Za neverne Tome...

Gregorijanski kalendar, danas u najširoj upotrebi, je modificirana verzija Julijanskog kalendara. Predlog je izradio napuljski doktor Aloysius Lilius a 24. februara 1582 ukazom proglasio papa Grgur XIII, prema čijem imenu je kalendar i nazvan.
 
Zar nije posle Prvog vaseljenskog sabora u Nikeji 325 godine?

Nije, nego od 525. godine kad je Dionisije Skit po nalogu pape Jovana I izvršio reviziju uskršnjih tablica, izračunao da je Hrist rodjen 753. god. od osnivanja Rima i tu godinu uzeo za početnu. On se zeznuo, pa se Beda zeznuo, i sad ti je poglrešna godina i 2000-ta i 2001.

Na stranu to, doco. Dužan si nam odgovore na ona tvoja pitanja sa početka teme.
 
Ja sam vama postavio pitanja i nisam nikome nista duzan....
Rekao sam ja neupucen postavljam pitanja upucenima....
Ja odgovore znam,kao sto znam jos mnogo drugih stvari ,a oni misle da znaju a ne znaju bas nista ili je njihovo znanje tek povrsno....
 
Ja znam, da oni znaju da mi znamo da znamo...bla, puf, truć.
Čemu ova tema na forumu Istorija, je l' jasno nekome?
Da premeravamo ozvučenje na dočeku Nove 2000-te i da pišemo ko je gde bio na dočeku?
Ima li ovaj forum moderatora da makne ovo na Svaštaru?
 
P.S. Doco, a što ti ne bi malo prokrstario netom i pročitao negde neki članak o forumskoj komunikaciji, ima ih, naći ćeš ih na google-u. Koliko sam uspela da ispratim tvoje teme sve se svodi na lepljenje tekstova o kojima sam ne umeš da kažeš ni dve reči i na postavljanje besmislenih pitanja. Forum je mesto za diskusiju i dužan si da pojasniš šta želiš od neke teme i učesnika u njoj, ako već to nisi uspeo u uvodnom delu teme. Odgovori tipa "ja znam da znam" nisu za forum. Topla preporuka, bez ljutnje.
 
Poslednja izmena:
Ne ljutim se ja ovde polemisemo,ali ne zelim da budem skracen za glavu...
Da je neko od vas koji sve znate i koji ste upuceni u sve,dao odgovor na jedno od pitanja ja bih odgovorio,ali posto vi upuceni ne mozete ni da naslutite o cemu se radi,ja volim ovu moju pametnu sedu glavu....
 
А одакле ти знаш да смо ми упућени? Ево, ја за себе никад нисам рекла да све знам.

А ето, и још нико овде није знао да ти одговори на питања. Буди љубазан па нам откриј смисао свега овога и дај нам ти одговоре на питања.

На дочеку 2000. којем сам ја присуствовала никаквог озвучења није било, па никако не могу да доведем у везу јачину озвучења са хронологијом....

Помози ми да схватим о чему је реч.
 
Ne ljutim se ja ovde polemisemo,ali ne zelim da budem skracen za glavu...
Da je neko od vas koji sve znate i koji ste upuceni u sve,dao odgovor na jedno od pitanja ja bih odgovorio,ali posto vi upuceni ne mozete ni da naslutite o cemu se radi,ja volim ovu moju pametnu sedu glavu....

Okreni stranu i bolje pogledaj. Ja sam ti odgovorila na sva ta pitanja, i malo više od toga. A sada bi bilo redno da nam pojasniš kakve veze sa istorijom ima to gde je ko od nas čekao Novu 2000-tu i sa kakvim ozvučenjem??? Ja se ne sećam razlike u ozvučenju na dočecima 2000. i 2001. ako ti je to neko merilo koja je godina početak novog milenijuma? I kakve veze ima neverni Toma sa tim? "On" ne veruje da smo Novu godinu čekali tamo gde smo čekali ili šta? Izvoli, pojasni ili da se tema prebaci na Svašaru ili Forumaške igrice pa se tamo igraj žmurke sa kim hoćeš.
Takođe, ni ja nisam rekla da sve znam, niti bi to uopšte rekla, šta god da je u pitanju, a takođe i ne vidim da je neko drugi rekao ovde da SVE ZNA.
 
Po mojoj šarenoj svesci sa cvetićima.
U Beogradu.
Postoji jedan drbob kome ozbiljno nije dobro. Kamo sreće da ga 10000000 vati prosveste.
Ali bojim se da to neće moći ni "gospodari sveta".
 
Vi koji smatrate da ste upuceni i da sve znate odgovorite meni neupucenom na nekoliko pitanja:
1. Po kom osnovu je 2000.godina proglasena za pocetak novog milenijuma?
2. Gde su "odabrani" bili na doceku 2000.godine?
3. Kakvo i koje jacine je bilo ozvucenje na doceku?
4. Kakav je efekat bio?

Ja cu malo da vas uputim....
Racunajuci godine "odabrani" su malo pogresili,zanemarili su vrlo bitnu stvar,da je srpkinja Deva Marija imala 16 godina kada je rodila Isusa Hrista...

Ok, ok

dakle, reptilijanci koji su na zemlji shapeshiftovani u svetske mocnike, zeleli su da mocnu atlantidjansku letelicu/svemirski brod (Khufuovu piramidu) vinu u nebesa uz pomoc zvucne levitacije.
Medjutim uspeli su da je podignu samo jedan metar,,,,

moja pitanja su :

1)zbog cega su reptilijanci zeleli da lansiraju letelicu u kosmos?
2) zbog cega bas zvucnom levitacijom? zasto bas ta tehnika?
3) kako su se to reptilijanci zajebali oko Marije koja inace nije Srpkinja vec je njena dusa inkarnirana sa Sirijusa A)
4) kako to da se jedna od najsuperiornijih rasa u svemiru tako zajebe ?

izvolite kolega doktore
 
Ja se ne povodim za teorijom Dejvida Ajka - Najveca tajna....
To sto vi hocete neke istine da izvrgnete ruglu - ili ste p(l)aceni ili ste ispranih umova.
Ja sam napomenuo da imate lose izvore informacija.
Da li postoji teorija zavere???Ne....postoji zavera prakse....xexexexexexe
 
Po Kabali.
U Gizi.
100.000wati.Piramida(brod) je podignuta jedan metar usled ogromnih vibracija.
Nisu uspeli u tome sto su naumili "gospodari sveta".

dada oce to tako... koliko se ja secam 2005. sam tamo bio i sve je bilo na svom mestu xD
a zamisli koliki bi to zemljotres bio kad bi onolika piramida sto su joj donji blokovi po 18t a oni na vrhu 5t pala sa visine od 1m ???
 
Kakve veze ima elektricno ozvucenje???
Pa probali su sa 100000wati da pokrenu proces usled vibracija ...i uspeli su da 1(jedan) metar podignu piramidu,ali ipak nisu uspeli da je lansiraju(za sve vas ako niste znali piramida je svemirski brod:whistling:).
Odabrani???
Pa gospodari sveta:whistling:!!!
I vi imate informacije,svoje izvore....???!!!
Nemate prave izvore i prave informacije... i citate dezinformativne knjige:D.[/QUO


Mnogo opasna ta sekata, istrala ti mozak!!!! PIramida SVEMIRKI BROD??????:dash::dash::dash::dash::rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top