World of Warcraft

Blizz nikad nije imao losu igru - ljudi rade igre dok ne zavrse & nisu optereceni rokovima. Pa, pogledaj samo koliko vec rade starcraft 2 ili Diabla... Ja sam voleo sve njihove igre (pa cak i rock 'n roll racing sam igrao na sega mega drive 2 :mrgreen:).
Blizz zna da naprave igru koja se dopada sirokom krugu ljudi. Mnogo igraca koji su ludi za WoWom nije igralo warcraft ni jedan deo & ne zanima ih warcraft lore. Mada, ima i "nas" koji to umemo da cenimo.

Da.Ali pogledaj koliko lore utice na globalni dozivljaj igre.Tako, Runes of Magic, koji jeste cool MMO, ne odaje tako jak utisak, jer je njegov lore na 20 stranica, i to ne potpunih.
A sa druge strane, WoW.Lore koji se razvija zadnjih dvadeset godina.I kako posle covek da se ne napali kada krene u raid na Ahn'Qiraj?:mrgreen:
 
zanima me da li mogu da nekako "nateram" prekopiran WoW da radi?

narezao sam od druga WoW na 3 dvd-a i kad pokrenem "launcher" izadje sledece:

"Failed to open archive interface.MPQ: the system cannot find file specified."

neki crack, ili nesto?
 
Ma treba uvesti smrtnu kaznu za neiskorišćen život. To je moje mišljenje.

Pitam se samo šta bi radili svi ti silni wow igrači da se pogase svi serveri. :)

Zasto mislis da je 99% wow igraca kompletni geekovi koji bi isekli vene cim bi serveri bili offline jedan dan? Ja sam wow igrao 4 godine pa opet "imam zivot" odnosno izlazim redovno, bio sam u vezama za to vreme igranja, opijao se sa drustvom na zurkama / izlascima, bavio se sportom, isao i u teretanu neko vreme, sve sam stizao iako sam provodio po nekoliko sati uz wow dnevno... To sto mnogi imaju sliku wow igraca prema snimcima vidjenim na jutjubu gde debeli amerikanac musav od jela i prljave majice od koka-kole koji ne moze da ustane sa stolice jer je vec zarastao u nju, to nije prava slika wow populacije. Cak sta vise, tvrdim da vise znam CS geekova nego WoW (a znam ih mnogo i sa jedne i sa druge strane).
 
Zasto mislis da je 99% wow igraca kompletni geekovi koji bi isekli vene cim bi serveri bili offline jedan dan? Ja sam wow igrao 4 godine pa opet "imam zivot" odnosno izlazim redovno, bio sam u vezama za to vreme igranja, opijao se sa drustvom na zurkama / izlascima, bavio se sportom, isao i u teretanu neko vreme, sve sam stizao iako sam provodio po nekoliko sati uz wow dnevno... To sto mnogi imaju sliku wow igraca prema snimcima vidjenim na jutjubu gde debeli amerikanac musav od jela i prljave majice od koka-kole koji ne moze da ustane sa stolice jer je vec zarastao u nju, to nije prava slika wow populacije. Cak sta vise, tvrdim da vise znam CS geekova nego WoW (a znam ih mnogo i sa jedne i sa druge strane).
Enough said.

Ja nigde nisam pomenuo te debele amere, kao ni snimke sa youtube. Te snimke čak i ne uzimam za ozbiljne, to su sve sprdnje. Ali ovo što sam ti podvukao i zadebljao u tvom odgovoru je ono o čemu ja pričam ovde. Po nekoliko sati dnevno uz igru? I to maltene svaki dan (mislim, to je pretpostavka da je bilo svaki dan)?? Ej bre, pa jel to normalno?! Čak i da stižeš to ostalo što kažeš, što mi je malo i sumnjivo, pa opet bre nije normalno.
 
Poslednja izmena:
Enough said.

Ja nigde nisam pomenuo te debele amere, kao ni snimke sa youtube. Te snimke čak i ne uzimam za ozbiljne, to su sve sprdnje. Ali ovo što sam ti podvukao i zadebljao u tvom odgovoru je ono o čemu ja pričam ovde. Po nekoliko sati dnevno uz igru? I to maltene svaki dan (mislim, to je pretpostavka da je bilo svaki dan)?? Ej bre, pa jel to normalno?! Čak i da stižeš to ostalo što kažeš, što mi je malo i sumnjivo, pa opet bre nije normalno.

Zasto je to toliko cudno?To je neciji nacin relaksacije...***, ovo je savremeno doba i drugacije je...A ako covek uspe da uradi sve svoje obaveze danas, sta mu hvali da se malo relaksira uz igrice i chatuje sa drugovima iz gilde?
 
zanima me da li mogu da nekako "nateram" prekopiran WoW da radi?

narezao sam od druga WoW na 3 dvd-a i kad pokrenem "launcher" izadje sledece:

"Failed to open archive interface.MPQ: the system cannot find file specified."

neki crack, ili nesto?

ocigledno nisi lepo narezao... sve fileove koji trebaju stavio u data??... ja sam vise puta rezao direkt iz program files i lepo radi... nema cracka za wow il bar ja nisam cuo... proveri jesu sve stvari na svom mestu, pokreni repair pa javi rezultate;)
 
Problem je u tome sto trebam da prebacim 1cd na hard i onda u njemo da napravim folder data i u njemu da kopiram 2,3,4 i 5 u folder data sve dobro ide samo kod 5 cd-a ima dva fileja prvi se prebaci ali drugi nece!File se zove lichking.MPQ!Ako ima neko link gde moze da se skine taj file neka ga postavi!UNAPRED HVALA!!!
 
Sto si, bre, cvele toliko negativan? Pusti ljude da igraju. Kakva je razlika izmedju igranja kladionice, gledanja filmova, citanja stripova & druge zabavne literature i igranja igara? Slazemo se svi da je najzdravije juriti za suknjom i loptom kad je lepo vreme & to sigurno niko ne spori, ali ako neko voli da igra wow, kanter i druge zaludjevinske igre zasto to mora po svaku cenu da bude nenormalno? Dokle je god umereno, to je ok po meni. Niko ovde nije fensi Amer koji je proglasen zaludjenikom pa mu treba posebna terapija za odvikavanje.
 
ocigledno nisi lepo narezao... sve fileove koji trebaju stavio u data??... ja sam vise puta rezao direkt iz program files i lepo radi... nema cracka za wow il bar ja nisam cuo... proveri jesu sve stvari na svom mestu, pokreni repair pa javi rezultate;)

ma pokusacu ja ponovo da narezem...
a sto se tice repair tool-a kaze da ne podrzava moju verziju igre: 2.4.3.8606
 
Poslednja izmena:
Zasto mislis da je 99% wow igraca kompletni geekovi koji bi isekli vene cim bi serveri bili offline jedan dan? Ja sam wow igrao 4 godine pa opet "imam zivot" odnosno izlazim redovno, bio sam u vezama za to vreme igranja, opijao se sa drustvom na zurkama / izlascima, bavio se sportom, isao i u teretanu neko vreme, sve sam stizao iako sam provodio po nekoliko sati uz wow dnevno... To sto mnogi imaju sliku wow igraca prema snimcima vidjenim na jutjubu gde debeli amerikanac musav od jela i prljave majice od koka-kole koji ne moze da ustane sa stolice jer je vec zarastao u nju, to nije prava slika wow populacije. Cak sta vise, tvrdim da vise znam CS geekova nego WoW (a znam ih mnogo i sa jedne i sa druge strane).
Samo sam zaboravio da te pitam koliko tebi časova traje dan i da li ti spavaš nekad? Jer za standardnih 24 časova ne možeš nikako da sve to ispostigneš, pa još da si toliki!
 
Sto si, bre, cvele toliko negativan? Pusti ljude da igraju. Kakva je razlika izmedju igranja kladionice, gledanja filmova, citanja stripova & druge zabavne literature i igranja igara? Slazemo se svi da je najzdravije juriti za suknjom i loptom kad je lepo vreme & to sigurno niko ne spori, ali ako neko voli da igra wow, kanter i druge zaludjevinske igre zasto to mora po svaku cenu da bude nenormalno? Dokle je god umereno, to je ok po meni. Niko ovde nije fensi Amer koji je proglasen zaludjenikom pa mu treba posebna terapija za odvikavanje.
Da, dokle god je umereno, u tome se slažemo obojica. Ali ovde se radi o nekoliko sati dnevno igranja te igre, a to nikako ne može da bude u granicama normale. Jedan sat, eventualno 2 i to ne svaki dan, to je umerena granica.

Šta će se bre on čoveče opušta po ceo dan? Pa kad će nešto postići u životu? Mladost mu sada ide, prolazi pored njega, neće mu se nikad više vratiti. A jednom kada to shvati - kasno je, ne možeš povratiti izgubljeno.
 

Back
Top