Windows 7 - prozori "OnTop" problem

starolecanin

Primećen član
Poruka
852
Ćao svima!

Imam problem, ali pre toga da vam objasnim nešto drugo. Znam da će se neki smejati :) i ja bih. Na mom laptopu ne radi tastatura, čitač, kamera, i crklo mi je pozadinsko osvetljenje pa koristim "eksterni monitor" :mrgreen: koliko smešno toliko tužno, za novi se nema... Pored njega koristim i misa i tastaturu...

Nego, pre nekog vremena mi se pojavio neki problem, a pošto nisam dugo menjao sistem rešim danas da to odradim, međutim problem i dalje postoji.

Kada recimo u Control Panel-u (samo za primer sa uzeo njega, prilikom instalacije programa takođe je šutne u pozadinu) otvaram prozore, nekada mi stari prozor ostavi kao na OnTop a nekada radi sasvim normalno, znači kada klikneš na otvaranje novog prozora on ga stavi preko svih. Osim toga, otvorim recimo prozor i minimizujem ga, pa hoću da u taskbar-u pogledam preko "onog malog" prozora šta sam otvorio, nekada radi normalno a nekada blica :evil: Kada na fejsu hoću da, recimo, isključim obaveštenja iz neke grupe, pa treba da se klikne na onu strelicu gore desno u postu, i tu me zeza, neće da prikaže, pa prikaže ja pomerim miša ono se izgubi, ako me kontate šta hoću da kažem?

Mislio sam da nije neki od uređaja zalepio na neki taster, pa sam pokušao sa uključeno isključeno i miša i tastaturu i touchpad, međutim isto se ponaša...

Ima li neko ideju šta može biti?
 
Skontao sam da mi se ovo dešava dok je priključen na punjač :( ako otkačim adapter i ostavim ga na bateriji radi kako treba, sve ok, a ako priključim adapter ili izvadim bateriju tako da samo on radi, ponaša se kao što sam gore naveo...

Ima li neko ideju? :( sve se nadam da nije do hardvera...
 

Back
Top