Wimbledon - treći od 4 Grand Slam turnira u godini

Neka moja zapazanja se uvijek pokazu tacna.
Cinjenica je da Novak na turnirima igra sve bolje iz kola u kolo iz meca u mec.
Huanu Karlosu Fereru Novak je prepustio samo sedam gemova.
Sad da se vratimo,predvidjanjima ...
Znam da ovaj broj nece ostati nepromenljiv ni umanjen sto turnir bude odmicao .
Novak u drugom kolu .Ajde da predvidjamo .Brani li Titulu hocu reci hoce li je odbraniti .
Prva cu predvidjati.
Hoce
:heart::heart::heart:

3336682524fe8948d89cdd007528230_size3.jpg
 
Nisi sam zokiloki, ops... ronaldo...
I ja navijam za Lukasa. Odusevio me veceras. Boze s kakvim je zarom igrao, ne vidi se cesto da neko ovako igra sa Raficom.
Ne smem da se nadam, a ja se opet nadam da ce favorizovani Rafa izgubiti veceras.
Mnogo mi se dopada Lukasova igra. Malo je popustio u cetvrtom setu, kada je mislim igrao sa malo nonsalancije.
Videcemo sta ce dalje biti.
Ali definitivno o ovom mecu ce se dugo pricati. Jos kad bi Ceh pobedio... ne smem ni da pomislim kakva bi to ludnica bila...
A sto se prekidanja meceva tice, stvarno bi Englezi, tj. organizatori Vimbldona trebali malo da porazmisle o rasporedu meceva, da mecevi pocinju ipak ranije da bi mecevi mogli da se zavrse tokom dana, kad se vec ne igra pod reflektorima.
Ipak tenis danas nije isti kao u 19. odnosno 20. veku. Uznapredovao je, Bogu hvala, sada su mecevi neizvesniji, igraci izjednaceniji sto se teniskog umeca tice, mecevi samim tim i duze traju i zaista bi trebalo da se malo zamisle i da bar od sledeceg Vimbldona mecevi ipak pocnu ranije tokom dana da ne bi dolazilo do svakodnevnih prekida i prenosenja meceva u sledeci dan, tako da neki teniseri nemaju onaj 1 dan odmora, pa ispadne da je neko favorizovan i odmara se, a neko mora da igra dan za danom.
 
ovaj put prekid protiv nadaline. uzeo ga je bio pod svoje i verovatno bi ga resio u petom.

sa druge strane cheh danas igrao bez pritiska, sutra nece biti tako.

sa trece strane, kako je nastavio da igra posle bolnog TB, izgleda da mu pritisak bas i nije neki problem.

cari tenisa... videcemo. ostaje nada da ce simpa rosol sutra probusiti zid.

pa ovo se igra upm. 5:3 rosol. AJDEEEEEEEEEEEEEE
 
Poslednja izmena:

Back
Top