Yu-Gi-Oh!

jovan_irig:
Dodjite na novi Srpski anime forum.Ako na njemu skupite 50 postova mozete pristupiti download sekciji,a u downloadu ima svega cak i sinhronizovanih crtaca,takodje ima i starih crtaca sa Nikolom Simicem i ostalom ekipom.Mozete i razmenjivati anime i crtace.DODJITE I POGLEDAJTE SAMI:

http://animesrb.thoforum.com/

rekoh da otvoris temu a ne da pises nedje de nikog to ne intreresuje
 
E da mi je tvoj mozak da odmorim malo...

Fin spil:

monsters
Horus lv4 *3
horus lv6 *2
horus lv8
Jinzo
Sangan
treeborn frog
nimble momonga *3
mystic swordsmen lv2
Slate warrior *2
spear dragon *3
Goblin elite att force 1 ili 2
pinguin soldier *2

trap
mirror force
torrential tribute
forced back
royal decree *3
sakuretsu
call of haunted

Spell
pot of avaricius
lightning vortex *2
nobleman of crossout
prematur burial
scapegoat
MST
hevy storm
swords of revealing light
my body as a shield
shrink
enemy controler

uzgred zaboravio sam da pozdravim povratak (bar se nadam ) sword huntera

Pozz!!!
 
Prodajem originalne yugioh karte.Ko hoce spisak nek se javi na fighter-84@hotmail.com
Prodajem yu gi oh episode prvog i GX dela.Prvi deo staje na 5 DVD i ima 72 episode.Pocinje od episode kada se yugi i kaiba bore protiv one dvoice na pocetku turnira grada borbe,a zavrsava se kad se Joey bori protiv zle mai(kada dodje dartz)GX imam 40 episoda.Pocinje kada se onaj camli bori protiv svog oca a zavsava se na poslednjoj episodi.
YU-GI-OH prvi deo 699 dinara
YU-GI-OH GX 580 dinara
YU-GI-OH the movie 200 dinara
Narudzbine isto na fighter-84@hotmail.com

p.s.Prodajem jos dosta drugih serija:dragon ball,dragon ball gt,LOST(episode koje nisu bile na pinku)
I jos neke crtane.POOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Caos drustva ja sam loki the best player uclanjen sam na mnogim forumima i f.krstaricama pa sam upoznat sa pravilima i trudit cu se da ih postujem sto vise.Uzgred receno imam i ja nekoliko forisa pa va mojim da ih posetite www.tournaments.hisforum.net/, www.93.frebb.com/xp/profile.php ....Sta vise ja sam programer imam 30 godina i gledao sam i yu-gi-oh i yu-gi-oh GX sva 3 dela naj lik u yu-gi0oh-u mi je joey,a u GX-u johan i aster.Za astera ste sigurno svi culi ali za johana neveruje o se pojavljuje u trecem delu GX-a.POZZZ svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
 
Loki the best player:
Caos drustva ja sam loki the best player uclanjen sam na mnogim forumima i f.krstaricama pa sam upoznat sa pravilima i trudit cu se da ih postujem sto vise.Uzgred receno imam i ja nekoliko forisa pa va mojim da ih posetite www.tournaments.hisforum.net/, www.93.frebb.com/xp/profile.php ....Sta vise ja sam programer imam 30 godina i gledao sam i yu-gi-oh i yu-gi-oh GX sva 3 dela naj lik u yu-gi0oh-u mi je joey,a u GX-u johan i aster.Za astera ste sigurno svi culi ali za johana neveruje o se pojavljuje u trecem delu GX-a.POZZZ svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
Pozdrav i tebi, i dobrodosao u "sasavu druzinu"! ;)
 

Back
Top