Neistina, on to nikada nije rekao, dobro pogledaj šta je rekao, nemoj da te hvatamo na budalaštinama.

Pričao je kod nekadašnjeg uvlakača Minimaxa u emisiji kako kada ustašu pogode u čelo iz puške njemu odmah ispadnu oči. Naravno uz osmeh i aplauze ostrašćene publike...Šta više reći o takvoj osobi?
 
To isto dokaži, zna se tačno šta se pod tim podrazumeva, a pošto je čovek sa visokim integritetom i stručnim zvanjem, povreda takve dostojanstvenosti košta više nego povreda tvoje i moje.

Opet si izneo neistinu, za koju opet možeš da odgovaraš, on nije vadio nikakav pištolj na studente, već je iskoristio institut koji mu po zakonu stoji na raspolaganju a koji se zove "Nužna odbrana" i to u trenutku kada je razjarena rulja htela da ga linčuje, u tom smislu imaš i sudsku presudu i sve je jasno.

čudan smisao za humor nije osnov da nekog nazoveš monstrumom, pogotovo što bi na svaki treći vic koji se priča mogla da se prikači ista etiketa.

To je zanimljiv pristup. VItlati pištoljem na goloruku studentariju uz komentar da će ih upucati...Kakva je to junačina? Pa i onog Barovića nije on tukao nego njegove gorile...To je jedna .... kukavica :)
 
Pričao je kod nekadašnjeg uvlakača Minimaxa u emisiji kako kada ustašu pogode u čelo iz puške njemu odmah ispadnu oči. Naravno uz osmeh i aplauze ostrašćene publike...Šta više reći o takvoj osobi?

Pricao je to i u Hagu i nista nije slagao i sam sam jedno vreme duzio tomson, covece koliko je to cudo tesko, okilavio sam.
 
na jedinu bozju KPJ, mada se radi o skupu bandita iliti bandi kabadahija
Banditima su nas zvali njemački okupatori. Jesi li ti druže Nijemac? Ako jesi onda te razumijem, a ako nisi onda treba da te je sramota jer je svaki od tih koje pljuješ za razliku od tebe reskirao život za domovinu. Spram bilo koga od tih ljudi ti si mali da manji ne možeš biti.
 
Pa samo one priče o sendvičima su bile dovoljne za zabranu. A pošto Šešelju nasilje nije strano ne bi me čudilo i da je točno to da je naručio ubojstvo, pogotovo kad znamo s kim se on sve družio. Ne tvrdim, no mislim da je lako moguće.:think:
 
Pretpostavljam da je to jedini nacin da se Seselj ziv vrati iz Haga.

Nego, recimo... Sta sad, ako se Institucija oseti ogrozenom od svoj novostvorenog suparnika i resi da jednim udarcem ubije dve muve...

Recimo, omakne se nekom od snajperista iz Tominog obezbedjenja krajnje nenameran hitac u Tomislava, istragom se utvrdi da je atentator bio na direktnoj liniji sa Seseljem, zabrani se SRS, Sheki ostane na dozivotnom boravku... Tome nema...

Mozda bi to jos vise privuklo ljude na SNS, pa se zhutima ne bi isplatio manevar... a opet... :think:
 
Pa samo one priče o sendvičima su bile dovoljne za zabranu. A pošto Šešelju nasilje nije strano ne bi me čudilo i da je točno to da je naručio ubojstvo, pogotovo kad znamo s kim se on sve družio. Ne tvrdim, no mislim da je lako moguće.:think:

E, sad si i ti poceo da ides uz q...

Znam da ni mi levaci nismo imuni na nacionalizam, ali moze li bar nekad ni po babu ni po stricevima, malo, za promenu...
 
Banditima su nas zvali njemački okupatori. Jesi li ti druže Nijemac? Ako jesi onda te razumijem, a ako nisi onda treba da te je sramota jer je svaki od tih koje pljuješ za razliku od tebe reskirao život za domovinu. Spram bilo koga od tih ljudi ti si mali da manji ne možeš biti.

nemci su jedino tu bili u pravu, yebiga, i fasista ima pravo da kaze da je belo belo a ne crno i da ispadne da je u pravu.

iskoristiti okupaciju i nacionalnu nesrecu da se silom dodje na vlast, da se time izazove gradjanski rat u sred okupacije je minimum banditizam, ako ne i izdajstvo i najgora vrsta ljudskog djubra.
 

Back
Top