Vreme povratka kuci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hoćeš da ti na pp napišem razloge što sam napisala ove ovde "neistine"????

bolje je za tvoj narod da se ne čuje na šta sam mislila a i nije ovde poenta da se busamo ličnim iskustvima već da argumentovano raspravljamo!!!!

budi siguran da ne želiš da ovde napišem na šta sam mislila!!!!i samo da znaš...bolje sam JA upućena u to kako žive srbi u hrvatskoj nego TI!!!!

Kako reka tako ću i činiti ispričavam se na mojoj tvrdnji da govoriš ne istinu :rumenko::sad2:

Možda bi imoji sunarodnjaci to trebali da čuju aline ovi na krsti jer tinisu ..bar ja mislim takvi.:rtfm:
 
Ne pričaju oni istim jezikom, NO ISTIM DA ISTIJI NE MOŽE biti, da si iole obrazovan znao bi da je hrvatski književni srpski, jedini je problem što su ti ukrali "naočare s oba stakla" :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

За ову увреду ћу те пријавити, из чисто принципијелних разлога, не вређам никога, полемишем али не вређам, за ситније увреде само пријављујем, за крупније одмах стављам на "игноре" листу, пун ми је кур.ац више будала!

Што се тиче језика, нисам ја тај који истиче разлику, већ су "браћа" Рвати ти који инсистирају на разликама!
 
Децу ти не дирам ја, а сви они дечаци и девојчице одевени у црне кошуље и капе (мислим глупо је да ти сад едитујем већ 1000 пута едитоване фотке) са високо подигнутим рукама изгледа ипак нешто знају од тим усташама за које ти тврдиш да о њима не знају ништа!
Друга ствар коју бих ти рекао је да нисам знао да ХРТ има верзију за иноземство и домаћу верзију, пошто ти и ја очито гледамо различите верзије!
Што се Балашевића тиче, он већ 10-так година много боље пролази у гостима него код куће, биће да и ту има нечега!

Ne marginaliziram koncerte tomsona i decu koja su tamo bila ........ ali siguran sam da ona i ne zna što je to ustaša i koji su im ciljevi i što su počinili ...i ako na temelju nekoliko tisuća dece koja i ne zna da je još živa.... smatraš da je današnja hrvatska ustaška tvorevina ..živi i dalje u tom uvjerenju ..i onda i komuniciraš sa jednim ustašom...prijatelju forumaše:dash:
 
За ову увреду ћу те пријавити, из чисто принципијелних разлога, не вређам никога, полемишем али не вређам, за ситније увреде само пријављујем, за крупније одмах стављам на "игноре" листу, пун ми је кур.ац више будала!

Prijavi slobodno, misliš li da me to dotiče?...NAPROTIV...kada se ti vređaš to znači da sam ja u pravu jer se samo nepošten čoek vređa na istinu.

Што се тиче језика, нисам ја тај који истиче разлику, већ су "браћа" Рвати ти који инсистирају на разликама!

Ne ne...ti je pominješ što znači da je ipak ističeš, ajde ne laži sebe.
 
А ти јуначино? Ђе шћеш ти?

Кад видим овакве ликове, схватим да је Курђел управо међу стоком...

За почетак би могао на одмор са крсте, пошто му је очигледна намера да иде наоколо и подхебава људе!
 
Ne marginaliziram koncerte tomsona i decu koja su tamo bila ........ ali siguran sam da ona i ne zna što je to ustaša i koji su im ciljevi i što su počinili ...i ako na temelju nekoliko tisuća dece koja i ne zna da je još živa.... smatraš da je današnja hrvatska ustaška tvorevina ..živi i dalje u tom uvjerenju ..i onda i komuniciraš sa jednim ustašom...prijatelju forumaše:dash:

Сматрам да се ја, а ни ти у обрнутој ситуацији, не бих осећао добро када бих отишао на стадион или гледао на тв утакмицу или сл. догађај на којима се у држави у којој живимо моја породица и ја, из хиљада грла скандира "убиј...." од стране исте те деце за коју ти тврдиш да не знају ништа! У Србији такви покличи нису постојали док нису почеле утакмице репрезентација Хрватске и Србије и утакмице на клупском нивоу, где је маса спознала огромну "љубав" и "толеранцију" према Србима у Хрватској, после којих је и овде почело слично скандирање упућено Хрватима!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top