Vojna akademija?

Nazalost nisam uspeo nista da saznam, jer su ovog mog poznanika sutnuli vec prvog dana, a i ja sam to ocekivao, pitali su ga jedno 100 puta, zasto zeli da upise vojnu akademiju, radio je neke testove i to je to.
 
Kao prvo zelim svima puno srece na ispitima za VA! Proveo sam sigurno dva sata citajuci 23 strane i dosta sam saznao. Ja zavrsavam drugu god. srednje skole i ozbiljno razmisljam da konkurisem za VA (naravno za dve godine). Nije mi jedino jasno ono sto sam procitao na sajtu akademije da primaju njih 240 iz gradjanstva, pa ako neko moze da mi objasni da li je to sa ili bez onih iz VOGI-ja?
 
Pozdrav ljudi,zeleo bih da pitam dal je jos uvek moguce konkurisati za akademiju?Procitao sam na sajtu da je rok bio do 15. aprila,i znam da sam poprilicno okasnio al ako postoji bilo kakva sansa da se naknadno prijavim bio bih jako zahvalan kad bi mi neko objasnio kako?
 
jebavaju vas najvise kod psihologa, tu ko pukne, ide odmah kuci. Teorija je bila laka. Fizicki test gledaju do tancina, a matematika nije tako bauk kao sto pricaju... samo trema odradi svoje.. i pod pritiskom si bukvalno sve vreme......
 
Pozdrav ljudi,zeleo bih da pitam dal je jos uvek moguce konkurisati za akademiju?Procitao sam na sajtu da je rok bio do 15. aprila,i znam da sam poprilicno okasnio al ako postoji bilo kakva sansa da se naknadno prijavim bio bih jako zahvalan kad bi mi neko objasnio kako?

dogodine ortak.... mislim da poslednja grupa koja ide na selekciju danas pocinje testiranje... tako da si bas zakasnio.... j_b_g.. ti se raspitaj, al ja mislim da je to to...
 
e cao svima...ja sam iz nisa i idem 2. juna na prijemni...jel mozete molim vas vi koji ste bili malo detaljnije da mi ispricate sta je i kako je tamo cisto da budem malo vise upoznat...recimo ako ima nesto na sta treba malo vise da obratim paznju i tako...
 

Back
Top