Вучић: Иако Срби још нису спремни, нећу попустити!

"Otvoreno i fer resenje bez konflikta..."... ja to cujem kao "Zbogom Srbijo, Kosovo..."
Iz njegovih usta te navodno miroljubive reci, dogovori i pregovori zvuce kao pretnja za nas Srbe, da nas ceka neko najgore resenje, veoma los rezultat tih pregovora...

.

Апсолутно тачно.

Другим речима, ако не прихватите шта сам смислио, идемо у рат!

То је лажна дилема јер је део Кипра окупирала Турска и то траје већ више од 40 година.

Нема рата, само не признајемо окупацију, а ви видите шта ћете.

С друге стране Кипранима нешто овако не сме ни издалека да се наговести, а камо ли да председник немуштим језиком умотава или конкретније, "дрибла на средини терена и чека контру" што се овде, чини ми се више него очигледно, спрема.

Такав би тамо био политички мртвац док би почео то да изговара.

Већина света није признала Косово и Метохију као независну државу, а наш државни врх се спрема да им залепи шалајмару у фацу. Шпанија, Словачка, Кипар, Румунија, Грчка ...

И ту срамоту имамо намеру деци да оставимо као заоставштину???

Бринули смо о својим буђеларима, па смо морали, Ајд сад на сплавове, а ви паметнији, бежте широм света.

И заборавите да сте одавде, што пре ...
 
Poslednja izmena:
.

Апсолутно тачно.

Другим речима, ако не прихватите шта сам смислио, идемо у рат!

То је лажна дилема јер је део Кипра окупирала Турска и то траје већ више од 40 година.

Нема рата, само не признајемо окупацију, а ви видите шта ћете.

С друге стране Кипранима нешто овако не сме ни издалека да се наговести, а камо ли да председник немуштим језиком умотава или конкретније, "дрибла на средини терена и чека контру" што се овде, чини ми се више него очигледно, спрема.

Такав би тамо био политички мртвац док би почео то да изговара.

Већина света није признала Косово и Метохију као независну државу, а наш државни врх се спрема да им залепи шалајмару у фацу. Шпанија, Словачка, Кипар, Румунија, Грчка ..
.

И ту срамоту имамо намеру деци да оставимо као заоставштину???

Бринули смо о својим буђеларима, па смо морали, Ајд сад на сплавове, а ви паметнији, бежте широм света.

И заборавите да сте одавде, што пре ...

Ne baš, poenta čitavog pritiska na nas je upravo to da se Kosovo oslobodi odrednice "presedan" odnosno našim priznanjem to postaje deo države kojem je matična država članica UN dopustila nezavisnost onako kako pravila UN to nalažu i time se gubi svako opravdanje na koje se pozivaju Katalonije,Baskije,Pridnjestrovlja i slične pokrajine koje teže nezavisnosti bez saglasnosti matične države. Sve te nabrojane zemlje bi naprotiv jedva dočekale takav scenario...da legnemo na rudu. Pljunuli bi u lice jedino Rusiji koja je taj "presedan" krenula obilato da koristi za svoje potrebe, što se tvorcima kosovske nezavisnosti naravno sada ne sviđa. I zbog toga će i pretiti i obećavati povlastice sve jače i više kako sukob sa Moskvom bude eskalirao. Ovde jedino što može da se radi je kontrola štete odnosno procena šta je manje zlo.
Kako sada stvari stoje AV je izgleda procenio :lol:
 
.


Негде ми ова данашња Србија личи на неког идиота који је заљубљен у своју школску другарицу (ЕУ) која га не јеб* ни 5% и увелико се проводи са другима, а њега користи да је ту и тамо нешто послуша. Донесе пиво на журку (не и да присуствује), промени уље у колима, отера или заплаши неког ко јој смета, али јој не пада на памет ни да се сретне са њим на месту где би их видели заједно, а он мученик чека следећу прилику да јој се додвори.

Тај идиот је спреман да се потуче са сваким ко му случајно саопшти истину, да прави будалу од њега, да је оцвала и има много бољих прилика около и сл.

Не, он ће аутистично да је прати као куче надајући се бољем животу.

Када она зађе у дубоку старост можда се и венчају ...


.
 
Ne baš, poenta čitavog pritiska na nas je upravo to da se Kosovo oslobodi odrednice "presedan" odnosno našim priznanjem to postaje deo države kojem je matična država članica UN dopustila nezavisnost onako kako pravila UN to nalažu i time se gubi svako opravdanje na koje se pozivaju Katalonije,Baskije,Pridnjestrovlja i slične pokrajine koje teže nezavisnosti bez saglasnosti matične države. Sve te nabrojane zemlje bi naprotiv jedva dočekale takav scenario...da legnemo na rudu. Pljunuli bi u lice jedino Rusiji koja je taj "presedan" krenula obilato da koristi za svoje potrebe, što se tvorcima kosovske nezavisnosti naravno sada ne sviđa. I zbog toga će i pretiti i obećavati povlastice sve jače i više kako sukob sa Moskvom bude eskalirao. Ovde jedino što može da se radi je kontrola štete odnosno procena šta je manje zlo.
Kako sada stvari stoje AV je izgleda procenio :lol:

.


Да, једино ...

Пљунућемо у фацу људима који су овде гинули са нашим људима и ослобађали земљу од нациста, а удружићемо се са овима што су нас недавно бомбардовали, а пре тога Дражу пустили низ воду чим се указала боља варијанта.

И зашто Шпанија без везе тамо прави проблем људима?

Јесу ли они лудаци? Хоће у рат, а не дају да се одвоје иако то желе???

Или Кипрани?

И они и Турци су у овој фасади која се назива НАТО.

Та "организација" је неспособна да реши своје проблеме, а видимо и како их решава у свету ...

Што не позову Вучића да им то одмах реши?


.
 
Poslednja izmena:
Nekad pokušam da zamislim neko, hajd nazovi ga, kosovsko rešenje pa se zapitam šta bismo radili kad bi sve države koje su ga priznale rekle povlačmo priznanje. Mi zaratimo, satremo govna i??? kako ćemo vladati, koga postaviti na lokalu, hoće li se izbegli Srbi vratiti da vladaju Šiptarima. Koga staviti da vlada Prizrenom, Podujevom, Peći... ***** li ga ništa tu svetlo ne vidim.
 
Nekad pokušam da zamislim neko, hajd nazovi ga, kosovsko rešenje pa se zapitam šta bismo radili kad bi sve države koje su ga priznale rekle povlačmo priznanje. Mi zaratimo, satremo govna i??? kako ćemo vladati, koga postaviti na lokalu, hoće li se izbegli Srbi vratiti da vladaju Šiptarima. Koga staviti da vlada Prizrenom, Podujevom, Peći... ***** li ga ništa tu svetlo ne vidim.

Kiselo grožđe.
 
Nekad pokušam da zamislim neko, hajd nazovi ga, kosovsko rešenje pa se zapitam šta bismo radili kad bi sve države koje su ga priznale rekle povlačmo priznanje. Mi zaratimo, satremo govna i??? kako ćemo vladati, koga postaviti na lokalu, hoće li se izbegli Srbi vratiti da vladaju Šiptarima. Koga staviti da vlada Prizrenom, Podujevom, Peći... ***** li ga ništa tu svetlo ne vidim.

.


А замисли како је изгледало 1941, па је испало како је испало.

Данас се ствари много брже мењају.

А с друге стране, признање не би зауставило ништа већ би само отворило апетите и свакако би морао да се браниш, само сада у много тежој ситуацији.

Горе сам написао шта значи указати поверење овима који нема кога нису насанкали.


.
 
.


А замисли како је изгледало 1941, па је испало како је испало.

Данас се ствари много брже мењају.

А с друге стране, признање не би зауставило ништа већ би само отворило апетите и свакако би морао да се браниш, само сада у много тежој ситуацији
Горе сам написао шта значи указати поверење овима који нема кога нису насанкали.


.

Opet ne kontam. Ne mislim da je priznanje dobra stvar. Verovatno bi ih u ratu razbili. Nepriznavanje svakako. oleo bih da negde neki Srbin s Kosova kaže šta oni vide da je najbolje za njih, a to nikako da čujem. Ali Srbin koji živi dole, a ne neko ko je 20 god. u BG
 
Kazu da je za pametnog coveka i komarac muzika .

Kazu da je ovakav stav Vucica podrzala i SAN-u, ( procitati intervju njenog predsednika Vladimira Kostica http://mondo.rs/a840148/Info/Srbija/Predsednik-SANU-Vladimir-Kostic-Kosovo-nije-deo-Srbije.html)

Kazu da ga podrzava i vecinski Srpski zivalj. ( vecina je glasala za Aca a samim tim i podrzava njegova razmisljanja )

Kazu da ga povodom ove akcije u potpunosti podrzavaju Srbi sa Kosova . ( u 16h , vesti B62 , neki lik , zaboravio sam ime ali znam da je predstavnik Srba u odlazecoj vladi je govorio na tu temu sav sretan . . . )

Pa s tim u vezi , sta se mi ( ne svi ) po forumu ku@rcimo , kad pored svih ostalih i Srbi koji dole zive podrzavaju Aca i ovu ideju:whistling:

. oleo bih da negde neki Srbin s Kosova kaže šta oni vide da je najbolje za njih, a to nikako da čujem.

miso6207 , pogledaj pomenutu emisiju od 31.07.2017 ( vesti B92 u 16h ) , covek je predstavnik tamnosnjih Srba , izabran od vecine i jedini merodavan da daje izjave u ime Srba . . . . . . . . . .e sad sto ga tu i tamo po neko ne voli . . . . . . . . . , ni mi svi ne volemo Aca ali on se pitaaaaaaaaaaaaaaa
 
Poslednja izmena:
Opet ne kontam. Ne mislim da je priznanje dobra stvar. Verovatno bi ih u ratu razbili. Nepriznavanje svakako. oleo bih da negde neki Srbin s Kosova kaže šta oni vide da je najbolje za njih, a to nikako da čujem. Ali Srbin koji živi dole, a ne neko ko je 20 god. u BG

.


Да, сада да чујемо Србина са Косова, након што су жути утабали пут, а садашња власт, пишајући на сва своја обећања пред изборе 2012. и прихватила политику Чединог ЛДП, додатно утврдила.

Њима би најлакше било да тамо нема ни једног Србина.

Само сметају нашем путу у светлу будућност.

Косово није више наш проблем и не видим зашто се овде диже толика бука.

Ево, нека неко овде каже, какав ми проблем имамо са Косовом.

Косово жуља Вучића, али је то његов проблем, који хоће преко нас да реши.

Као, ето, "народ" ме натерао.

Како Кипрани живе више од 40 година са проблемом?

Доћи ће генерација која ће то да реши.

Наше је да те генерације одгајамо, а не да све што вреди пали одавде чим добије пасош.

Ту се друже покажи, а не на имагинарним глупостима које решаваш за друге.

Какав рат, и глупости ...


.
 
.


Да, сада да чујемо Србина са Косова, након што су жути утабали пут, а садашња власт, пишајући на сва своја обећања пред изборе 2012. и прихватила политику Чединог ЛДП, додатно утврдила.

Њима би најлакше било да тамо нема ни једног Србина.

Само сметају нашем путу у светлу будућност.

Косово није више наш проблем и не видим зашто се овде диже толика бука.

Ево, нека неко овде каже, какав ми проблем имамо са Косовом.

Косово жуља Вучића, али је то његов проблем, који хоће преко нас да реши.

Као, ето, "народ" ме натерао.

Како Кипрани живе више од 40 година са проблемом?

Доћи ће генерација која ће то да реши.

Наше је да те генерације одгајамо, а не да све што вреди пали одавде чим добије пасош.

Ту се друже покажи, а не на имагинарним глупостима које решаваш за друге.

Какав рат, и глупости ...


.

Ma pusti to rešavanje preko nas. Ima dole još Srba i mesta gde žive i nemaju kud da odu. Rešenje treba njima , a ne meni. Njima je muka svaki dan za vratom, deca im nisu sigurna...Ja bih vratio vojsku u srpske sredine za početak.
 
Да, сада да чујемо Србина са Косова, након што су жути утабали пут, а садашња власт, пишајући на сва своја обећања пред изборе 2012. и прихватила политику Чединог ЛДП, додатно утврдила.

Ovo je hajlajt cele Vučićeve priče oko KiM. Sada, nakon svega, priča o mišljenju Srba sa KiM (i ne samo njih, bilo čije mišljenje u ovom momentu ne predstavlja nikakvu razliku) deluje kao kada bi onu nesrećnicu što ju je bivši muž ubio ispred centra za socijalni rad, pitali (nakon sahrane) šta misli o problemu nasilja u porodici.
 
Nekad pokušam da zamislim neko, hajd nazovi ga, kosovsko rešenje pa se zapitam šta bismo radili kad bi sve države koje su ga priznale rekle povlačmo priznanje. Mi zaratimo, satremo govna i??? kako ćemo vladati, koga postaviti na lokalu, hoće li se izbegli Srbi vratiti da vladaju Šiptarima. Koga staviti da vlada Prizrenom, Podujevom, Peći... ***** li ga ništa tu svetlo ne vidim.

Iznenadio bi se koliko bi bilo lojalnih Albanaca nakon vojnog poraza.
 
Iznenadio bi se koliko bi bilo lojalnih Albanaca nakon vojnog poraza.

Као што су љубили ноге Хилари и пљували Трампа из свег гласа. А чим је Трамп победио, ето га на свим билбордима на Космету и Албанији, а Шипци му исказују огромно дивљење.
Такав народ...
 
Као што су љубили ноге Хилари и пљували Трампа из свег гласа. А чим је Трамп победио, ето га на свим билбордима на Космету и Албанији, а Шипци му исказују огромно дивљење.
Такав народ...

Na koga li "pametnog" podseća ovaj opis? :think::mrgreen:
 
Kazu da je za pametnog coveka i komarac muzika .

Kazu da je ovakav stav Vucica podrzala i SAN-u, ( procitati intervju njenog predsednika Vladimira Kostica o Kosovu)

Kazu da ga podrzava i vecinski Srpski zivalj. ( vecina je glasala za Aca a amim tim i podrzava njegova razmisljanja )

Kazu da ga povodom ove akcije u potpunosti podrzavaju Srbi sa Kosova . ( u 16h , vesti B62 , neki lik , zaboravio sam ime ali znam da je predstavnik Srba u odlazecoj vladi je govorio na tu temu sav sretan . . .

Pa s tim u vezi , sta se mi ku@rcimo , kad pored svih ostalih i Srbi koji dole zive podrzavaju Aca i ovu ideju:whistling:

Па кад је тако сигуран нек стави то питање на референдумско изгласавање како то практикују у другим земљама Европе!?
 
Ma pusti to rešavanje preko nas. Ima dole još Srba i mesta gde žive i nemaju kud da odu. Rešenje treba njima , a ne meni. Njima je muka svaki dan za vratom, deca im nisu sigurna...Ja bih vratio vojsku u srpske sredine za početak.

.


Та териториа је под контролом ЕУ и НАТО скоро 20 година и ти ми причаш да људи тамо нису безбедни.

Шта Србија има са тим?

Нека испуне обавезе из Кумановско споразума и врате полицију и нема проблема, али не

Наше мудро руководство се досетило да ми само треба да им дамо оно што траже и све ће да буде у реду!

Мсм, овкве цаве још светска политика није видела.


.
 

Back
Top