VUČIĆ SE POVLAČI IZ POLITIKE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci, tako ti preloKi u svojoj glavi?

Ako dovoljno napregneš svoj mozak i otvoriš malo više oči (toliko da vidiš malo dalje od svog nosa) shvatićeš da je greška u kucanju i daje slovo M odmah ispod slova K tako da svi koji imaju i malo mozga shvatiće da se radi o reči PRELOMIO a ne prelokio....................:mrgreen:

U svakom slučaju stojim ti na usluzi radi tvog daljeg usavršavanja srpskog jezika...............SrPskog a ne SrBskog..............:rtfm:
 
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=56867

Sad je Seselj Woodoo SRS sigurno na granici cenzusa....
Rokaj snimaj.
:mrgreen::rotf::super:

Извини, а чему се ти заправо радујеш?
Хоће ли ти можда скочити плата, хоћеш ли моћи да купиш нова кола, хоће ли школовање, здравствене услуге
и лекови опет бити бесплатни?! Хоћеш ли моћи да купиш стан, боље да се храниш, да путујеш.....? :think:

:dontunderstand:
 
Сада се укључио Деђански у емисију и рекао нешто као "Срам те било томо", али га је ова искључила.
николић је одговорио "Господине Деђански искључила вас је из СРС Централна отаџбинска управа и Тодоровић а не ја, а ви сте се појавили у Вршачкој централи са осталим разбијачима да је преузмете."
 
Извини, а чему се ти заправо радујеш?
Хоће ли ти можда скочити плата, хоћеш ли моћи да купиш нова кола, хоће ли школовање, здравствене услуге
и лекови опет бити бесплатни?! Хоћеш ли моћи да купиш стан, боље да се храниш, да путујеш.....? :think:

:dontunderstand:

Meni je uvek dobro kada radikalima u svakom obliku nije dobro:ok::ok::ok:
 
Николић: "Све се мења ми не мењамо политику. Црна Гора се отцепила, ми не мењамо идеологији. Губимо изборе за изборима са нама нико неће у коалицију, ми не мењамо идеологију! Како да помогнемо Србији ако се не променимо!?
 
Извини, а чему се ти заправо радујеш?
Хоће ли ти можда скочити плата, хоћеш ли моћи да купиш нова кола, хоће ли школовање, здравствене услуге
и лекови опет бити бесплатни?! Хоћеш ли моћи да купиш стан, боље да се храниш, да путујеш.....? :think:

:dontunderstand:

Da!
Standard gradjana će itekako skočiti kada se iz skupštinskih redova izbace štetočine koje gledaju da na svaki način ojade ali bukvalno ojade državnu kasu.

Da ih briga za državu pa ne bi onako bahato uzimali onih 9 miliona za benzin.
Sad nek voze!
:cool:
 
Ja predlažem da se kolege forumaši, demokratskog opredeljenja, pro-evropski orijentisani - dakle - očito neozbiljni konačno uozbilje. Minut ćutanja za SRS

.... a posle ajmo ljudi da pravimo parti, kažu časti BoTa :super::mrgreen:

Evo od mene minut ćutanja:


...................................................................................

Dosta je bilo........................Laka im zemlja.....................:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ja predlažem da se kolege forumaši, demokratskog opredeljenja, pro-evropski orijentisani - dakle - očito neozbiljni konačno uozbilje. Minut ćutanja za SRS

.... a posle ajmo ljudi da pravimo parti, kažu časti BoTa :super::mrgreen:

Бота не може да добије изборе више... Нема му најдражег савезника- СРС!
 
Извини, а чему се ти заправо радујеш?
Хоће ли ти можда скочити плата, хоћеш ли моћи да купиш нова кола, хоће ли школовање, здравствене услуге
и лекови опет бити бесплатни?! Хоћеш ли моћи да купиш стан, боље да се храниш, да путујеш.....? :think:

:dontunderstand:

Na svu srecu, moja plata ne zavisi od politickih prilika u zemlji.:cool:

A inace radujem se jer polako nestaje stranka koja je uz SPS obelezila devedesete.

Negativno naravno.
 
Николић: "Све се мења ми не мењамо политику. Црна Гора се отцепила, ми не мењамо идеологији. Губимо изборе за изборима са нама нико неће у коалицију, ми не мењамо идеологију! Како да помогнемо Србији ако се не променимо!?

То само значи да је Шешељ говорио истину да се ради о идеолошком сукобу.
Николић је напустио идеологију СРС-а и прелази у проЕУ опције.

Зато никада неће имати моју подршку.
 
То само значи да је Шешељ говорио истину да се ради о идеолошком сукобу.
Николић је напустио идеологију СРС-а и прелази у проевропске опције.

Зато никада неће имати моју подршку.

Radi se o borbi za vlast, prosto i jednostavno.

"Reformisani" Toma ima sanse za to, Woodoo SRS nema.
 
То само значи да је Шешељ говорио истину да се ради о идеолошком сукобу.
Николић је напустио идеологију СРС-а и прелази у проевропске опције.

Зато никада неће имати моју подршку.

Ја мислим да Шешељ никада ниеј хтео озбиљно да се бави политиком већ да уновчава популарност продајући се сваком ко понуди.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top