Za neverne Tome...

Ja se ne povodim za teorijom Dejvida Ajka - Najveca tajna....
To sto vi hocete neke istine da izvrgnete ruglu - ili ste p(l)aceni ili ste ispranih umova.
Ja sam napomenuo da imate lose izvore informacija.
Da li postoji teorija zavere???Ne....postoji zavera prakse....xexexexexexe

ok, ok

ja recimo znam da reptilijanci postoje i da su na zemlji....
no, posto to nije tvoja prica da preformulisem pitanja :

1)zbog cega su vrhovni gospodari sveta(ko god da su) zeleli da lansiraju letelicu u kosmos?
2) zbog cega bas zvucnom levitacijom? zasto bas ta tehnika?
3) kako su se to vrhovni gospodari sveta zajebali oko Marije koja inace nije Srpkinja vec je njena dusa inkarnirana sa Sirijusa A)
4) kako to da se najmocniji ljudi na zemlji tako zajebu ?

Doktore, ako ste imalo covek nauke i ako imalo imate osnovnog vaspitanja, kulture i bontona dacete mi odgovore na postavljena pitanja ili jednostavno priznati da ne znate.

pitanja su tu
nema mesta daljem vrdanju

izvolite :rtfm:
 
Po Kabali.
U Gizi.
100.000wati.Piramida(brod) je podignuta jedan metar usled ogromnih vibracija.
Nisu uspeli u tome sto su naumili "gospodari sveta".

Чекај, а какве то везе има са тиме што је неко необразован мислио да тада почиње нови миленијум????

Не разуммем.

Какве везе има пирамида, ''подизање пирамиде'' и рачунање времена?

Узгред, имаш ли неку потврду да се то десило? Је ли неко то снимио? Баш бих волела да видим...
 
lol kako je mogao da snimi nesto sto se nije desilo a i da se desilo videli bi ljudi...
a sad posto drbob nikad nije bio u Cairu tj. Gizi i nema pojma sta je piramida i kako izgleda moze samo da lupa gluposti...
 
Ма десило се сигурно у четвртој димензији.
Пустите човека лепо да објасни.

А ко не зна како он објашњава нек’ пажљиво прочита тему Срби пре Срба.

Ма само нек’ зракне
 
Inace rekao sam i vise nego sto treba mozete slobodno da zakljucate temu.

Eto, ja postavim jasno formulisana pitanja a covek vrda...:dontunderstand:

evo da ponovim :

1)zbog cega su vrhovni gospodari sveta(ko god da su) zeleli da lansiraju letelicu u kosmos?
2) zbog cega bas zvucnom levitacijom? zasto bas ta tehnika?
3) kako su se to vrhovni gospodari sveta zajebali oko Marije koja inace nije Srpkinja vec je njena dusa inkarnirana sa Sirijusa A)
4) kako to da se najmocniji ljudi na zemlji tako zajebu ?



Doktore, ako ste imalo covek nauke i ako imalo imate osnovnog vaspitanja, kulture i bontona dacete mi odgovore na postavljena pitanja ili jednostavno priznati da ne znate.


pitanja su tu
nema mesta daljem vrdanju


izvolite
 
Ma kakav čovek od nauke? Pogledaj mu malo druge teme. Pravi profesionalac za samo jednu f-ju COPY/PASTE. Tako da ako negde nadje odgovor, kopiraće ga tamo, a pastovaće ga ovamo, do tada ćeš da se ubrišeš i ti i mi svi za odgovore na pitanja i to vrlo jasna pitanja za razliku od njegovih. ;)
 
Hocete snimak,mogu samo da okace moju glavu,to sam vam vec i napisao,a meni je stalo do moje glave.

А јеси ли ти видео тај снимак?

Мсилим, на основу чега тврдиш то што тврдиш?

И, поновићу питање: какве то везе има са тиме када почиње нови миленијум?
 
Vi koji smatrate da ste upuceni i da sve znate odgovorite meni neupucenom na nekoliko pitanja:
1. Po kom osnovu je 2000.godina proglasena za pocetak novog milenijuma?
2. Gde su "odabrani" bili na doceku 2000.godine?
3. Kakvo i koje jacine je bilo ozvucenje na doceku?
4. Kakav je efekat bio?

Ja cu malo da vas uputim....
Racunajuci godine "odabrani" su malo pogresili,zanemarili su vrlo bitnu stvar,da je srpkinja Deva Marija imala 16 godina kada je rodila Isusa Hrista...


Al si ti pukooooooooooooooooooooo
 
ma mali udaren u glavu iskreno
Nesto je se desavalo tad ,to je sigurno,bilo je reci da avioni nece leteti zato sto cese u ponoc citav sistem i tehnika poremetiti..............da ce uopste svi aparati otkazati...........i sigurno je da smo tu noc svi slavili kao ulazak u novi milenijum,bez obzira ,stose sad neki prave obrazovani,i znaju da racunaju...........bilo je i govorkanja o smaku sveta,sve je to tacno.........neki su zaboravili
 
Nesto je se desavalo tad ,to je sigurno,bilo je reci da avioni nece leteti zato sto cese u ponoc citav sistem i tehnika poremetiti..............da ce uopste svi aparati otkazati...........i sigurno je da smo tu noc svi slavili kao ulazak u novi milenijum,bez obzira ,stose sad neki prave obrazovani,i znaju da racunaju...........bilo je i govorkanja o smaku sveta,sve je to tacno.........neki su zaboravili
Улазак у нови миленијум је тада могао славити само онај ко се од другог основне провлачио са двојком из математике! :roll:
 

Back
Top