Vrati se Dzoni

e video sam u kuriru pre neki dan neki njegov intervju...

kaze lik - da se vrati bi, al nema gde. ima pasosh sfrj, koja vishe ne postoji, putovnicu nece, a u srbiju - gde ce?

ebiga....
 
@Peruzzi

Ma znam ja to...on to prica poslednjih 10 godina. Ja ga mnogo volim ,ali on sere. Ima holandski pasos!
Ja verujem da on moze ovog momenta da ugovori turneju od 50 koncerata u celoj ex Yu i da mu vi da bude puno!
Kad je on bre pre 20 godina svirao 7-8 uzastopnih koncerata u SKCu...eeeej! Znas sta je to!
Samo moguce da je ovo samo pustena buva...Johnny je vrlo tvrdoglav covek i ne verujem da ce da u 52. godini da promeni misljenje o tome da vise nece da svira.
Njega je Komuna ispalila za oko 100 000 maraka ...pre 7-8 godina za album Blase. A i svi znaju da mu bivsi Jugoton (Croatia records) duguje milione evra (maraka) na ime neisplacenih autorskih prava za prodaju njegovih ploca.
Videcu ovih dana da se raspitam nesto vise oko njegovog eventulanog povratka. Ako neam gde u Srbiji neka dodje kod mene. Sutupam mu celu kucu za vreme turneje...ZA DZABE! Hehehe!
Keve mi...ustupio bi mu kucu,bez problema.
 
Ljudi sto god se desilo "nasem" Dzoniju mozemo,nazalost,samo nagadjati!Strava je,samo kroz njegovu pesmu energija i harizma bukvalno prolece!Azra je zakon!Mada sam rodjena kada je grupa bila na ugasnucu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nije crk`o vec klosari po Holandiji (na foru: daj mi dinar ziva ti deca) tako je bilo kad sam poslednji put cuo o njemu pre neki dan...
Posteno Dzoni ne zna da peva oko ovoga se slaze veliki broj ljudi, a i ja 8)
 
Zikica:
Nije crk`o vec klosari po Holandiji (na foru: daj mi dinar ziva ti deca) tako je bilo kad sam poslednji put cuo o njemu pre neki dan...
Posteno Dzoni ne zna da peva oko ovoga se slaze veliki broj ljudi, a i ja 8)
Al ume da dobro napise a da peva moze i svaka budala.:grin:
 
Dzoni je umeo svoj gnev i politicka neslaganja da provuce kroz tekst i ritam pesme i mnogi su ga razumevali i voleli bas zbog toga!A i svi su ga mladi voleli upravo kao vecitog buntovnika i sarkasticnog harizmaticnog kantautora,pevaca.....sta li je vec?
Neke pesme su mu nezaboravne,pa i citavi albumi!
 
Stefan Milan:
ne budi surova....svi topici krecu odushevljenjem bendovima ili muzicarima pa se kasnije to pretvori u razmenu pesama, fotki, informacija.......ne pokushavam da te ucim poslu ali mislim da je sramota da zvezde granda i dragana mirkovic imaju vise fanova, a da se Dzoni ,,ukida" posle par postova........
Pa naravno da DRAGANA MIRKOVIC ima najviše fanova :) GAGA JE LEGENDA!!!
 

Back
Top