Жабарски дуче и Путинов другар

Dobar je.Pravi privatno bahanalije a drzavi nista ne fali.To je poso.:)
Nekad mu se omakne pozdrav.;)
 

Prilozi

  • gfgfg.jpg
    gfgfg.jpg
    3,2 KB · Pregleda: 62
Uopste necu da se zgrozim. Zgrozila sam se odavno. Samo gledam kakve nebuloze pise.
Jedan bednik moralni kao sto je Berluskoni samo se takvim izjavama moze i "izvaditi" kod javnosti, jer je ona nastani njegove zene. Djubre matoro plasticno operisano!

Dobro bre Cupika, sto se identifikujes sa tom prevarenom i ostavljenom zenom a ne sa onim lepim mladim ljubavnicama...

Mislim, u cemu je problem?
 
Dobro bre Cupika, sto se identifikujes sa tom prevarenom i ostavljenom zenom a ne sa onim lepim mladim ljubavnicama...

Mislim, u cemu je problem?

Prvo, njegova zena je prava dama i veoma lepa, iako malo u godinama.
Drugo,one "ljubavnice" su kao iz "Plejboja", krajnje neukusno nasminkane, obucene i operisane, kao "Zvezde Granda".
Da li mu lici? Mator covek?
Ako niste znali, nemu je drasticno pao rejting u Italiji otkako je varao zenu, tj. otisao na onaj rodjendan kod maltene maloletnice.
Nije u redu.
A ioanko dobija izbore samo putem medija i "sminke", ali ovakve izjave samo potvrdjuju koliko je postao "dno dna", jeftin...:cool:
 
Prvo, njegova zena je prava dama i veoma lepa, iako malo u godinama.
Drugo,one "ljubavnice" su kao iz "Plejboja", krajnje neukusno nasminkane, obucene i operisane, kao "Zvezde Granda".
Da li mu lici? Mator covek?
Ako niste znali, nemu je drasticno pao rejting u Italiji otkako je varao zenu, tj. otisao na onaj rodjendan kod maltene maloletnice.
Nije u redu.
A ioanko dobija izbore samo putem medija i "sminke", ali ovakve izjave samo potvrdjuju koliko je postao "dno dna", jeftin...:cool:

Bas je jeftin.Dade sinu FC MIlan,ne znam koje sve TV poseduje.Covek se shali zestoko minimum 5 sati svaki dan.
 
Prvo, njegova zena je prava dama i veoma lepa, iako malo u godinama.
Drugo,one "ljubavnice" su kao iz "Plejboja", krajnje neukusno nasminkane, obucene i operisane, kao "Zvezde Granda".
Da li mu lici? Mator covek?
Ako niste znali, nemu je drasticno pao rejting u Italiji otkako je varao zenu, tj. otisao na onaj rodjendan kod maltene maloletnice.
Nije u redu.
A ioanko dobija izbore samo putem medija i "sminke", ali ovakve izjave samo potvrdjuju koliko je postao "dno dna", jeftin...:cool:

Da Vas gospođo možda.....slučajno......nije ostavio muž, zbog neke lepše i mlađe? :think:
 

Back
Top