Za koga da glasam?

attachment.php


Од 10:54 - 12:32


:worth: :worth: :worth:

За оне који у овој приложеној анкети из Новости гласаше да неће изаћи на изборе препоручујем да одгледају овај видео од 10:54 до 12:32.
Човек све лепо објаснише.
 

Prilozi

  • Clipboard04.jpg
    Clipboard04.jpg
    24,5 KB · Pregleda: 17
Од ових који су тренутно на политикантској сцени Србије званој ,,луткарско позориште - за никог !
У њих више немам ни мало поверења .... ко је познавао наше политичаре, ни пакао му неће тешко пасти !
Једино сам још веровао нашој цркви ... али, и великодостојници су изгубили поверење

С тим у вези, један добар коментар:

Прво се десила духовна пропаст. Срби су духовно посрнули народ. Народ никада није водио сам себе. Неко мора изаћи и рећи: "Е доста, боље се са пола пута вратити, него погрешним ићи у пропаст, нестанак. Овим путем! Путем који су утабанали наши претци, путем којим нас учи Господ и Св. Сава. Ко је тај неко? Па ваљда је то духовни вођа, Патријарх, а друго је питање зашто он не излази. Ако народ не може разлучити истину од лажи, има ко му може отворено рећи, и ко је то увек у историји чинио.
Треба прочитати Св. Николаја Србског, последњег владику који није рукоположен са благословом УДБЕ и ДБ.
Шта чинити? Прво, да се сви мантијаши јавно и пред Богом покају за прикривене и јавне јереси, па тек онда да народ приводе истинском покајањеу, путу истине, живота, узвишеног циља битисања. Таквим Србима и свемогући Бог ће помоћи. Хоће ли то бити преко братске руске руке, или ударања наших непријатеља у луди ветар, не зна се, али се зна да ће нас спасити.
Без тога, све је млако, фарса и фолклор, мрсе они, мрсе политичари, мрсе аналитичари, мрси медија, свет, Европа...Речју, кад се клупко толико замрси, неко мора пресећи.

Вуле
 
Posto ja ne znam za koga da glasam molio bih vas forumase da mi pomognete da se opredelim. Ostaje opcija da uopste ne izadjem na izbore, ali to mi je glupo, to je neodgovorno i podseca na zabijanje glave u pesak kod nojeva. Dakle izvolite, navalite sa argumentima, za koga bi jedan neopredeljeni trebao glasati.
Ako si nezadovoljan bedom u Srbiji,glasaces za SNS kao jedinu opoziciju:worth:
Ako si zadovoljan sto je Srbija u blatu,glasaces za DS+SRS+SPS+Ceda+Canak+Dveri+G17+JS....:mrgreen:
 

Back
Top