Yu-Gi-Oh! igre- kakva je razlika izmedju 3 "dela"?!

Robertos:
U pitanju je program hamachi

On simulira LAN, i sve ide preko neta ;)

Samo trebas napraviti "sobu" i reci drugu da ode tamo. reci mu password, dogovorite se kad da odigrat epo koju, ko ce biti server, i furate...

HA! Ko bi rekao- bas sam juce skinuo taj program :) Mozda te nekada kontaktiram da odigramo i mi po koju, ali prvo moram da vidim kako radi a i jos malo da osvojim karata! A koju verziju koristis? Na sajtu imaju dve (neka 0.9.9.9 i valjda 1.0.6.6.Beta) ?!
A nabavio sam konacno i sva 3 dela :) Negde na netu sam nasao i fajlove za otvaranje svih karata za sve delove (kome treba neka pise na pvt)- jedino sto igra bas nije najbolje napravljena sto se tice sejvovanja pa je malo cimanje da se ubace novi (sejvovi), ali kada jednom uradis; to je valjda to! (ja nisam pokusao jer sam sebi nametnuo princip da to uradim tek posto sam otvorim po 2/3 karata u svakoj igri- vise od toga bi bila ludost jer igra uvek nasumice daje karte, pa posle nekog vremena dobijam uglavnom samo stare)!!
 
-|The MilkMan|-:
Ima neko instaliran Kaiba the Revenge, sa mnogo osvojenih karata??? :| :| :|
Imam ja instaliran , ali nemam bogzna koliko karata . Jak je ko zemlja , majku mu , a ja sa ovim supak-kartama koje sam dobio na pocetku mogu da ga pobedim samo ako ne izvuce Plavookog . El neko mozda zna da li mogu da se dobiju Bozanske karte u Kaiba The Revenge ili Joey The Passion(i da li oni mogu da ih upotrebe protiv tebe) ?
 
Nema bozanskih karata, a ja Kaibu relativno lako pobedjujem jer imam dobrih karata koje sam preneo iz Yugi The Destiny! Najvaznije je da imas najjace spellove i to je to- tipa change of heart, trap hole (x3), monster reborn, raigeki, black hole i sl... I bolje je iskulirati sa polimerizacijama- ne isplate sejer cuvas budjave karte da bi od njih dobio tek solidno cudoviste!
A kao sto rekoh, ja imam fajlove za sve tri igre sa svim kartama... Ako neko hoce- pvt.
 
polarnimeda:
Yugi-ja sam nasao negde u gradu (BG)...
A ja i ne koristim te fajlove koje sam nasao na netu i koji sadrze sve karte! Iskoristicu ih, ali tek posto otvorim preko 2/3 karata svake igre (to je princip kojeg se drzim), jer u Yugi-ju i Kaibi kada otvoris puno karata, za nove pobede dobijas uglavnom samo stare karte! A dok otvoris 2/3 karata.....
Isto je i u Joey the Passion . Sta ces , tako je kako je .
 
alex3000000000000000:
Ispravio . BTW , moj nick se pise sa petnaest nula . :)
U majku mu, a zasto bas 15?!
Sorry sto sam ti gutao nule renaije, alex3000000000000000 :)

Jel moze nekako Yugioh da se igra online ali bez prethodnog dogovaranja sa onim sa kim cu igrati- tj. mogu li da se nakacim i nabasam na prvog protivnika tek tako? Pretpostavljam da ne posto to sve radi preko LANa, ali ne znam kakve su mogucnosti onog programa sto "od obicnog neta pravi LAN"?!
 
polarnimeda:
U majku mu, a zasto bas 15?!
Sorry sto sam ti gutao nule renaije, alex3000000000000000 :)

Jel moze nekako Yugioh da se igra online ali bez prethodnog dogovaranja sa onim sa kim cu igrati- tj. mogu li da se nakacim i nabasam na prvog protivnika tek tako? Pretpostavljam da ne posto to sve radi preko LANa, ali ne znam kakve su mogucnosti onog programa sto "od obicnog neta pravi LAN"?!
Kad pravis account na Yahoo u 2 ujutru u polu-budnom stanju mozes svasta da napravis . Posebno kad probas Alex , zauzeto , Alex 90 , zauzeto , Alex1 , zauzeto , Alex2 , zauzeto , ... i tako do 20 (sa svim mogucim kombinacijama), onda ti pukne film i ... eto . A ovo za Yu-gi-oh , ne verujem da moze . Ako neko zna , nek zbori .
 
Neznam šta ti ovo znači "yu-gi-oh vs joey" ali da bi igro moraš da imaš joey the passion možeš da imaš i druga dva zbog karata ali važno je da imaš joeya zbog toga što on ima jedini podršku za LAN onda skineš i instaliraš program koji se zove Hamachi zatim odeš ovde odabereš neku sobu sa liste i klikneš join pored nje otvoriš fajl koji si skinuo(za to vreme hamachi treba da je upaljen) i automatski će ti se dodati u hamachi onda pitaš nekog ko je online(pored njih stoji zelena tačka) hoće li da igra sa tobom(dvaput klikneš na njegovo ime i otvoriće ti se chat prozor nadeam se da znaš engleski)ako on hostuje uđeš u joeya duel mode-2 player duel-data from your pc napišeš ime klikneš na ok na onom prekidaču dole na desnu stranu klikneš na guest pojaviće ti se ime od tog lika dvaput klikneš na njegovo ime i krenućete da igrate a ako ti hostuješ onda klikneš na host umesto na guest i čekaš da se taj lik priključi to bi bilo to nadam se da sam ti pomogao.
 

Back
Top