Вучић: Иако Срби још нису спремни, нећу попустити!

Као што су љубили ноге Хилари и пљували Трампа из свег гласа. А чим је Трамп победио, ето га на свим билбордима на Космету и Албанији, а Шипци му исказују огромно дивљење.
Такав народ...

Ne pričaj stvari o kojima nemaš pojma! A nemaš pojma koliko je Albanaca izgubilo svoje živote zato što je pomagalo Srbima pogotovo našoj policiji koja ništa nije učinila da ih zaštiti već ih je ostavila na cedilu!!! a na najveću našu sramotu dosta naših pandura je odavalo za pare oficirima ovk ko im dostavlja informacije!!!!
 
Ne pričaj stvari o kojima nemaš pojma! A nemaš pojma koliko je Albanaca izgubilo svoje živote zato što je pomagalo Srbima pogotovo našoj policiji koja ništa nije učinila da ih zaštiti već ih je ostavila na cedilu!!! a na najveću našu sramotu dosta naših pandura je odavalo za pare oficirima ovk ko im dostavlja informacije!!!!

Знам. И знам да су страдали од УЋК.
Али, исто тако знам да је тачно и ово што сам горе написао.
 
Ne pričaj stvari o kojima nemaš pojma! A nemaš pojma koliko je Albanaca izgubilo svoje živote zato što je pomagalo Srbima pogotovo našoj policiji koja ništa nije učinila da ih zaštiti već ih je ostavila na cedilu!!! a na najveću našu sramotu dosta naših pandura je odavalo za pare oficirima ovk ko im dostavlja informacije!!!!

.


Често је то цена храбрости и убеђења, а наша је обавеза да се вратимо и подигнемо споменик тим људима и покажемо да су били у праву.

Ако не ми, наша деца...


.
 
.


Та териториа је под контролом ЕУ и НАТО скоро 20 година и ти ми причаш да људи тамо нису безбедни.

Шта Србија има са тим?

Нека испуне обавезе из Кумановско споразума и врате полицију и нема проблема, али не

Наше мудро руководство се досетило да ми само треба да им дамо оно што траже и све ће да буде у реду!

Мсм, овкве цаве још светска политика није видела.




.





Nije sve do ove vlasti jer je agonija počela parčanjem Srbije i davamjem dvije autonomije. Sve je to dovelo do slabljenja srpske vlasti i postepenog iseljavanje. Masovna emigracija iz Albanije na Kosovo je baš tad zabilježena.
 
Nije sve do ove vlasti jer je agonija počela parčanjem Srbije i davamjem dvije autonomije. Sve je to dovelo do slabljenja srpske vlasti i postepenog iseljavanje. Masovna emigracija iz Albanije na Kosovo je baš tad zabilježena.

.


Ја говорим о периоду после бомбардовања НАТО 1999. када је Србија разорена и убијено хиљаде њених грађана.

Говорим о периоду када је Косово и Метохија "ослобођено српске чизме".

Говорим о периоду у којем је та територија у светским медијима оправдано названа "нарко држава Косово".

Говорим о периоду када су се тамо запатиле и ал-Каида и ИСИС.

А све под окриљем НАТО и ЕУ.

И сада само Србија "још нешто..." и све ће да буде у реду?

Мсм, ко је овде луд?


.
 
Poslednja izmena:
Posle Kosova treba resiti problem Raske oblasti (Sendzaka)
pa Vojvodine, pa...

Dok ne svedu Stradiju na Beogradski pasaluk
i Kragujevacki okrug.

A, ako nadju nekog pismenog da im procita ustav Srbije
i sta je veleizdaja....

Nekim cudom veleizdaja otsustvuje iz Ustava Srbije kao i iz KZRS!
Verovatno su tvorci ovih dokumenata to namerno izostavili kako sami ne bi dosli pod udar zakona za veleizdaju....
 
Косово је де факто- изгубљено.
Ово је прилика да га де факто- вратимо, ако се ово одигра паметно, у шта сумњам, кад видим од чега је склепана ова Влада. Вучићев "прагматизам" у политичким одлукама до сад није дао разлоге за оптимизам.
 
Poslednja izmena:

Back
Top