YEBESH OGLEDALO!!!

etotako:
ja sam nekada volela ogledala... kada sam bila mala, satima sam sedela ispred jednog ogledala i glumila razne likove
nemam pojma odakle mi dolazi inspiracija da se toliko uživim u različite uloge... ali sigurna sam da to i danas nekad primenjujem... recimo, kada telefoniram sa ljudima... nekad flipnem i krenem da glumim
i nije me bilo blam da to radim pred drugima
:lol: :lol: :lol:

Stvarno? :shock: Ma, zekim te. :P Svi to rade pred ogledalom... Pa, ogledalo je cirkus u malom. Ali za telefonom? :roll: "Ne znam, nisam pametan".
 
iluzionista:
etotako:
ja sam nekada volela ogledala... kada sam bila mala, satima sam sedela ispred jednog ogledala i glumila razne likove
nemam pojma odakle mi dolazi inspiracija da se toliko uživim u različite uloge... ali sigurna sam da to i danas nekad primenjujem... recimo, kada telefoniram sa ljudima... nekad flipnem i krenem da glumim
i nije me bilo blam da to radim pred drugima
:lol: :lol: :lol:

Stvarno? :shock: Ma, zekim te. :P Svi to rade pred ogledalom... Pa, ogledalo je cirkus u malom. Ali za telefonom? :roll: "Ne znam, nisam pametan".
pa valjda sam prerasla one igre pred ogledalom... pa sada kao ubedim sebe da sam ozbiljna... pa mi se često dešava da se posvađam sa nekim preko telefona... i često se pitaju zašto sam preko phona druga osoba :lol:
 
etotako:
iluzionista:
etotako:
ja sam nekada volela ogledala... kada sam bila mala, satima sam sedela ispred jednog ogledala i glumila razne likove
nemam pojma odakle mi dolazi inspiracija da se toliko uživim u različite uloge... ali sigurna sam da to i danas nekad primenjujem... recimo, kada telefoniram sa ljudima... nekad flipnem i krenem da glumim
i nije me bilo blam da to radim pred drugima
:lol: :lol: :lol:

Stvarno? :shock: Ma, zekim te. :P Svi to rade pred ogledalom... Pa, ogledalo je cirkus u malom. Ali za telefonom? :roll: "Ne znam, nisam pametan".
pa valjda sam prerasla one igre pred ogledalom... pa sada kao ubedim sebe da sam ozbiljna... pa mi se često dešava da se posvađam sa nekim preko telefona... i često se pitaju zašto sam preko phona druga osoba :lol:

Ma to pretvaranje da si ozbiljna je samozavaravanje. :lol: Bar pred samom sobom mozes da priznas. ;) I ja to ponekad radim. :lol: 8)
 
0077:
etotako:
0077:
Pomozi..razbiću ga 8)
Naći ćemo se kada bude bio pun mesec... donećeš ogledalo, napravićemo krug prečnika r i krenuti 2pir putanjom 6-7 pputa
onda ćemo popiti čašu vina
i uraditi obred kotikrivštonisitu
ali na ogledalu!

posle toga sve će biti jasno
I misliš da će taj tip da nestane iz ogledala posle tog obreda.?? :roll:
pa neće nestati, ali garantujem da ga ili nećeš videti ili ćeš biti srećan što ga vidiš...
 

Back
Top