Volim te, ali....

Mystic+

Legenda
Poruka
69.846
u kuci je moja uvek zadnja !

- da, draga :mrgreen:

"Зна се ко је газда у мојој кући ја перем судове..." :hahaha:
Poruka je automatski spojena:

problem nastane kada naletite na zenu sa ''ukrstenim'' ocima
tada letite na sve strane, kao muva bez glave :lol:
Poruka je automatski spojena:

eto, uvek je on kriv :rotf:

То су ови необликовани, неистесани, неукалупљени ... мисле да имају слободну вољу, кад оно прц!

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
96.691
Или када сам код њега а он се појави када сам ја нешто друго испланирала, нпр. да се не појави:mrgreen:
Ја- Откуд ти?
Он- Да, откуд ја у својој кући...

:lol:
imam i ja takve bisere :lol:

npr. dodje ranije sa posla a ja u fazonu e sad si mi sve poremetio :lol:

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.714
Или када сам код њега а он се појави када сам ја нешто друго испланирала, нпр. да се не појави:mrgreen:
Ја- Откуд ти?
Он- Да, откуд ја у својој кући...

:lol:
imam i ja takve bisere :lol:

npr. dodje ranije sa posla a ja u fazonu e sad si mi sve poremetio :lol:
A vi bas tad planirale da

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Може и за мушкарце?
Гунђам. Шта би женско радило:lol:

Шта су разлози? Мокро купатило након туширања, мокра судопера када год је користи а не сети се да је и обрише, застајање док ходамо када нешто објашњава (Ходај брате, шта застајкујеш, могу да ходам и сконцентрисано слушам! ):histericna:

Ето!
Uuuuu , dobri primeri , iskusni....Ja verujem 90% muskaraca ovo nece ni po koju cenu menjati...osim ako to ne dovodi do budji u kupatilu...ali ovo za sudoperu, to nece sigurno....
Ako dovodi do budji, ili do klizavice, e onda ce verovatno obezbediti 6,7,8 vecih krpa, da to moze nogama na brzaka...Ali cistu sudoperu da obrisu uuuu, ne verujem da ce to...pre mozes da ocekujes brisanje ogledala u kupatilu posle kupanja...To je za muski um kao da im kazes, posle iskljucenja radija, vrati skalu na radio beograd 1....ama bas ekvivalentno 100%

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Mene izluđuje kad traži nešto...evo najnoviji primjer. Prevrće ormare i traži tamno plavu košulju? Pitam koju? Naravno da ne zna marku, gdje je kupljena ili bilo šta drugo što bi skratilo potragu, pitam kad si je zadnji put nosio, kaže skoro. Ok skoro...rovim i ja, bacam vješalice, pokazujem, jel ova? Jok.... Možda ova? Odjednom on doživi otkrovenje, čekaj kaže imam sliku u toj košulji! Ja čekam da izvadi mobilni a on se dohvati albuma! E tu mi već pada mrak na oči, lista i pokazuje mi sliku gdje u toj košulji drži našu ćeru na krilu a njoj su tu dvije godine, cura je sad na faxu. I btw kao šlag na tortu košulja nije tamno plava, jebeno ni blizu.....siva je. I još ima hrabrosti da pita a što si je bacila? Nije joj ništa falilo, pobaca nam sve iz kuće...bla...bla i ode dok ja stojim u haosu sa ofingerima u rukama i pa da ga čovjek ne udavi tu na mjestu i ne osvane u crnoj hronici! A onda pomislim, ko će da ide u zatvor u ovim godinama pa frizeru sam naručena u četvrtak i odustanem.
Hm, pa to je kad zena trazi slicnog muza....

Ja ne razumem zene koje se ubace u musku garderobu...znaci ja razumem kad zena pita imas li sta za pranje, i da razume ona kad ti pitas jel oprano , a ostalo , bre znam gde sta stavi i odakle cu da izvadim, sto bi moje gace drzao sa tvojim i slicno ...a ako zbog toga jos pada i svadja, a u pm, odmah drugi orman , nego je laz u pitanju..
Ima nesto sto vuce zene da se petljaju sa muskom garderobom, i posle se predstavljaju kao zrtve...sto bi to inace radile..
Jos su ponosne kad to rade...a ovamo prigovaraju..
Nego to su vec izradjene fore jurisdikcije..., a tema je vise za zenski kutak nego za muski , posto kad zensku logiku prebacis na muski kutak, onda muskarci gledaju belo , sta ove zene komplikuju...

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.046
Hm, pa to je kad zena trazi slicnog muza....

Ja ne razumem zene koje se ubace u musku garderobu...znaci ja razumem kad zena pita imas li sta za pranje, i da razume ona kad ti pitas jel oprano , a ostalo , bre znam gde sta stavi i odakle cu da izvadim, sto bi moje gace drzao sa tvojim i slicno ...a ako zbog toga jos pada i svadja, a u pm, odmah drugi orman , nego je laz u pitanju..
Ima nesto sto vouch zene da se petljaju sa muskom garderobom, i posle se predstavljaju kao zrtve...sto bi to inace radile..
Jos su ponosne kad to rade...a ovamo prigovaraju..
Nego to su vec izradjene fore jurisdikcije..., a tema je vise za zenski kutak nego za muski , posto kad zensku logiku prebacis na muski kutak, onda muskarci gledaju belo , sta ove zene komplikuju...
Neko mora i to da radi, da se petlja i onda dodje doticni i sve raspetlja i onda idemo iz pocetka jer neko je sve to peglao….ako znas o cemu pricam :aha:

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Pa ti stvarno ne možeš da sjediš na miru. Eto volimo da tretiramo naše muškarce kao djecu, perem mu košulje, peglam, kačim u ormar i bacam kad smatram da je dotrajala. Eto, on je djetinjast a ja još gora, sad mirno spavaj.
E tako. Npr iz muske logike, ta vasa komplikacija bila bi resena postovanjem prava na imovinu , tj uhvatis tu kosulju koju hoces da bacas i povedes razgovor o tome...
Ili se stvarno desava da vasi muzevi uzmu stvari koje su vase i bace ih a da vam ne kazu.....
Ako ste se takvi nasli , e svaka vam cast...bas ste nasli muskarce koji su slicni vama..

Razumete zasto kazem da je to izgleda stvar jurisdikcije, a onda je ljutnja zbog nesvesti potcinjenog neopravdana....

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.046
E tako. Npr iz muske logike, ta vasa komplikacija bila bi resena postovanjem prava na imovinu , tj uhvatis tu kosulju koju hoces da bacas i povedes razgovor o tome...
Ili se stvarno desava da vasi muzevi uzmu stvari koje su vase i bace ih a da vam ne kazu.....
Ako ste se takvi nasli , e svaka vam cast...bas ste nasli muskarce koji su slicni vama..
Ti bas nemas pojma kako funkcionisu ljudi u braku. Sad ce pored toliko bitnijih stvari da zasednu i razgovaraju o kosulji… ako zena proceni da je za bacanje onda je za bacanje, na sta da se prica.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Ti bas nemas pojma kako funkcionisu ljudi u braku. Sad ce pored toliko bitnijih stvari da zasednu i razgovaraju o kosulji… ako zena proceni da je za bacanje onda je za bacanje, na sta da se prica.
Odlicno to je primer jurisdikcije, ali to znaci da onda nema ljutis na muskarca koji nije informisan o tome i padne mu nekad na pamet , ja bih tu kosulju....
Pojela maca efekat....
Mene ne iznenadjuje deo jurisdikcije, pa nisam od juce, ali me iznenadjuje ignorisanje svih posledica jurisdikcije kao takve...
Ako muskarac proda kola, zena ce traziti razvod braka....provereno...
Postavlja se pitanje sta je tu bila jurisdikcija muskarca...?
Odrzavanje, servis, pokrivanje troskova, ali ne i vlasnistvo....zato sto zena to tumaci kao kapital a ne kao upotrebnu stvar....alat..

Isto se desava kao sukob ako muskarac slupa auto a moze mu se pripisati neodgovornost, npr bio pijan...To se tumaci kao neodgovorno ponasanje nad zajednickom imovinom, koja nije imovina nego je kapitalna imovina..
Resenje u odnosima je uvodjenje reci kapitalna za neke stvari. To supruznicima ukida jurisdikciju nego im ostavlja samo odrzavanje kao ovlascenje.

Ako se sad pogleda da li postoje muskarceve jurisdikcije koje nisu kapitalna imovina, tj mogu biti baceni ili odbaceni u bilo kom trenutku bez ikakvog obavestavanja zene, moze se utvrditi kako stoje stvari u toj porodici sto se tice jurisdikcija..

Ali to su nase Srpske tradicionalne igre ovo je moja teritorija i nadleznost a ovo je tvoja....nesto nalik patrijarhalnom kuca i deca su zenina nadleznost , a imanje i kapitalna imovina su muska nadleznost...
Mali problem u takvim ekonomijama i organizacijama nastupa kad se uvede savremeno pravilo koje zene imaju , moje pare su moje pare, a tvoje pare su nase pare ili ona druga varijanta mora da imam svoj budzet mimo budzeta za hranu i kucu, a da ne bude tretiran kao kapitalna imovina..

Inace da upozorim na jako cestu pojavu..
Kad neko upotrebi rec mnogo vaznije stvari , onda se odmah desavaju manipulacije oko vaznosti stvari....tj neusaglasenost sta je vazno jednom a sta drugom...i tu nastupa milion problematicnih sebicnih tumacenja..
Nesto je stvar navike , nesto stvar ocekivanja..
Npr navika je da muskarac dolazi kolima po zenu...tu taksiranje postaje vazna stvar...
Muskarcu se takva stvar moze uciniti manje vaznom od kosulje...jer se stalno mota voznjom oko posla npr, pa ce se desiti sukob, vozi se 5 stanica prevozom, a ja cu da te cekam tu i tu , da ne bih upadao u centar grada i izvlacio se a i usteda u gorivu..
Sve racionalno tu pada u vodu , tj osecaj nebitnosti i nepostovanja zeninog umora, ne vremena , nego umora, tu ce napraviti sukob ili svadju ili razlog za prevaru...cak i to..e sad prevara tu moze biti samo kaznjavanje ili je rezultat potsecanja na jos 4,5 takvih racionalizacija u ekonomiji...

Svaki prosecan seljober zna za te fore kod zena...zato i nudi prevoz kad vidi na stanici da stoji posle posla...ne mora da muva na prvu loptu, poenta je tu..

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.