Vozacki test na srpskom (Nemacka)

Hilde

Zainteresovan član
Poruka
111
Jedno pitanje:

Moj muz mora ovde u Nemackoj ponovo da polaze vozacki ispit jer sa vozackom dozvolom iz Srbije mogao da vozi samo 6 meseci. Za teorijski ispit mu trebaju testovi na srpskom jeziku.
Ima li nekoga ko ih poseduje ( a ne trebaju mu vise) i hoce da ih proda?
 
ja sam polagala,pre 5,6 god.ne znam gde su mi,ali su i oni mozda vec stari,pitacu neke frendice,neko mora da ih ima,razmislicu!Meni je to bilo na Hrvatskom i odmah sam ukapirala,mada ima puno drugacijih reci.Cim se setim,ili nadjem poslacu,ne kosta nista,naravno....oko adrese cemo tada kada nadjem....pozdrav....
 
Inace ti se testovi ovde puno razlikuju od polaganja dole,jer imas pitanja u kojima moze od tri ponudjena odgovora sva tri da budu tacna ili nekad 2 ili nekad samo jedno....cudno....

Da, upravo zbog toga i pitam.Ima i pitanja o energiji i zagadjenju okoline ako se ne varam...
Ja sam polagala pocetkom devedesetih ovde i pre par godina bacila moje testove (jer tada nisam mogla da znam da ce jos jednom zatrebati ;) a i bili su sigurno vec zastareli).
Ako sta nadjes, lako cemo za adresu. Hvala unapred :D
 
Jedno pitanje:

Moj muz mora ovde u Nemackoj ponovo da polaze vozacki ispit jer sa vozackom dozvolom iz Srbije mogao da vozi samo 6 meseci. Za teorijski ispit mu trebaju testovi na srpskom jeziku.
Ima li nekoga ko ih poseduje ( a ne trebaju mu vise) i hoce da ih proda?

Ja mislim da vecina auto skola ima testove na srpskom/hrvatskom jeziku....jedna prijateljica mi je rekla da je ona dobila od svoje auto skole ...
Osim toga valjda bi trebalo uz to da se svejedno polaze osnovni test znanja nemackog jezika (nesto kao obavezni broj reci koji moras da znas) koji je preduslov....:think:
ps.tako sam ja nacula od drugih....i gore navedeno nije provereno....
 
Draga Tina1981,

jos jednom puno hvala na testovima !:heart:

Dragi forumasi, zahvaljujem se svim ucesnicima na ovoj temi na informacijama i pomoci u trazenju. :D

Posto smo testove dobili na poklon od Tine, ovim je tema zavrsena.

Pozdrav svima

Postovana,

slucajno sam naisao na vasu temu pokusavajuci rijesiti isti problem koji ste i vi imali. Naime, moram polagati vozacki ispit u njemackoj na srpskom jeziku i potrebni su mi testovi. Ako biste bili ljubazni da mi ih posaljete na email bio bih Vam zahvalan?

Unaprijed zahvalan!
 
Postovana,

slucajno sam naisao na vasu temu pokusavajuci rijesiti isti problem koji ste i vi imali. Naime, moram polagati vozacki ispit u njemackoj na srpskom jeziku i potrebni su mi testovi. Ako biste bili ljubazni da mi ih posaljete na email bio bih Vam zahvalan?

Unaprijed zahvalan!

Nema problema, samo da ih pronadjemo.

Ako možeš dopusti slanje privatnih poruka u profilu, kako bi mogli da razmenimo adrese a da to ne vide svi sa foruma.

I ne moraš da persiraš, na forumu uglavnom ne persiramo jedni drugima. ;)
 
Poslednja izmena:
Nema problema, samo da ih pronadjemo.

Ako možeš dopusti slanje privatnih poruka u profilu, kako bi mogli da razmenimo adrese a da to ne vide svi sa foruma.

I ne moraš da persiraš, na forumu uglavnom ne persiramo jedni drugima. ;)

Hvala na odgovoru a sto se tice persiranja... novi sam :-)

Na brzinu sam pregledao... mislim da sam napravio odobrenje ako je to vCard a ako ne molim te da mi ukratko objasnis kako se to radi... (kazem, novi sam)

Hvala jos jednom... predstoji mi ucenje ali kada se sjetim njemackih kilometarskih izraza :)
 
Hvala na odgovoru a sto se tice persiranja... novi sam :-)

Na brzinu sam pregledao... mislim da sam napravio odobrenje ako je to vCard a ako ne molim te da mi ukratko objasnis kako se to radi... (kazem, novi sam)

Hvala jos jednom... predstoji mi ucenje ali kada se sjetim njemackih kilometarskih izraza :)

Ne brini za jezik, testovi su tako odradjeni da ti znanje jezika uopšte nije potrebno. I polagadješ na Srpskom, tačnije na Hrvatskom.
 

Back
Top