Windows 7

Gotovo....
Oči Vas ne varaju,skenirao je preko milion stvari... Malwarebytes je teško đubre i krpež u odnosu na ovo!
Pritom,kao što se da videti,našao je samo pet problema... eh...
Screenshot_1.png
screen2.png
 
Fascinantno je da uopšte nisu naškodili,iako je ispalo da su tu duže vreme.. Sada sve radi OK
Osim sto su ti mozda pokrali sve passworde nisu napravili neku drugu stetu.:D
Nisu svi trojanci povezani sa dosadnim pop up reklamama vec mogu da sede u sistemu godinama i samo prikupljaju podatke.
Windows 7 vec 6 meseci nema update, tako da ne bih drzao bilo kakve poverljive informacije na toj masini.
 
Osim sedmice, ja ladno rešio da preuzmem Vistu...

Jel zna neko šta da radim sa tim .iso fajlom? (Otvara ga PowerISO) Treba mi za onaj laptop gde je škola,za narednu (dužu) onlajn godinu?
U stvari,kad bi mogao da zadrži i 7 i Vistu to bi bilo.. super...

Prvo sam razmišljao da li uzeti linux, ali odustao... Gejtsovi sledbenici me naučili da budem pismen....
 
Osim sedmice, ja ladno rešio da preuzmem Vistu...

Jel zna neko šta da radim sa tim .iso fajlom? (Otvara ga PowerISO) Treba mi za onaj laptop gde je škola,za narednu (dužu) onlajn godinu?
U stvari,kad bi mogao da zadrži i 7 i Vistu to bi bilo.. super...

Prvo sam razmišljao da li uzeti linux, ali odustao... Gejtsovi sledbenici me naučili da budem pismen....
Koji će ti klinac Vista uz Win7? Ajde da si rekao Vista uz Linuks! ISO datoteku spržiš na DVD ili sa USB-instalerom na USB-stick.
 
Imaš posebnu particiju za to? Noviji Windblows može uz stariji, a verovatno može i Vista nakon i uz Win7, to je manje više isti klinac....
E nešto sam zamalo zeznuo...
Prilikom narezivanja na disk sam zaboravio da mu na ime stavim nešto normalnije da znam šta je na njemu,pa obrisao sadržaj sa njega... pržim opet..
Osim ISO datoteke,imam i neki prateći kod u posebnoj fascikli,da i njega spržim i ostale prateće?
 
Izvinite, MORAO sam! Ako zanemarimo ukidanje podrške za Win 7, koji su OBJEKTIVNI razlozi da bi priučeni i priglupi korisnik prešao na Win 10? Šta se to ne može raditi na Win 7, a može samo na Win 10? :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 
Izvinite, MORAO sam! Ako zanemarimo ukidanje podrške za Win 7, koji su OBJEKTIVNI razlozi da bi priučeni i priglupi korisnik prešao na Win 10? Šta se to ne može raditi na Win 7, a može samo na Win 10? :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Teško pitanje...
Recimo,za gejmere,igranje najnovijih igrica...
Ovaj moj jedva guta Google Mape,radili su nešto sa terenom,pojma nemam,vidim da je drugačije... Možda je to bolje kod desetke.
 

Back
Top