za Makedonija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uz sve poštovanje, Grčka je u ovom slučaju U PRAVU !

Niko ne sme da ti promeni ime ? Pa to ime ste nosili samo od 1945-1993 će.
ŠTA je taj kratak period spram ostatka istorije ???
 
Hvala tsarlie!

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Η ΧΩΡΑ!

Vardarska or Republika Titoklonija (from Tito) is not welcome to N.AT.O and E.U.

VETO - VETO - VETO
 
I ask all vardarians what does it means in their "language" (wich is 70% bulgarian and 30% serbian) the words "Macedonia", "Alexandros", "Filippos", "Olympiada", etc... Do you have some meaning for these words in your "language"? I dont think so. In my language there are some meanings for these words.

Your "country's" name before Tito was Vardarska. Tito gave you the dream to be Macedonians.

Thanks God 1/3 of your "country's" population are Albanians and believe me, they have a lot of "surprises" for all of you there. The only case I support Albanians are in Skopje!

ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ, ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ, Η ΚΥΠΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ!

VETO - VETO - VETO
 
ancient_macedon_greece.jpg
 
Vi ne znate nista od historiju!!!

Bravo!!
znamo mi dosta od istorije sa tih prostora a vecina vas koji se smatrate makedoncima a uzimate bugarske pasose nije izgleda ni svesna kakvu medvedju uslugu pravite makedoniji.imam dosta drugara iz makedonije sa kojima razgovaram o tome pa mi nisu nesto bas ubedljivi.jesi li i ti zatrazila bugarski pasos? ako nisi pozuri.
 
znamo mi dosta od istorije sa tih prostora a vecina vas koji se smatrate makedoncima a uzimate bugarske pasose nije izgleda ni svesna kakvu medvedju uslugu pravite makedoniji.imam dosta drugara iz makedonije sa kojima razgovaram o tome pa mi nisu nesto bas ubedljivi.jesi li i ti zatrazila bugarski pasos? ako nisi pozuri.

Bravo!Dobro si joj rekao,imam i ja nekoliko njih koji su uzeli Bugarske pasose sa sve komplet porodicama.
 
Exactly. A lot of Vardarian people wants to get bulgarian passport because of the E.U. Dont missunderstand them please because they are Bulgarians! Vardarians and Bulgarians are the same nation. They speak the same language.

Η ΛΥΣΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ!
 
ma bas njih briga za makedoniju oni ce se i tako pripojiti bugarskoj ali bez albanskog dela.nece tamo biti nikakavih kacenja sa siptarima.ja im to ne zameram jer je i logicno da bugari idu svojima.jezik nije isti ali je slican.kao dijalekt.isto je razlika izmedju sremackog i vranjanskog dijalekta ali je ipak to jedan jezik.ne bih hteo da se misli da ih ja ne volim ili nesto slicno(makedonce-bugare).ravnodusan sam i gledam samo cinjenice.
 
HELLO SKOPIANS!!! HOW DO YOU FEEL NOW AFTER THE VETO???

VETO VETO VETO VETO VETO VETO VETO VETO VETO!!!

NEMA N.AT.O. I EVROPSKA UNIJA ZA REPUBLIKA TITOKLONIJA/VARDARSKA!!!

VETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

:) :) :) :) :) :) :) :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top