Vučić je ovo zaista rekao o kosovskim tablicama zbog kojih je dizao vojsku: "Davno je trebalo da prihvatimo, to je naš uspeh!

Kakve veze ima dečji recital sa temom? Svako ima prava da organizuje tako nešto, sa rodoljubivim temema, pa mislim da ovome nije mesto ovde. Zašto se sada ne sme pomenuti vučić, kao mali vuk? Pustite decu da budu deca, nit je ovo prvi takav recital, nit poslednji a neće ništa ni izmeniti...
💯%
 
Страшно је ово што се дешава Србима на Косову. Али још је страшније што је то готово сигурно координисано са властима у Београду?! И џаба сад ова АВ-ова кукњава. Све је ово трасирано још Бриселским споразумом 2013. А заковано француско-немачким планом.
 
Kenjas matori.

To je prvi rekao Sloba, i tacno je danas kao i onda.
1706946610504.png
 
Što ne pravite proteste po ulicama Beograda, Novog Sada, Niša, Kragujevca zato jer Vučić priznaje nezavisno Kosovo? Di su Delije, Grobari, Srpska pravoslavna crkva i ostali vaši patrioti da se suprotstave toj izdaji?
Зато што су они ти који исто сматрају да треба признати Косово и увести санкције Русији и Републици Српској.

Сад их као ,,брине" некаква ,,издаја" Косова само да би отели власт.
 
Lepo je Bokan objasnio na Pinku da je to bila taktika,ides prvo dva koraka unazad, a posle tri unapred.
Да,Мудри Драгослав је објаснио суштину тактике и стратегије наше државе према западним сатанистима.
У овом моменту морамо тако , док не дође до промена снага у свету.
 
Да,Мудри Драгослав је објаснио суштину тактике и стратегије наше државе према западним сатанистима.
У овом моменту морамо тако , док не дође до промена снага у свету.
Leči se
 
Кад идеш у партизане или четнике да ослобађаш Косово револуционарио??
Или ће твој ,,револуционарн занос" остати само на тастатури.

Пошто је друга опција тачна, боље ти седи на тастатури а вођење Државе препусти озбиљним људима који су за то добили подршку народа на изборима. ;)
 
Кад идеш у партизане или четнике да ослобађаш Косово револуционарио??
Или ће твој ,,револуционарн занос" остати само на тастатури.

Пошто је друга опција тачна, боље ти седи на тастатури а вођење Државе препусти озбиљним људима који су за то добили подршку народа на изборима. ;)
Rekoh ti, leči se...za tvoje dobro
 
Kakav defetizam. Drugosrbijanski pedercici iz kruga dvojke sto nisu u stanju sebi bulju da obrisu treba da ubede ostale kako je KiM gotova stvar. Sram vas bilo.
Kakav bre krug dvojke?
Ovo ovde je gomila nesposobnih kojima je za njihovo propalo životarenje kriv
svako drugi, samo ne oni sami.
Krug dvojke izmisli neku laž, nema veze koliko je idiotska i za normalnog čoveka
neverovatna i neprihvatljiva, a onda se taj talog iz nekih vukojebina primi na to,
počne da deli dalje i posle par dana svi oni to prihvataju kao bogomdanu istinu.
Nebitno što je ovo sa kosovskim tablicama potpisao Borko Stefanović
u ime Jeremića, Đilasa i Tadića.

Bitno je da se pljuje po Srbiji i krive drugi za sopstvenu nesposobnost... :mazi:
 
Nebitno što je ovo sa kosovskim tablicama potpisao Borko Stefanović
u ime Jeremića, Đilasa i Tadića.

Bitno je da se pljuje po Srbiji i krive drugi za sopstvenu nesposobnost... :mazi:


Da li su možda to one iste tablice zbog kojih je Vučić izveo srbe iz Kosovskih institucija, bojkotovao izbore, organizovao barikade da bi na kraju rekao da je to dobro i da je trebalo i ranije da se uradi.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Слоба није био никакав ,,тиранин", већ последњи независни и суверени Државник и Владар!

Pogledajte prilog 1492968

Baš se ložiš na ubice,
Stambolić ti je šta, koleteralna šteta

Ali vreme je i da ti konačno ideš na trajni ignore, dosta smo i tvojih baljezgarija slušali

Jednu pametnu reč nisi rekao, jednu

zbogom
 
Poslednja izmena od moderatora:
Бољ' да је рек'о ''рекеташ''

Од тога бар има неке вајде.
А ти Ђуро?

Каки ти је хит спој између техерана и зилоти џу-најтеда? То није у вајду

Да ниси Блиц жену или информер почео да читаш?
 
Бољ' да је рек'о ''рекеташ''

Од тога бар има неке вајде.

Iznervirao me je čovek oko antivakserskih stavova ali sad mi je žao što sam ga vređao

Neću više koristiti taj ružan termin, mada kad bolje razmislim i ja se konstantno osećam kao da sam pripadnik neke vrlo, vrlo malobrojne sekte, slušajući šta narod oko mene priča i u šta veruje. Tako da razumem kako mu je i izvinjavam se iskreno.
 
Страшно је ово што се дешава Србима на Косову. Али још је страшније што је то готово сигурно координисано са властима у Београду?! И џаба сад ова АВ-ова кукњава. Све је ово трасирано још Бриселским споразумом 2013. А заковано француско-немачким планом.

Čekaj, samo mi reci

Da li je svako normalan, sa dva grama mozga, znao da će se ovo desiti baš ovako
 
Iznervirao me je čovek oko antivakserskih stavova ali sad mi je žao što sam ga vređao

Neću više koristiti taj ružan termin, mada kad bolje razmislim i ja se konstantno osećam kao da sam pripadnik neke vrlo, vrlo malobrojne sekte, slušajući šta narod oko mene priča i u šta veruje. Tako da razumem kako mu je i izvinjavam se iskreno.
Брате хвала на тражењу опроштаја, макар и непосредно то је ипак сила...

Нисам се ни наљутио, јер су ми познати твоји квалитетни постови на друге теме

Крековање на нету не може да се избегне, тако да... Без замерки на дуге стазе ми је мото
 

Back
Top