Za Vučka i ostalu bratiju...pitanjce...

Po čemu se određuje da li je žena "dobra" u krevetu? Zar nije doživljaj sexa individualan? Znači, ono što je tebi super, drugome je loše. Pa me zato zanima, da li postoje neke uopštene karakteristike dobrih ljubavnica?

Добре су љубавнице оне жене,
које ти у сексу пријају.
А,најбоље су оне које пријају свима....!
 
Da sve ono sto "radi", radi iz neutazive zelje, da ono kako "radi" moze da se produzi i poboljsa, da hoce da ispita svoje emocije i da ih "ulozi" u to sto "radi", da posle svega nemam ni zelju, a ni nacina da se setim sta me je snaslo, u poz. smislu.

Znači, ako sam dobro shvatila, najbolje su ljubavnice žene koje se u krevetu "daju" bez zadrške?

A u kolikoj meri vizuelni momenat utiče na kvalitet sexa? Da li su lepše žene bolje ili gore u sexu?
 
a ozbiljno, ja po onome što sam od pojedinaca pročitala ovde stvarno ne verujem da su isti u životu sa ženama imali kontakt, van teorijskog dela 'kako bi to trebalo da izgleda'... :neutral:

Pojedinci, da.

Ali ima ovde i onih koji me iznova oduševe sjajnim postovima. Iz kojih bih rekla da spadaju u muškarce koji znaju o čemu govore i žene poznaju malo više od površnog "ima dobre noge".
 

Emocije - ovde su spomenute u sledecem kontekstu - zamisli moju sujetu kada joj idu suze, tj. pocetak placa - koliko je svrsila. Ovo je bas direktan primer emocija, a mozemo da klasifikujemo i posrednije...

Znači, ako sam dobro shvatila, najbolje su ljubavnice žene koje se u krevetu "daju" bez zadrške?

A u kolikoj meri vizuelni momenat utiče na kvalitet sexa? Da li su lepše žene bolje ili gore u sexu?

Sto se mene tice, ako na povoljan mi nacin zabaci kosu - to ce mi stalno biti pred ocima, posle moze da izgleda i kao vestica. Vizuelno mi ne utice lepota, vec pre kao turndown nesto grdno, ali vise vezano za nesto sto je popravivo, nego urodjeno.

Pojedinci, da.

Ali ima ovde i onih koji me iznova oduševe sjajnim postovima. Iz kojih bih rekla da spadaju u muškarce koji znaju o čemu govore i žene poznaju malo više od površnog "ima dobre noge".

Pa uvek je tako - samo sto je sada dvopolna diskusija.
 

Back
Top