Yu-Gi-Oh! igre- kakva je razlika izmedju 3 "dela"?!

Neznam šta ti ovo znači "yu-gi-oh vs joey" ali da bi igro moraš da imaš joey the passion možeš da imaš i druga dva zbog karata ali važno je da imaš joeya zbog toga što on ima jedini podršku za LAN onda skineš i instaliraš program koji se zove Hamachi zatim odeš ovde odabereš neku sobu sa liste i klikneš join pored nje otvoriš fajl koji si skinuo(za to vreme hamachi treba da je upaljen) i automatski će ti se dodati u hamachi onda pitaš nekog ko je online(pored njih stoji zelena tačka) hoće li da igra sa tobom(dvaput klikneš na njegovo ime i otvoriće ti se chat prozor nadeam se da znaš engleski)ako on hostuje uđeš u joeya duel mode-2 player duel-data from your pc napišeš ime klikneš na ok na onom prekidaču dole na desnu stranu klikneš na guest pojaviće ti se ime od tog lika dvaput klikneš na njegovo ime i krenućete da igrate a ako ti hostuješ onda klikneš na host umesto na guest i čekaš da se taj lik priključi to bi bilo to nadam se da sam ti pomogao.
ali zbog nekog razloga ja nemogu da hostujem,moj drug moze i ja se bez problema prikljucim ali moj drugi drug i ja nemozemo da hostujemo i da igramo znas zasto??????
 

Back
Top