VOLIM BEOGRAD

mislim da postavljacica teme nije pitala ko je iz beograda,vec zbog cega volite beograd,zato smiri sujetu i nemoj da se tripujes da odredjujes ko treba da pise na ovoj temi ko ne...samo sam ti skrenula paznju na to da je lose da lepu temu kvaris suvisnim upadicama...
 
Suvisne upadice..ako udjem na temu ns-a to mi slobodno mozes reci..a ako pisu svasta uvijeno u masnicu o bgd-u to mi bode oci...ima na ovom forumu mnogo lepih tema gde se svako proserava..ja nisam jedan od njih.
 
Temu sam postavila sa namerom da svi koji vole Beograd napišu zašto. Nebitno je gde su rođeni i kada su došli ili su možda samo u prolazu. Bitno je da ga vole. Kome koncept smeta, neka ne piše ovde. Ima mnogo tema na kojima može da se kuka i pljuje po Beogradu.
 
Takav koncept nije u prvom postu..ako mislis na moje..nemam nista protiv da se obrisu..uostalom pogledaj druge komentare i nerealno je ocekivati samo lepe..nekad davno sam i ja mogao lepo pisati o Beogradu..ali iz dana u dan to nije isti grad.
 
Takav koncept nije u prvom postu..ako mislis na moje..nemam nista protiv da se obrisu..uostalom pogledaj druge komentare i nerealno je ocekivati samo lepe..nekad davno sam i ja mogao lepo pisati o Beogradu..ali iz dana u dan to nije isti grad.

al moras ipak da priznas bg ima posebnu dusu,bg je za mene nesto prelepo.i ako nekada budem npr zivela u inostranstvu plakacu za bgom keve mi!!nikada ne bih mogla da se odselim ma kako negde drugde bilo lepo
 
Ah, pomislila sam da kad vidis da se nesto novo izgradilo, kao da otkirjes neki novi deo sebe. Mene uopste ne inpresioniraju stare ulice u Beogradu, osim ako su bas jedinstvene, kao Obilicev venac, ili ako su pune zelenila, pa kad to olista u prolece kao neke sporedne ulicice iz ulice Blagoja Parovica u Kosutnjaku.
 
To je jedini grad na svetu koji lezi na dve reke i ima planinu........plus mozes da pusis gde hoces,a da te pritom niko ne kazni :mrgreen:

mozes i u pragu da pusis i bacas pikavce ja bio i odusevio se:lol: al brate bg je bg valjda zato sto nema one ruzne fasade kao u ovim ostalim gradovima evrope one gotske stilove sa nekim bozemeprosti djavolima i akrepima, a i opet nije kao istocnjacki gradovi onako sav u braon i zlatnim tonovima nego bas onako kako se meni svidja:D

bg konza!!!
 

Back
Top