Wimbledon - treći od 4 Grand Slam turnira u godini

cestitke za rosola.

namece se nekoliko pitanja: gde si bio do sad ? zasto nisi u top 10 ? I STA TI BI DANAS CARE ?

i da, nemoj sad da izgubis od nekog rovca molim te

Ma u sledecem kolu ce da izgubi glatko od Kolsrajbera verovatno, ali ovo sto je danas uradio i kako je igrao je :eek: Po stavu je skroz podsecao na Soderlinga, koji ne postuje i ne zarezuje Rafu i njegovo trolovanje u toku meca ni 5 %.

Car:worth:
 
Pa nije blesav Rosol sada da izgubi protiv Kolsrajbera.
Mada... mozda se istrosio.
Ali onaj njegov pogled, govor tela... govori sve.
I ja se pitam, Lukas gde si bio do sada???
Juce su se mnogi dobrano oparili ako su tipovali na Rosola. I neka!
Boze, kako je igrao Lukas, stvarno impresivno. Odavno nisam gledala da neko tako dobro igra.
 
nisu svi, ispala jovanovska od nemice lisicki sa 2:1
odlično je igrala i uz malo sreće mogla je proći favorizovanu nemicu, ali...
šteta, skupila bi dosta poena plasmanom u drugo kolo.

Mnogo mi je bilo drago sto su svi nasi tog dana prosli,da sam mislila i na Bojanu Jovanovski,jer joj je trebalo samo malo vise srece i koncetracije da dobije taj mec:)
 
Sinoc fenomenalan mec,maltene niotkuda.
Bila sam ubedjena da ce posle prvog dobijenog seta Nadal glatko pobediti.
Medjutim ceh se pobrinuo za veliko iznenadjenje.
Zasluzio je pobedu,bio bolji,ali mi je ipak zao Nadala,ali to je sport i takvi sampioni mogu da izgube od stotog igraca.
To moze da se desi i Novaku,ali bi onda svi osuli paljbu po njemu,koliko se puta desilo da izgubi i odmah drvlje i kamenje na Novaka.
Dopalo mi se sto je ceh bio tako hrabar,nije se uplasio Nadala,i na kraju kad je rekao novinaru-I nadal je samo covek:)
 
benetoeuia... da li je moguce bilo plasticnije prikazati sinocne cudo rosola?

covek je uradio apsolutno ocekivano, kad je bilo njegovo, promasio je sve sto smo ocekivali da ce promasiti i nije pogodio sve sto smo ocekivali da nece pogoditi. pao je fizicki, psihicki, tacno tamo gde smo to svi mislili da ce se desiti.

i zato: ROSOL :worth:

tipsa... poceo je da dobija sve ono sto ocekujemo da ce dobiti i da gubi sve ono sto ocekujemo da ce izgubiti... da nema novaka ljubili bi ga u dupe.

neshvatanje koliko je novak blago, je apsolutno fantasticno, neverovatno, i tako srpski.

samo jos jedna situacija, u kojoj ti ponovo, opet i iznova, bude jasno, da su 90% ljudi debili, gre`ota je vazduha koji trose, hrane koju konzumiraju, asfalta koji rovu svojim kopitima...

svaki put kad na raznoraznim forumima naletim na raznorazne srbe, " iskrene ljubitelje igre " ( a da nije bilo novaka vecina tih seljacina ( uglavnom iz bg-a ) nikad ne bi ni saznala za tenis ) i zato navijace, rafe ili federera, ne mogu da se ne zapitam: prijatelju/ice, koje tebe mentalne bolesti more ? o kako tezak ( zasluzeno ) zivot je tvoj, bez korena, bez pravca, bez pripadnosti... sto bi rek`o onaj mali iz rana: strasne su to stvari matori...

kako bese ona ? " nepodnosljiva lakoca postojanja " .

zivot u serbii sa proserbiima...

pu.
 
Poslednja izmena:
benetoeuia... da li je moguce bilo plasticnije prikazati sinocne cudo rosola?

covek je uradio apsolutno ocekivano, kad je bilo njegovo, promasio je sve sto smo ocekivali da ce promasiti i nije pogodio sve sto smo ocekivali da nece pogoditi. pao je fizicki, psihicki, tacno tamo gde smo to svi mislili da ce se desiti.

i zato: ROSOL :worth:

tipsa... poceo je da dobija sve ono sto ocekujemo da ce dobiti i da gubi sve ono sto ocekujemo da ce izgubiti... da nema novaka ljubili bi ga u dupe.

neshvatanje koliko je novak blago, je apsolutno fantasticno, neverovatno, i tako srpski.

samo jos jedna situacija u kojoj ti ponovo, opet i iznova bude jasno da su 90% ljudi debili, gre`ota je vazduha koji trose, hrane koju konzumiraju, asfalta koji rovu svojim kopitima...

svaki put kad na raznoraznim forumima naletim na raznorazne srbe, " iskrene ljubitelje igre " ( a da nije bilo novaka vecina tih seljacina nikad ne bi ni saznala za tenis ) i zato navijace, rafe ili federera, ne mogu da se ne zapitam: prijatelju/ice, koje tebe mentalne bolesti more ? o kako tezak ( zasluzeno ) zivot je tvoj, bez korena, bez pravca, bez pripadnosti... sto bi rek`o onaj mali iz rana: strasne su to stvari matori...

kako bese ona ? " nepodnosljiva lakoca postojanja " .

zivot u serbii sa proserbiima...

pu.

Zoki, poceo si da trabunjas nesto o politickim, socioloskim i kulturoloskim stvarima, za to je bolje da ides na Politiku:rtfm::mrgreen:

Sto se tice Benetoa, igrao je jako dobro, ponekad nije imao srece, i to je to. Ovo je za njega super, narocito kada se uzme u obzir da je imao onu gadnu povredu u Monte Karlu, gde je cak i plakao od bolova (ne znam da li se secate toga?), gde su mislili da je mozda cak i slomio zglob. Ono sto je sinoc Rosol pokazao, narocito u petom setu je neuporedivo sa bilo cim sto se videlo u tenisu u poslednje vreme. Eventualno je poslednji put tako nesto vidjeno kada je Conga razbucao Nadala u Australiji 2008-e, ili Soderling na Roland Garosu 2009-e. Nole i Rafa su pokazivali savrseni tenis, ali skroz na drugom kraju spektra teniske igre; ne u tom 'bum, tras' napadackom stilu igre (koji se u poslednje vreme ne gleda na terenima bas puno). Naravno, postoji razlog zasto je Rasol tek 100-i na svetu, i tako nesto verovatno nece moci da ponovi protiv takvog igraca kao sto je Rafa. Cak, kao sto sam rekao, mislim da to nece moci da ponovi ni protiv Kohlsrajbera sutra, ali videcemo.

Sto se tice Tipse, ovo je za njega razocarenje, jer je po meni trebao da dobije Juznog. I ja njega volim da gledam i navijam bez obzira da li postoji ili ne postoji Nole, bez obzira da li je Srbin ili nije. To npr. nije slucaj sa Troickim, koga apsolutno ne volim da gledam, narocito kada igra protiv igraca kakav je Monako.

O navijacima Rafe i Rodzera bi ti mogao jos nasiroko pisati, ali ipak u sustini- pusti ljude da navijaju za koga hoce:rtfm: Ja npr. nikada nisam nesto preterano simpatisao Nadala, osim na samom pocetku kada je bio klinac, ali da idem po forumima i popujem ljudima da je glupo da navijaju za Nadala je :dash:
 
Poslednja izmena:
srbin koji navija za feda/nadala kada igraju protiv novaka je moron ljubomorni i zavidni.

ostajem pri tome i ovim zavrsavam sa tom temom.

danas osim ane nista interesantno ? ah da, rosol se mora pogledati...

edit: vidim, fali mi nesto gore, dakle, sintagma koju obicno upotrebljavam je: ljubomorno-pakosno-zavidni...
 
Poslednja izmena:
tipsa igra lep, pitak tenis i stvarno ga je lepo gledati. sad i kad gubi igra dobro, ranije je znao da se raspadne i da ga " zaboli butni misic ". ne znam coveka koga je vise " bolela butina " od tipse... :D

troickom sam ja od miloste jos pre nekoliko godina sklepao nadimak od milja: vica - dripac ( teniski mislim ). i batalio da ga pratim. ni dranje ljodre za salataru mi nije promenilo misljenje.

ovde, na ovim pasnjacima, vica lepo izgleda, cestitam mu na igri. naravno, nakon meca sa novakom, ni ubuduce ga necu pratiti. isuvise malo zivaca mi je ostalo da bi ih rasipao na viktora i jelenu.
 
Rosol izgubio,sto je bilo ocekivano.
Odigrao fantastican mec protiv Nadala,taj dan je bio njegov,izbacio iz sebe svu hrabrost,slobodno mogu napisati i dozu pozitivne drskosti,igrao neverovatno dobro i to bi bilo -to.Pitanje je da li ce ikad vise ponoviti takvu igru.
Zato ,jos jednom ponavljam,Federer nije imao srece,dobio je mec svojim znanjem,iskustvom,mirnocom,a Beneto nije bio hrabar kao Rosol!
 

Back
Top