Vukic u Partizanu Suzuki u Zvezdi

Ko je BOLJI

  • Vukic

    glasova: 18 58,1%
  • Suzuki

    glasova: 13 41,9%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Suziku ima 29 godina...to nije problem...jer je Zvezdi potreban jedan iskusniji igrac.. ipak ovih godina u Zvezdi su uvek bili "talentovani" klinci (oko 20-23 godine) i u evropskim tekmama nam je falilo iskustvo i primali smo golove iz glupih situacija...tako da je Suzuki na "mestu"...

Ej bre Fluid...sto si glasao za Vukica..?? hehe...salim se...

E koliko cujem ima nekih PROBLEMA oko prelaska Vukica u PFC...ovi iz Shahtjora traze neki kes za neki proez...bla..bla...tako da...
 
Иако на форуму, као и у целој земљи...има бар дупло више делија од гробара...Вукић води. Чак сам и ја као делија гласао за њега. Сузуки не даје голове зато што игра у средини, није стандардан у репрезентацији. Матор је. Једини разлог довођења је што је у ствари био слободан...и што ће се вишеструко исплатити Звезди маркетингом и новим диловима са Јапанцима, а ако и уради нешто у Звезди (устали се у први тим рецимо)...чак можемо за годину и по да узмемо неке ситне паре за њега...

А лично ми је драго што су се Партизану вратила ова двојица...јесу се појачали добро, надам се не и довољно, а пукли су велике паре за тако кратке уговоре. Него оне лопине хоће мало пред навијачима да се ваде...

P.S. Пикси најавио бомбу за крај прелазног рока...
 
bojan86:
Ej bre Fluid...sto si glasao za Vukica..?? hehe...salim se...
Ma ćuti. Vukić video anketu pa me zvao da glasam za njega. Kaže da ne voli japance zato što imaju kose oči. :-D :-D :-D
A što se tiče Suzukija verujem u njega da će da odmogne Zvezdi, igranjem u prvom timu zahvaljujući finansijskom efektu. Napred Suzuki... eeeeooooo :-D :-D :-D
 
mislim da je partizan nemocan u derbiju vec duze vrijeme... a za ostalo bice gusto pocev od toga ko ce osvojiti prvenstvo, pa evropska scena, pa i to ko ima bolji tim. Jednostavno mislim da zvezda daje srce u derbiju i zato je bolja. A sto se tice partizana u njima to ne vidim.
p. s. ja sam potpuno nepristrastan jer navijam za buducnostPG :twisted: (a ni oni se ne mogu pohvaliti dobrom igrom) tako da je moje misljenje objektivno
 
a kada smo kod pojacanja ja sam srecan jer imamo dva dobra igraca vise u ligi :-P a ko je bolji tesko je suditi jer jedan je nas pa smo pristrasni a o drugome malo znamo ali sigurno nije lako biti reprezentativac Japana kao ni nijedne svjetske reprezentacije ali njihove posebno jer su poznati po pedantnosti, tradiciji i napredovanju ( mislim na japance uopste ) :!:
 

Back
Top