Quantcast

Vukic u Partizanu Suzuki u Zvezdi

Ko je BOLJI

• Vukic

glasova: 18 58,1%
  • Suzuki

glasova: 13 41,9%

• Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .

bojan86

Iskusan
Poruka
6.198
Suziku ima 29 godina...to nije problem...jer je Zvezdi potreban jedan iskusniji igrac.. ipak ovih godina u Zvezdi su uvek bili "talentovani" klinci (oko 20-23 godine) i u evropskim tekmama nam je falilo iskustvo i primali smo golove iz glupih situacija...tako da je Suzuki na "mestu"...

Ej bre Fluid...sto si glasao za Vukica..?? hehe...salim se...

E koliko cujem ima nekih PROBLEMA oko prelaska Vukica u PFC...ovi iz Shahtjora traze neki kes za neki proez...bla..bla...tako da...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.085
Иако на форуму, као и у целој земљи...има бар дупло више делија од гробара...Вукић води. Чак сам и ја као делија гласао за њега. Сузуки не даје голове зато што игра у средини, није стандардан у репрезентацији. Матор је. Једини разлог довођења је што је у ствари био слободан...и што ће се вишеструко исплатити Звезди маркетингом и новим диловима са Јапанцима, а ако и уради нешто у Звезди (устали се у први тим рецимо)...чак можемо за годину и по да узмемо неке ситне паре за њега...

А лично ми је драго што су се Партизану вратила ова двојица...јесу се појачали добро, надам се не и довољно, а пукли су велике паре за тако кратке уговоре. Него оне лопине хоће мало пред навијачима да се ваде...

P.S. Пикси најавио бомбу за крај прелазног рока...

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
bojan86:
Ej bre Fluid...sto si glasao za Vukica..?? hehe...salim se...
Ma ćuti. Vukić video anketu pa me zvao da glasam za njega. Kaže da ne voli japance zato što imaju kose oči. :-D :-D :-D
A što se tiče Suzukija verujem u njega da će da odmogne Zvezdi, igranjem u prvom timu zahvaljujući finansijskom efektu. Napred Suzuki... eeeeooooo :-D :-D :-D

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
mislim da je partizan nemocan u derbiju vec duze vrijeme... a za ostalo bice gusto pocev od toga ko ce osvojiti prvenstvo, pa evropska scena, pa i to ko ima bolji tim. Jednostavno mislim da zvezda daje srce u derbiju i zato je bolja. A sto se tice partizana u njima to ne vidim.
p. s. ja sam potpuno nepristrastan jer navijam za buducnostPG :twisted: (a ni oni se ne mogu pohvaliti dobrom igrom) tako da je moje misljenje objektivno

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
a kada smo kod pojacanja ja sam srecan jer imamo dva dobra igraca vise u ligi :-P a ko je bolji tesko je suditi jer jedan je nas pa smo pristrasni a o drugome malo znamo ali sigurno nije lako biti reprezentativac Japana kao ni nijedne svjetske reprezentacije ali njihove posebno jer su poznati po pedantnosti, tradiciji i napredovanju ( mislim na japance uopste ) :!:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.