Vozacki test na srpskom (Nemacka)

Cao!
Trenutno su kod korisnika Arif- Sabac ( vidi prethodnu stranu). Mislim da su vec par meseci kod njega, trebalo bi da je polozio (nadamo se :-)
Poslacu ti preko pp njegovu mejl-adresu pa mu se javi. Dogovoreno je da se salje dalje po potrebi i do sada je ,hvala Bogu, uvek super funkcionisalo.
Srecno!


P.S. Ne mozes da primas privatne poruke, promeni opciju jer ti ne mogu poslati adresu....
 
Poslednja izmena:
Dobro Vece Hilde,

oprosti sto te tako direktno pitam.Al dal bi mi mogla pomoci da nadjem tekstove srpske il Hrvatske koje god ima za vozacku Dozvolu u nemackoj.ja sam juce pitanje postavila ali se nemozgu vise registrovat.Pa sam sad preko Muza.
Bila bi ti zahvalna mnogo..nerazumem se u forumu, gde je prehodna strana , i neznam sta znaci ( pp ) izvini..evo da cu ti email moju. pa mi javi sta i kako ...Hvala ti puno unapred
pozzzdravvvv
 
Dobro Vece Hilde,

oprosti sto te tako direktno pitam.Al dal bi mi mogla pomoci da nadjem tekstove srpske il Hrvatske koje god ima za vozacku Dozvolu u nemackoj.ja sam juce pitanje postavila ali se nemozgu vise registrovat.Pa sam sad preko Muza.
Bila bi ti zahvalna mnogo..nerazumem se u forumu, gde je prehodna strana , i neznam sta znaci ( pp ) izvini..evo da cu ti email moju. pa mi javi sta i kako ...Hvala ti puno unapred
pozdrav
 
Dobro Vece Hilde,

oprosti sto te tako direktno pitam.Al dal bi mi mogla pomoci da nadjem tekstove srpske il Hrvatske koje god ima za vozacku Dozvolu u nemackoj.ja sam juce pitanje postavila ali se nemozgu vise registrovat.Pa sam sad preko Muza.
Bila bi ti zahvalna mnogo..nerazumem se u forumu, gde je prehodna strana , i neznam sta znaci ( pp ) izvini..evo da cu ti email moju. pa mi javi sta i kako ...Hvala ti puno unapred
pozzzdravvvv

mail: spasoje96@googlemail.com
 
Dobro Vece Hilde,

oprosti sto te tako direktno pitam.Al dal bi mi mogla pomoci da nadjem tekstove srpske il Hrvatske koje god ima za vozacku Dozvolu u nemackoj.ja sam juce pitanje postavila ali se nemozgu vise registrovat.Pa sam sad preko Muza.
Bila bi ti zahvalna mnogo..nerazumem se u forumu, gde je prehodna strana , i neznam sta znaci ( pp ) izvini..evo da cu ti email moju. pa mi javi sta i kako ...Hvala ti puno unapred
pozzzdravvvv


Dobro, sve je ok. S obzirom koliko si tema i poruka postavila o istoj temi, vidim koliko je hitno. Pretpostavljam da si ti medena 2910
Procitala sam sve moguce tvoje poruke, kao i pp koju si mi poslala i ako ne znas sta je to ( pp-privatna poruka).
Poslacu ti Arifovu adresu na mejl i dajem ti savet da ne postavljas ovako olako privatne adrese na forum. Zato postoji privatnost na profilu svakog korisnika.
Ovde ima na zalost dosta korisnika koji iz dosade ( da ne navodim mnogo gore motive) to zloupotrebljavaju.
Zato predlazem, nastavljamo komunikaciju preko pp....
 
Dobro, sve je ok. S obzirom koliko si tema i poruka postavila o istoj temi, vidim koliko je hitno. Pretpostavljam da si ti medena 2910
Procitala sam sve moguce tvoje poruke, kao i pp koju si mi poslala i ako ne znas sta je to ( pp-privatna poruka).
Poslacu ti Arifovu adresu na mejl i dajem ti savet da ne postavljas ovako olako privatne adrese na forum. Zato postoji privatnost na profilu svakog korisnika.
Ovde ima na zalost dosta korisnika koji iz dosade ( da ne navodim mnogo gore motive) to zloupotrebljavaju.
Zato predlazem, nastavljamo komunikaciju preko pp....
MOLIM VAS ako moze i meni da prosledite na pp ili neki link...hvala unapred...
 
Jaroslave, ako si procitao temu, video si sigurno da testovi idu po redu od jednog do drugog korisnika, kako se ko po redu javi.Naravno, svako ih je dobio besplatno pod uslovom da ih i besplatno dalje salje. Ovde se ne radi o koristi nego o medjusobnoj pomoci. I ovom prilikom, hvala svima:-) koji ucestvuju u akciji.
Dakle, zadnji se javio spasoje1975 i on je dobio mejl-adresu Arifa kod kojeg su testovi. Ja drugi link nemam, tako da ces morati da sacekas da spasoje (tj.medena) polozi ispit pa mu se javi- direktno ili preko mene.
Mozda ce ti neko osim mene javiti i poslati testove.Zelim ti puno uspeha!
 
Kao prvo treba prevod vozacke dozvole od strane ADAC(to priznaje LBV),pa sama vozacka dozvola,pa kurs prve pomoci,pa ocni test(radi se za 5 evra na kursu PP).Pasos i prva i poslednja prijava adrese u Nemackoj.(meldebeschtedigung).Prevod vozacke je 40 evra,prva pomoc 20€,test teorije 20 €,prakticni ispit(voznja) oko 85€ i uplata od oko 45€ za izdavanje vozacke dozvole.SVA PITANJA ON LINE ZA TEST imam ja koje su 29,90 € (sa njima neces imati ni jedan netacan odgovor).Sve ove informacije dobices na VERKEHRSAMT-u.
To je sve otprilike.Ja sam polagao i za C i CE kategoriju ali sam morao prvo poloziti za B!Sad mi preostaje voznja za sve koja izadje oko 1000.
 
pozdrav svima
meni treba jedna pomoc vasa,a to je,da li ima neko tekastove za polaganje na srpsko-hrvatskom i da li bi mogao da mi posalje e-mailom?
ja imam vozacku ali ovde nevazi,i sada moram ponovo polagat,a ovde sam godinu i po a nemacki mi je malo komplikovan za polagnje.
ako ima neko te teskstove javite se molim vas
 

Back
Top