Za Vučka i ostalu bratiju...pitanjce...

najgore za zensko je kad za partnera ima muskarca "domacicu", muskog puritanca koji ne eksperimentise, uz to brka pojmove moral i slicne fore.
jednom sam nagazila na takvog tupsona.

"svrsavanje po faci???!!! ja NIKADA ne bih tako UVREDIO nijedno zensko!!!!"

OMG, "domacica"

često ti gaziš na takve tupsone
ili ti je to karma ili nosiš coca cola dioptriju
 
Da, ali da bi te zaludela, pored izgleda mora da bude i vrcava i da zna koje dugmence da ti pritisne i kada, zar ne?

.....naravno da da ,tu vec ne mogu da se odredim ,kod svake je upalilo neshto drugo zbog chega sam odlepio ,kad sad razmislim uvek bilo vezano za mozak a ne za sex ,tjaaaaaaaaaaa nashle mi zicu i to je bio moj kraj kao razumne osobe sa karakterom ........:)
 
Po čemu se određuje da li je žena "dobra" u krevetu? Zar nije doživljaj sexa individualan? Znači, ono što je tebi super, drugome je loše. Pa me zato zanima, da li postoje neke uopštene karakteristike dobrih ljubavnica?

najbolja je ona koja ga ebbe u mozak, koliko da on to i ne primeti, ali taman toliko da odlepi za njomu svakom pogledu i da misli kako je bog.

I sada on misli da je ona "bog" zato sto ga ona "ebbe u mozak"?

Lepota poroka - i Mimin lik je bio "ebban" u mozak - ali je ona bila 0 u krevetu "sestrko".
 
Po čemu se određuje da li je žena "dobra" u krevetu? Zar nije doživljaj sexa individualan? Znači, ono što je tebi super, drugome je loše. Pa me zato zanima, da li postoje neke uopštene karakteristike dobrih ljubavnica?

bre, nauči da čitaš pa onda polemiši. on treba da bude ubedjen da je bog, ali i da ne može bez nje :roll:

I onda je ona dobra ljubavnica?

Onda je samo pod njegovom iluzijom - njemu, dobra ljubavnica.

-----------
Ovako - ovaj ce "bratko" da i dalje bude zenama 0, kakva je bila i do sada, a ti budi neka koja "ebbe" u mozak. Samo nemoj da se zacudis da jednog dana vidis da on okolo shara, iako si ti njemu (bila) boginja/"dobra ljubavnica".
 
Kad kažeš "odlepio", misliš na zaljubljenost ili strast?

..zaljubljenost pa i strast al u svakom sluchaju prvo ide zaljubljenost al zato najbolji sex sam imao uvek sa kombinacijama ,znali smo shta jedno od drugog zelimo i tako smo se i davali ,ne znam mozda to i nije najnormalnije al ti sexovi su bili tako mocni i dobri da je to bilo bruka ,nije bilo prenemaganja i foliranja ,experimentisali smo jedno u drugom do najsitnijih detalja ..................:rumenko::rumenko:
 
Znači, ako sam dobro shvatila, najbolje su ljubavnice žene koje se u krevetu "daju" bez zadrške?

A u kolikoj meri vizuelni momenat utiče na kvalitet sexa? Da li su lepše žene bolje ili gore u sexu?

Лепота партнера у самом чину сексанја
није битна.О томе се размишља до само чина (евентуално).
Ако сам прихватио да радим "срамоту",престаје свако размишљанје
о томе да ли је лепа,и да ли сам могао наћи малко лепшу....
Све је подређено уживанју....
Е,када се заврши "работа",враћамо се у реалност....
Па,и самокритици. У фазону - "који ми је требала ова ругоба..."
Било је и ружних жена које бејаху прави мајстори,
али сам одмах након секса проналазио неке измишљене разлоге
да нестанем....
 

Back
Top