Vučić: Mržnja koju seju je njihov problem

a kako on to siri mrznju i prema kome
odslušaj nepristrasno bez mržnje prema njegovim protivnicima bilo koji njegov govor i videćeš

evo ti na primer ovo što sam postavio u jednom od postova na ovoj temi da se vidi gde tvrdi da je on sagradio hram svetog Save.


patriotska opcija na političkoj sceni su za njega ekstremisti, lažni rodoljubi, koji su se za razliku od njega krili ispod majčine suknje i bežali od spostvene senke kada je bio pogrom na Kosovu ..i koje nije sramota da demonstriraju ispred hrama svetog Save koji je on napravio....trebaš da budeš potpuno hipnotisan njegovim likom i delom da ne vidiš kakav je to manipulator i lažov koji je karijeru sagradio pljujući po političkim protivnicima i satanizujući ih...Vučić .to nije čovek...to je hodajući govor mržnje...
 
odslušaj nepristrasno bez mržnje prema njegovim protivnicima bilo koji njegov govor i videćeš

evo ti na primer ovo što sam postavio u jednom od postova na ovoj temi da se vidi gde tvrdi da je on sagradio hram svetog Save.


patriotska opcija na političkoj sceni su za njega ekstremisti, lažni rodoljubi, koji su se za razliku od njega krili ispod majčine suknje i bežali od spostvene senke kada je bio pogrom na Kosovu ..i koje nije sramota da demonstriraju ispred hrama svetog Save koji je on napravio....trebaš da budeš potpuno hipnotisan njegovim likom i delom da ne vidiš kakav je to manipulator i lažov koji je karijeru sagradio pljujući po političkim protivnicima i satanizujući ih...Vučić .to nije čovek...to je hodajući govor mržnje...
Zato što zna da to nisu patriote već prevaranti i secikese. I sve je tačno rekao.
 
Da ali mene interesuje da li ljudi misle da on to ne vidi ili misle da on vidi nego se pravi glup....
mislim da su ljudi koji su za njega uglavnom hipnotisani njegovom harizmatičnom ličnošću pa i ne čuju i ne vide koliko iz skoro svake njegove rečenice izbija mržnja i nipodaštavanje konkurencije.... a oni koji su protiv njega ne mogu ni da ga slušaju ni da razumeju ove prve i smatraju ih za teletabise bez grama mozga...
 
odslušaj nepristrasno bez mržnje prema njegovim protivnicima bilo koji njegov govor i videćeš

evo ti na primer ovo što sam postavio u jednom od postova na ovoj temi da se vidi gde tvrdi da je on sagradio hram svetog Save.


patriotska opcija na političkoj sceni su za njega ekstremisti, lažni rodoljubi, koji su se za razliku od njega krili ispod majčine suknje i bežali od spostvene senke kada je bio pogrom na Kosovu ..i koje nije sramota da demonstriraju ispred hrama svetog Save koji je on napravio....trebaš da budeš potpuno hipnotisan njegovim likom i delom da ne vidiš kakav je to manipulator i lažov koji je karijeru sagradio pljujući po političkim protivnicima i satanizujući ih...Vučić .to nije čovek...to je hodajući govor mržnje...
da, ali kakve to veze ima sa mrznjom, tako uvek pricaju politicki protivnici,
interesantno je da vam sve to nije smetalo recimo kod tadica,
nevezano za njegovo misljenje, i ja smatram da su oni koji svako malo
hoce da ruse vlast, u stvari drzavu,...strani placenici,
bas kao i 5. oktobra,
on nije nikad prozivao tudju decu i familiju,
a vi to radite, i to je najnize sta moze biti,
i time ste sami sebe eliminisali,...
a to radite jer ste svesni da nema realnog razloga
za njegovo rusenje, niti osnove za njegovu smenu
 
mislim da su ljudi koji su za njega uglavnom hipnotisani njegovom harizmatičnom ličnošću pa i ne čuju i ne vide koliko iz skoro svake njegove rečenice izbija mržnja i nipodaštavanje konkurencije.... a oni koji su protiv njega ne mogu ni da ga slušaju ni da razumeju ove prve i smatraju ih za teletabise bez grama mozga...
nije tacno, ja recimo ne volim da ga slusam jer se prenemaze i dramatizuje,
sto nije bio slucaj dok je bio u radikalima, tad sam obozavala kako prica,
ali sam samo zbog vas prinudjena da cujem sta covek kaze,
i moram reci da je u pravu, a vi ne razumete jezik diplomatije
 
da, ali kakve to veze ima sa mrznjom, tako uvek pricaju politicki protivnici,
ne tako ne pričaju političari...tako pričaju samo radikali
interesantno je da vam sve to nije smetalo recimo kod tadica,
ja sam tebi dao primer nipodaštavanja i satanizovanja i ismevanja opozicije od strane Vučića, daj ti meni primer da je Tadić tako nešto pričao
nevezano za njegovo misljenje, i ja smatram da su oni koji svako malo
hoce da ruse vlast, u stvari drzavu,...strani placenici,
bas kao i 5. oktobra,
on nije nikad prozivao tudju decu i familiju,
a vi to radite, i to je najnize sta moze biti,
i time ste sami sebe eliminisali,...
a to radite jer ste svesni da nema realnog razloga
za njegovo rusenje, niti osnove za njegovu smenu
ti si pala u Vučićevu podelu ljudi na one koji su mi koji su bezrezervno za njega i samim tim za državu jer on je država i one koji su oni protiv njega dakle protiv države dakle izdajnici...izmanipulisana si time što ti je stvoren privid dve grupe od kojih su jedni nosioci istine i pravde i svih vrlina a drugi čisto zlo...to je tehnika koju koriste sve sekte...nije Vučić izmislio ništa novo..on samo vešto primenjuje pooznate tehnike manipulacije
 
ne tako ne pričaju političari...tako pričaju samo radikali

ja sam tebi dao primer nipodaštavanja i satanizovanja i ismevanja opozicije od strane Vučića, daj ti meni primer da je Tadić tako nešto pričao

ti si pala u Vučićevu podelu ljudi na one koji su mi koji su bezrezervno za njega i samim tim za državu jer on je država i one koji su oni protiv njega dakle protiv države dakle izdajnici...izmanipulisana si time što ti je stvoren privid dve grupe od kojih su jedni nosioci istine i pravde i svih vrlina a drugi čisto zlo...to je tehnika koju koriste sve sekte...nije Vučić izmislio ništa novo..on samo vešto primenjuje pooznate tehnike manipulacije
A ti si pao na manipulaciju opozicije.
 
ne tako ne pričaju političari...tako pričaju samo radikali

ja sam tebi dao primer nipodaštavanja i satanizovanja i ismevanja opozicije od strane Vučića, daj ti meni primer da je Tadić tako nešto pričao

ti si pala u Vučićevu podelu ljudi na one koji su mi koji su bezrezervno za njega i samim tim za državu jer on je država i one koji su oni protiv njega dakle protiv države dakle izdajnici...izmanipulisana si time što ti je stvoren privid dve grupe od kojih su jedni nosioci istine i pravde i svih vrlina a drugi čisto zlo...to je tehnika koju koriste sve sekte...nije Vučić izmislio ništa novo..on samo vešto primenjuje pooznate tehnike manipulacije
sve ti vidis, samo ne vidis
da ste vi ti koji prave razliku
izmedju vas intelektualnih visina i krezubih,
jel tako
vasa pljuvacina po vucicu je pocela od prvog dana njegove vlasti,
ista retorika, isti intenzitet,
posle dva meseca na vlasti ste mu prebacivali
da je on kriv za poplave u srbiji,...ludilo
zasto vecito pokusavate da lazete
 
A ti si pao na manipulaciju opozicije.
ne postoji jedinstvena grupa koja se zove opozicija..to je još jedna Vučićeva manipulacija da pljuje istovremeno po svima koji nisu za njega optužujući ih sve kolektivno za izdaju i za krađu u prethodnim vremenima kad neki od njih uopšte nemaju nikakve veze sa time...ne postoje dve grupe Vučić i opozicija nego postoji mnoštvo različitih stranaka ui pokreta u opoziciji od kojih neke ima smisla optuživati da su izdajnici jer rade za zapad a neke ne...međutim ako je merilo izdaje da li neko radi za zapad onda je i Vučić izdajnik sa politikom korak po korak davanja svega Kosovu, politkom stvaranja kolonije od Srbije kroz subvencije EU preduzećima za motanje kablova umesto ulaganja u srpsku privredu, kroz insistiranje na mantri EU nema alternativu...
 
Kako opozicija fabrikuje dokaze. Izađe neki predstavnik opozicije na neki podkast i kaće kako su Vučić i Kokeza u zajedničkom dilu pljačkanja Srbije. A onda kada voditelj podkasta traži za dokaz odgovor ima dokaz jeu policiji ili na nekom sakrivenom mestu. U prevodu nema dokaza konstrukcija samo moćno zvuči inače čista laž i kleveta.
 

Back
Top