WWE-americko rvanje

,...nekad sam bio mali i pomislio wow,onda sam malo odrastao i presao na pravu stvar,POCEO DA TRENIRAM umesto da gledam :).

... pa kada neko vidi kakav haos napravi jedan udarac onda skapira zasto se kaze da su keceri smesni...(il da budem precizniji zasto je svakom jasno da je to gluma,pa mi je jako cudno da neko prica o tome kakva je bila koja borba,jer rec borba za nesto sto je scenirano...pa ne ide ljudi.)


NPR pogledajte bokserski mec,iako nose onolike jastuke od rukavica(koji prosiruju udarne povrsine) i imaju skoro sve udarce zabranjene(tipa ne sme lakat,ne sme iza glave,ne sme ...)
ipak na kraju izgledaju kao da ih je pregazio tranvaj...e sad kada ne bi imali rukavice,vec na kraju prve runde bi izgledali kao posle 9 ... a da imaju laktove i kolena,pa bilo bi mrtvih...
Keceri imaju i stolice,i bezbolke i ne znam... onaj koji izgubi nema ni modricu...
da mislim da je to realna stvar :)
(mislim sve to lepo,al mnogo lepse da se nauci nesto sto moze da spasi glavu)

slobodno me kritikujte :) ipak sam upao u vasu temu.
 
Dobar post Panter... Mada neko ko nikad nije usao u salu gde se treniraju neke od borilackih vestina iole ozbiljnije, nece te shvatiti ozbiljno... Pa ne mora covek da se trudi da uoci da je to namesteno, oni to i sami priznaju... Bila je neka emisija jos pre 6-8 godina na TV, gde keceri i sami govore da se ceo tok borbe zna unapred... jednostavno kao pozoristna predstava...
A u ostalom, ako su takvi borci... cudo ih nema u ultimate-u, K1 i sl...
 
Ljudi , ako stvarno mislite da su to prave borbe ,onda uradite sledece :
-oni koji imaju manje od 12 god. neka odu kog svojih roditelja i da im pored price da su "decu donele rode " serviraju jos i pricu o "sportu " zvanom americko rvanje.
-vi koji imate vise od 12 god. , vi idite kod cika doce da vam da uput za psihijatra , zato sto ste WWC Fan (bice dovoljan razlog...a mozda upali i da se oslobodite vojske , ko zna....).
 
Na forumu Televizija je takodje otvorena tema o Americkom rvanju, postovi su sveziji i ima vise ljudi pa se prebacite, a i nema mnogo ovih seronja i domoljuba. Kome su fudbal i bocanje zanimljiviji od rvanja nek' izvoli da se bavi doticnim sportovima i ODJE.BE!!! BTW, nije WWC nego WWE.
 
Na forumu Televizija je takodje otvorena tema o Americkom rvanju, postovi su sveziji i ima vise ljudi pa se prebacite, a i nema mnogo ovih seronja i domoljuba. Kome su fudbal i bocanje zanimljiviji od rvanja nek' izvoli da se bavi doticnim sportovima i ODJE.BE!!! BTW, nije WWC nego WWE.

Ako vec predlazemo najbolje forume o kecerima onda cu ja da predlozim www.keceri.co.nr. Tamo ne postoji "tema" o kecerima nego je ceo forum posvecen kecerima plus to sto je pun informacija o kecerima, specijalnim emisijama i slicno. Dakle. ako ste zaista obozavaoc kecera onda bi trebalo da posetite forum www.keceri.co.nr. Ja sam se tamo registovao i mogu samo da kazem reci hvale o tom forumu.
 

Back
Top