WWE-americko rvanje

Ka mladjan momak dok jos nisam trenirao,bio sam ih gledao,to jest neko vreme,...mislim ceo sou se bazira na tome da postoje oni "pravicni i dobri" i "negativni" likovi i onda se oni bore,...neki pobedjuju ,..i sve tako da bi na kraju oni dobri iz teze situacije pobedili kao Roki kada pretrpi 14 rundi dobijanja batina da bi onda pobedio u 15 boreci se kao da je tek usao u ring...mislim ista prica a ameri se loze... kasnije mi to dosadilo i primetio sam nedostatke,ista prica kao kada sam prvi put gledao gorstaka...pomislio sam :"kad bih ja znao tako sa macem ko oni" onda posle dve godine ucenja aikidoa vidim ponovo isti film,...ja do tada nisam jos drzao boken u rukama ,samo sam par puta ostao da gledam starije kako rade sa njim,ali ono sto sam naucio je bilo dovoljno da skapiram da glumci nisu imali pojma o radu sa macevima...

isto je i sa Rambom kada ima borbu sa dve palice....zapravo nije ni koristio palice,... to jest par puta kao zamanuli....meni ranije bio utisak:"uuuuu rokaju se palicama,kako kul...." a sada vidim da ih nisu ni najosnovnije naucili...al dobro to je film,treba da ga snime za par meseci i to ide dalje... a ucenje baratanja palica traje...pa traje duze od snimanja tog filma a on ima samo jednu scenu...pa razumes.

al bitan je duh,duh koji nas vodi da trazimo da ucimo da saznamo..,.. a nema lepseg osecaja kada pocnes da izvodis kombinacije i fore kao sa filma il jos i bolje... tad se osetis vrlo kul i srecan sto si ziv...pa jos kada naucis nekog novo da to isto uradi...tad si i koristan :)

pa eto...toliko za sad :)
 
WWE je cool stvar. Mislim za gledati. BTW oni se ne udaraju, ali se zato bacaju kao majmuni. Pa ajde vas da vidim kako bi vam bilo da vas neko sa 3m baci (da ne kazem otrese) na zemlju, ili da neko sa 180 'kila' skoci na tebe.

BTW JOHN CENA
 
II PANTER II:
Ka mladjan momak dok jos nisam trenirao,bio sam ih gledao,to jest neko vreme,...mislim ceo sou se bazira na tome da postoje oni "pravicni i dobri" i "negativni" likovi i onda se oni bore,...neki pobedjuju ,..i sve tako da bi na kraju oni dobri iz teze situacije pobedili kao Roki kada pretrpi 14 rundi dobijanja batina da bi onda pobedio u 15 boreci se kao da je tek usao u ring...mislim ista prica a ameri se loze... kasnije mi to dosadilo i primetio sam nedostatke,ista prica kao kada sam prvi put gledao gorstaka...pomislio sam :"kad bih ja znao tako sa macem ko oni" onda posle dve godine ucenja aikidoa vidim ponovo isti film,...ja do tada nisam jos drzao boken u rukama ,samo sam par puta ostao da gledam starije kako rade sa njim,ali ono sto sam naucio je bilo dovoljno da skapiram da glumci nisu imali pojma o radu sa macevima...

isto je i sa Rambom kada ima borbu sa dve palice....zapravo nije ni koristio palice,... to jest par puta kao zamanuli....meni ranije bio utisak:"uuuuu rokaju se palicama,kako kul...." a sada vidim da ih nisu ni najosnovnije naucili...al dobro to je film,treba da ga snime za par meseci i to ide dalje... a ucenje baratanja palica traje...pa traje duze od snimanja tog filma a on ima samo jednu scenu...pa razumes.

al bitan je duh,duh koji nas vodi da trazimo da ucimo da saznamo..,.. a nema lepseg osecaja kada pocnes da izvodis kombinacije i fore kao sa filma il jos i bolje... tad se osetis vrlo kul i srecan sto si ziv...pa jos kada naucis nekog novo da to isto uradi...tad si i koristan :)

pa eto...toliko za sad :)



Bolje i pametnije nisi mogao da objasnis stvarno, svaka cast
 
Od nedavno gledam Americko rvanje i zaista je super. Definitivno ima namestenih udaraca ali ima i onih pravih. Najbolji je Randy Orton a tu su i John Cena i onaj Lashley. Ali, malo ne nervira sto dosta njih vise lice na zivotinje nego na ljude, a narocito King Booker i onaj rus... Zar nisam u pravu?
 
Ljudi, sport jeste pomalo smesan, lici na neki film sa Hulk Hoganom (on i bese jedan od njih..?! ), ali onaj Randy Orton je faaantaastiiiicaaan....
:D :D :D :D :D :D
Cena je ql, ali Orton je prava faca!!!!!
ORTONA ZA PREDSEDNIKA!! BASHTOVANA! BILO STA, SAMO ORTON, ORTON, ORTON...!!!!

iNACe, top LiSta bi bilAAA:
1)Randy fooking Orton!!!
2)Batista
3)Cena.

znam da sam preterala, ali jbg :lol: Izvinjavam se simpatizerima ostalih ucesnika!
 
CHIME:
Pa naravno da kamera predje u drugi ugao kad je sve namesteno. Cak i ovi nasi voditelji na fox televiziji znaju da je namesteno...A ovi sto gledaju kecere trebalo bi malo da citaju izmedju redove. Mogu da se kladim da je sve tacno iscenirano ne mislim samo na udarce nego i na ono sto se desava van ringa. Kao dosao agent FBI da razgovara o ubistvu predsednika federacije. Ma daj koga oni zajebavaju. Upravu je GoshuMaster to je samo za klince i za one koji ne mogu da shvate da je to prevara. Pogledajte samo onu debilnu publiku kako im sve veruje...To samo moze u Americi.
@BTXT, sledeci put kad budes gledao keceri dobro motri na udarce i videces kako ga skoro ni ne udara i da je sve "fake" i zapitaj se zasto kamera ne zumira prilikom udaraca.
U pravu si, vecina udaraca su lazni kao i ubistvo predsednika, desi se slucajno neki put da prime prave udarce, ali retko, a ono za bacanje preko ledja i sl. pa pogledajte malo podlogu od ringa...
 
Vidim da na ovom forumu ima dosta ljudi koji "vole" Randy Orton-a i John Cena-u ...
Cisto ako uporedjujete ... John Cena je trenutno "neprikosnoveni" sampion ali sa druge
strane Randy Orton je najmladji nosilac "pojasa" svetskog prvaka u teskoj kategoriji
u istoriji W.W.E.-a tako da se moze reci da i jedan i drugi imaju svoje kvalitete ...


PS: Ukoliko zelite mozete da posetice forum posvecen iskljucivo kecerima
www.keceri.co.nr. Forum je danas poceo sa radom tako da jos uvek nema
mnogo podataka kao i na svakom pocetku ali ... mozete se registrovati i ostaviti po
koji komentar ili kreirati novu temu u vezi kecera ...
 
Gledam ali cu prestati.U pocetku mi je bilo super dok nisam shvatila da je sve iscenirano.Svi ti preokreti u zadnjem momentu su jadni i uvek prozirni,sada kao direktor ima vambracnog sina,Boze kakva spanska serija.jadno
 

Back
Top