Walking dead - Hodajući mrtvaci

DD:
Pa jeste, ali Kerol bi onda morala 24 sata da bude na oprezu, ne samo zbog zombija, vec i zbog male

Pa da , al i sama je rekla da bi mogla s njom da izadje na kraj da su same .
A i mislim da ova ne bi nishta napravila Kerol , imala je poseban odnos prema njoj .
A i pre engo shto je Kerol upucala , ova je , chini mi se , pochela da konta shta je zapravo uradila .
Sve imam utiska d aje ona flipnula toliko da maltene niej ni svesna bila .
 
onlineImage.jpg


ja nisam gledo zadnje 2 jos 2 da izdrzim pa da odgledam sve to ko covek
 
Susret sa kanibalima je jedan od boljih delova stripa. Ne znam kako ce to ovde izgledati kad stize cela armija - Glenova ekipa, Rikova ekipa, Tajrisova ekipa i Deril i drugari. Ili su kanibali obrali bostan Ili ce biti nasi protiv kanibala i Derilove ekipe. :)
 
I od čega su kotleti? :lol:

Ta teorija o kanibalima preovladava po svim forumima...videćemo.

Solidna epizoda..Ali na jednu dobru scenu idu 3 ocajne...
Joe iz nove Daryl-ove grupe je dobar glumac. Konacno su prestali sa uvodjenjem anti-talenata.
I da, bilo bi zanimljivo da su oni kroketi ustvari Bet....

A sta ako je neki fasir ...mleveno meso ...ili neka americka pita :) ?!
 
:lol:
Ko su ovi?
Ja sam strip procitao samo do zatvora, sto je na pocetku istog.. moram naci torent za ostale..

U seriji su sad malo zastranili, ali u stripu idu sa Rozitom i kompanijom u Vasington.

Tamo nalaze nekoliko zajednica i pridruzuju se jednoj. Negan i spasioci su reketasi koji im obezbedjuju "zastitu". Nasi naravno organizuju pokret otpora da to rese, ali se zeznu posto su ovi mnogo jaki. I sad rat traje ko zna koliko. Pobise se nacisto. Malo je ostalo nasih.
 

Back
Top