Za koga da glasam?

Хаха... То су две контрадикторне ствари. Није могуће бити патриотски и про-окупаториски настројен.
Саветујем ти да не идеш на изборем јер си слабог знања и разумевања.

Ти си класичан пример како окупатор делује , тј. чини окупацију могућом путем преваре "избора", док претходно онеспособи људе да разлучују зло од добра и истину од лажи. Зато не може свако да врши избор и не треба свако да гласа.

ldp je patriotska proevropska stranka ou yea
 
Za njega.

114821_joska-broz-01--tanjug_ig.jpg
 
Ma po Avataru ti se vidi da ti je i glava RADIKALNa...

На мом аватару је српска застава а не застава српске радикалне странке. Трунутно су радикали једина најјача национална опција на нашој политичкој сцени и права опозиција јер једино они имају супротне ставове од осталих парламентарних странака.
 
Posto ja ne znam za koga da glasam molio bih vas forumase da mi pomognete da se opredelim. Ostaje opcija da uopste ne izadjem na izbore, ali to mi je glupo, to je neodgovorno i podseca na zabijanje glave u pesak kod nojeva. Dakle izvolite, navalite sa argumentima, za koga bi jedan neopredeljeni trebao glasati.
Српска напредна странка јер се једина залаже за НОРМАЛНУ Србију...
 
Као што сам рекао СНС се једина залаже за НОРМАЛНУ Србију...

Политика им је да ЕУ нема алтернативу... Поздравили су хапшење Ратка Младића, прекршили заклетву дату у цркви, поздрављају одржавање педерске параде ... никако они нису за нормалну Србију... они су издајници Србије... најмање је Срба у СНС
 

Back
Top