XV beogradska gimnazija

Nemoj da nam je neko dirao XV!!!! XV je najjjjjjaca skola u bg-u, tako da samo mozete da nam zavidite sto ne idete u nju i ne blejite po 6 casova u Garfildu a svi casovi su opravdani ocene su do jaja i ostalo!!!! Ajde bre, vi streberi iz ostalih skola samo sedite i ucite a mi cemo da blejimo jos godinu ipo dana... A posle cemo 'ladno upisati fax, jer imamo extra ocene i gotivno uradjen prijemni... Tako da... TISINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kissitj

Pa ja sam sve to radio al niam bas lako upisao fax! Bar ne na budzet... :):):) doduse vi mladje generacije imate malo strozije profesore koji su se naucili na nama tako da sad morate 1 cas da izadjet iz garfilda i popnete se gore ^^
I joj boze 3 sata matematike....
XV>>>ostale
 
Mozete da pricate sta zelite....ja znam kako je zavrsavati XV barem prirodni smer.......:)
A to da se drustvenjaci provlace.....istina je....;-) a i kod nas kao i u XIII ili bilo kojoj drugoj skoli kriterijum se drasticno razlikuje od profesora do profesora:D:D:D:D:D:D
 
hmmm..ali sam sigurna bwe da si imala neke veze sa nama...iz nekog razloga mi je nadimak u glavi iz osnovne.. :roll:
znaci mora da postoji neki razlog :roll:
a sad jedan javna poruka
profesorka koja se drzi pravila....a kad predaje do 2 smo u skoli..ali ako pita pred kraj godine-da,idemo napolje iz ucionice u 20 do 2,,,,aha i to je fer...mi nemamo druge obaveze..nemamo zivot-samo sociologiju...nista nije bitno-ni upis na fax,ni ostatak skole..SAMO SOCIOLOGIJA>.....ne razumem ako vec godinama muci djake..pa dokle ce vise ako vec vidi da joj ta pedagogija ne ide?znaci zapitajte se...cemu?da li iko zna ono sto mi moramo da ucimo..u svim skolama noramalno..kad ljudi vide sta ja ucim za 2,...slognu se..u ostalim skolama to je 5.....i ako se svi vec godinama zale i iamju problem zbog nje?pa da li je nekome palo napamet da je problem u joj a ne u nama??????????????????
znaci aaaaaaaaaaaa...ne podnosim takve ljude.////
 

Back
Top