Witcher 2

Gledao sam cim je ovo procurelo na net..Znaci bice perverzija!!Ne verujem da ce trebati nesto mnogo jak komp..igra je bila lepo optimizovana,ne verujem da ce drugi deo biti mnogo zahtevniji..Jedva cekam!!
 
Mislis da ce biti zahtevnost kao witcher 1?
Zdravlje boze, kad bi bilo tako ja bi prvi castio pivo... ali ima da trazi MNOOOGO vise. :(


mistersrebrni: The Witcher [prva igra] je prosto fenomenalno uradjena u svim aspektima. Pocev od odlicne price, koja je bazirana na literarnom predlosku i koristi mnoge elemente slovenske mitologije, preko perfektno odradjenog upravljanja likom, njegovim inventarom, potezima i magijama kojima se koristi, zatim razvoja lika u ono sto zelis da on bude [mag, tenk, brza seckalica koja satire 8 protivnika istoremeno ili nesto potpuno drugacje], Witcher prosto blista u svemu ovome. Vizuelni element igre koji i pored sve raskosi vrlo retko baca i prosecnu masinu na muke, male detalje u igri i prici koji su poptuno izglancani, kao i prelepu muziku ne treba ni spominjati, previse price upropastava ugodjaj.

Witcher jednostavno treba uzeti, igrati jedno 10 sati i onda lepo leci u 4:45 ujutru, s time da ste prethodno nasi neki izgovor za sutradan [na srecu, sezona gripa je, pa mozete da isfolirate skolu/posao/devojku na lak nacin :D]. Posle tih 10 sati mozete da ustalite svaki dan po 2-5h, kako kome odgovara, jer je neodoljiv kao cokoladna torta.
 
Poslednja izmena:
prelazim keca treci put,trebala bi igra da dobije nekog oskara,nesto:think: spram ovih komercijalnih govana ovo je nesto najbolje sto je izaslo za PC

Zna li se kad izlazi dvojka?:)
 
Prvi deo me je odusevio,a vidim da me ni drugi nece razocarati. z:)

Jedva cekam da izadje...sto,na zalost,nece biti skoro.z:(

Drago mi je sto su zadrzali,jos i nadogradili,elemente nasilja i ove "perverzije"(ne zbog kartica koje se dobijaju na kraju scene,vec zato sto cine celu igru realisticnijom...mada malo previse...ali ja se ne bunim.xD).

Jedino sto mi se sa ovog snimka nije svidelo je to sto su Geraltu promenili frizuru,ona stara mu bila mnooogo bolja...ovako izgleda kao neki deda. :( A i nadam se da mu nece ostati ovako smesan glas. xD
 
Odusevio me Witcher, ma oduvao. RPG decenije. Svidja mi se sto je onako mracan.
Ako se ne varam Enhanced edition je cenzurisan, ako ima neki stos da se ukloni cenzura, neka neko kaze. Prvo sam igrao obicnu verziju i ona nije bila cenzurisana. Ovde se sada ne vide razgolicene dame :-)
 
Meni se prvi witcher nije svideo...mozda zato sto su mi loudinzi trajali po 3-4-5 min...***..1 giga rama...posle sam nagruvao komp...al mi se nije prelazio opet....ali verovatno cu ga preci...Sto se tive witcher 2....lepo izgleda...nadam se da ce biti bolje optimizovan...
Podseca na dragon age..pomalo....
 
Pa odigraj witcher enchanhed edition koja nema bagova a pritom igra se ucitava svega 45 sekundi na 1,5GB rama kolko ja imam.Igra nema bagova.Po meni ovo je jedan od boljih RPG naslova koji su se pojavili u poslednjih 5 godina;)
 
Pa odigraj witcher enchanhed edition koja nema bagova a pritom igra se ucitava svega 45 sekundi na 1,5GB rama kolko ja imam.Igra nema bagova.Po meni ovo je jedan od boljih RPG naslova koji su se pojavili u poslednjih 5 godina;)

Imam enchanhed edition al me mrzelo da ga igram...posto sam ga ranije u agoniji prelazio....pa mi nekako odbojno stoji mi tu..pa cu ga sigurno preci..al za koju godinu...
 
Od kad je tema otvorena,pa do sad,izaslo je dosta novih stvari vezanih za The Wticher-a 2...
kao i par novih video koji su bili izlozeni na E3 sajmu...

Trailer...

Cut Scene iz igre...

Kako su napravili,tj kako prave igru...
Pricaju na poljskom,video ima prevod na engleski...sto je malo smor. :neutral:

Gameplay video sa E3 sajma...
Boss fight..

E3 Stage Demo...
ovo je najduzi video i ja mislim,najvise objasnjava igru.

iiii ovo je sve sto sam mogao da nadjem....na youtube-u. :mrgreen:

Od ovog sto sam video,sve mi se svidja...sve....sem jedne stvari.....nek vrate Geraltu staru frizuru! i glas takodje.... znam,ovo nije krajnja verzija tog imidza,ali se bas nadam da ce mu vratiti stari izgled.... :)
 

Back
Top