YEBESH OGLEDALO!!!

zainteresovana:
iluzionista:
zainteresovana:
A ti... baš voliš kestenje? :?

Šta fali kestenju... ;) Podsećaju me na jedne divne smedje oči. 8)

Da, sećam se kako se smejala kad sam njene oči poredio sa kestenjem... ;) Najlepši osmeh na svetu. I to samo za mene... 8)
Eto esencije- ogledati se u tuđim očima. :D

A zašto ogledati se? :P Ogledanje me asocira na egoističku predstavu sebe u očima te osobe. Bolje je gledajući čitati tajne skrivene u njima... ;) Malo istraživačkog duha, devojko. Tako je slađe. ;)
 
iluzionista:
zainteresovana:
iluzionista:
zainteresovana:
A ti... baš voliš kestenje? :?

Šta fali kestenju... ;) Podsećaju me na jedne divne smedje oči. 8)

Da, sećam se kako se smejala kad sam njene oči poredio sa kestenjem... ;) Najlepši osmeh na svetu. I to samo za mene... 8)
Eto esencije- ogledati se u tuđim očima. :D

A zašto ogledati se? :P Ogledanje me asocira na egoističku predstavu sebe u očima te osobe. Bolje je gledajući čitati tajne skrivene u njima... ;) Malo istraživačkog duha, devojko. Tako je slađe. ;)
Da, da, kako ono beše tema : yebeš ogledalo!?
 
zainteresovana:
iluzionista:
zainteresovana:
iluzionista:
zainteresovana:
A ti... baš voliš kestenje? :?

Šta fali kestenju... ;) Podsećaju me na jedne divne smedje oči. 8)

Da, sećam se kako se smejala kad sam njene oči poredio sa kestenjem... ;) Najlepši osmeh na svetu. I to samo za mene... 8)
Eto esencije- ogledati se u tuđim očima. :D

A zašto ogledati se? :P Ogledanje me asocira na egoističku predstavu sebe u očima te osobe. Bolje je gledajući čitati tajne skrivene u njima... ;) Malo istraživačkog duha, devojko. Tako je slađe. ;)
Da, da, kako ono beše tema : yebeš ogledalo!?

'beš ga, samo da se ne razbije u paramparčad. 8) Kažu da to donosi nesreću. :roll:
 
Ja se nikad ne gledam u 'tudja' ogledala.A na ono u kupatilu se uvek nesto becim i bekeljim,dobro je da nema kamera... :lol:
Kao u onom filmu Upoznaj roditelje kad se onaj drao na sliku a tast ga gledao
 
pred jednim se sminkam...
pred drugim se oblacim...
to drugo je do pojasa... :lol:
u obe prostorije je polumrak..
i ja na kraju budem sasvim zadovoljna :wink:
dok se ne vidfim u nekom od onih veeeelikiiiih ogledala... :cry:
onda se pravim luda... 8)
ma sta pravim... :wink:
 
ja najvishe volim ono u liftu, sve vreme kontam kao bi bilo strashno da postoji kamera iza njega..:lol: kad izlazish iz stana pa proveravash jel ti zakopchan shlic, jel imash komad shpanata medju jedinicama ... a kad se vracash u stan onda te obraduje razneo me vetar frizura, neki imbecilan razdeljak, crven nos s josh gorim obrazima i onda se svaki put samo nasmeshim i pomislim E TAKO ME ZABOLE :!: :D
 
divlja-u-srcu:
E ima jos jedna fora koju obozavam! Kad kod sam sebi bezveze, ja uzmem pa pocnem da se kreveljim pred ogledalom, krivim facu, plezim se, teglim nos , celo, zatezem i mreskam obraze! E, onda vidite koliko ste mogli da budete ruzni i zahvalni ste sto ste u stvari lepi! :)
Si primetila neko zujanje iza ogledala? :lol:
Da dodam, to je savrsena jutarnja gimnastika za misice lica.
Pod uslovom da te ne ufati grc :shock:
 

Back
Top